Gidiyorum Dünyadan...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek
    Gidiyorum, Dünyadan… Daha birkaç saat önce seni gördüğünde deli gibi atan kalbim o kadar ağır ve güçsüz işlemeye başlayacak ki, yavaş yavaş ölümüme şahit olacak odamın duvarları. Yatağıma son kez yatıpta kalkamayışımı izleyecekler. Gecenin, karanlığın, yalnızlığın yuttuğu cansız bedeni gündüz vuracak yüzünüze. Ölerek ölümsüzlüğü yakalayacağım beklide beyninde.
    Yatağım, bu gece beni ölüler ülkesine götürecek gemi. Sen bu yazıyı okurken ben o gemiye binmiş olacağım, biletim kesilmiş olacak ve artık yavaş yavaş dünyadan uzaklaşıp ölüler ülkesine yaklaşmış olacağım. Yolculuk boyunca tek şey düşüneceğim; Sen! Tek şey hayal edeceğim; O güzel yüzün! Ve tek şey işitmeye çalışacağım; Duyduğumda mutluluktan havalara uçtuğum o tatlı sesin. Seni seviyorum. Kendine dikkat et…

Hocalar novalgin abiyi gorunce cesaretlendim bende yazımı koyayım dedim. Begenirsiniz insallah :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoja güzelll
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxDreameR
    MaxDreameR's avatar
    Erkek
    güzel gerçektennn baya güzel hatta..:)

" ' "
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek
    nowalgine gerek duymadan bol bol cesaret nasıl verebilirz sana?
    cok güzel olmuş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek
    Frosttear hocam cok tsk ederim :) Begenmessiniz diye korkarak yazmıstım ama cevaplarınız beni mutlu etti sagolun :) ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek
    Kardeş valla döktürmüşün.
    Bunu bir hatuna göndersen, ki duygulanmassa şaşarım.
    Eline koluna, zekana, klavyene sağlık....
    Devamını bekliyoruz.

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    yüreğine sağlık

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    wallahi süper

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek
    ----
    Frosttear hocam cok tsk ederim :) Begenmessiniz diye korkarak yazmıstım ama cevaplarınız beni mutlu etti sagolun :)
    ----
    eyw hocam,başka "satırları ağlattığın" yazıların varsa paylaş onlarıda bizimle,en azından örnek olursun,okumak kadar yazmanın da nekadar güzel olabileceğinide gosterirsin bazı kimselere
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek
    Kardeş valla döktürmüşün.
    Bunu bir hatuna göndersen, ki duygulanmassa şaşarım.
    Eline koluna, zekana, klavyene sağlık....
    Devamını bekliyoruz.
    ---------------------------------------------
    Hocam keske duygulansa ama ne diyim işte... Gozu kor olsun
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    Gidisin ..ölümüm olsada..terk etmek en kolayi gözüksede..ve seni severek ..gitmek ..ölüm gelsede..emin ol güzelim ben giderken ..sana ait olanlari deil..seni barindiran ruhumuda alip gidiyorum..olurda karsilasiriz..diye..hep icime attigim duygularimida sol cebimde tasiyorum..ve sevdicegim..sen benden senelerce uzak olsanda..yada bir sigaram kadar yakin olsanda..ben her zaman hayalinle avunacagim..cünkü güzelim..her elde edilen sey yada güzellik bir gün bitecek..ve seni elde edememekten deil elde etmekten korkarim..
    eline saglik biladerim güzel olmus

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
Toplam Hit: 1772 Toplam Mesaj: 12