folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gitti Gidiyorla İlgili Acele Cevap Verilmesi Gereken Bi Soru...

Gitti Gidiyorla İlgili Acele Cevap Verilmesi Gereken Bi Soru...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karemre
    karemre's avatar
    Erkek
    arkadaşlar uygun bi fiyata almak istediğim bi ürün var..daha önce hiç gitti gidiyordan alış veriş yapmadım...bu gün içerisinde ürünün süresi dolacak...sormak istediğim şey şu:; 1ödeme kredi kartıyla olduğu için güvenilir mi?? 2normal karttan çekmiş gibi ödemeye bi daha ki ay mı başlıyorum???acele cevap veririseniz çok sevinirim...

[̲̅к@гє๓гє̲̅][̲̅87̲̅]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    kardeş gittigidiyorda havuz sistemi var.. senin kredi kartından para çekilir adama gitmez.. gittigidiyorda kalır.. ondan sonra ürün eline geçer OK verirsen adam parasını alır ;) yani güvenli

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karemre
    karemre's avatar
    Erkek
    benim elimden para ne zaman çıkcak kardeşim?

[̲̅к@гє๓гє̲̅][̲̅87̲̅]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

karemre bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hemen alınacak, gittigidiyora aktarılacak...

mal satıldığında satan adamın paneline malın satıldı die yazı düşer...

odam 3 gün içinde kargoyu yapıp sana kargolayıp daha sonrada ürünü yolladığını bildiren bilgiyi sitedeki paneline ekleyecek...

sonra 3 gün içinde ürün sana geçtiğinde sen onay vereceksin mal geldi die... mal geldi die onay verdikten sonraki ilk iş günü adama para yatırılacak

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaRdUcK
    BaRdUcK's avatar
    Erkek

karemre bunu yazdı:
    Ürünü satın aldığın anda para kk hesabından kesilir ve gittigidiyor havuzuna koyulur..

imza mimza yok !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karemre
    karemre's avatar
    Erkek
    yani ben sonuçta hesaba parayı bşr ay sonra yatırmıcak mıyım??kredi kartından çekmiş gibi olmıcak mı?yoksa hemen yarın gidip parayı yatırmam mı lazım??

[̲̅к@гє๓гє̲̅][̲̅87̲̅]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaRdUcK
    BaRdUcK's avatar
    Erkek
    karemre bunu yazdı:
    yani ben sonuçta hesaba parayı bşr ay sonra yatırmıcak mıyım??kredi kartından çekmiş gibi olmıcak mı?yoksa hemen yarın gidip parayı yatırmam mı lazım??
    o kk nın kesim tarihi ile alakalı değil sadece parayı senden alıyorlar.. yani kredikartından çekiliyor sen ödeme zamanın geldiğinde ödüyorsun

imza mimza yok !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

abi marketten kredi kartıyla nası alışveriş yapıosan oyle olacak,

merak etme guvenlik konusunda

bugune bugun 18 tane işlem yaptım cok şukur hiç bişey olmadı,

çocuktum,büyüdüm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    miRkuT
    miRkuT's avatar
    Erkek
    gittigidiyor para konusunda oluşturduğu havuz sistemiyle güvenilir lakin sana ürünü satan satıcı hipne ise resimde gösterdiğinden yada özelliklerini verdiği üründen başkasınıda yollayabilir. Tabi bu iş satıcıdan satıcıya göre değişir. Ben 4 ürün aldım ilkini değiştirmek zorunda kaldım, sonra herifin tekinden 3 ürün aldım tümüyle defolu ürünler geldi elime ve geri yollamak zorunda kaldım. Bu esnada tüm kargo masraflarınıda cebimden ödedim. Yani hipne satıcının yaptığı yanına kar kaldı. site yöneticileride hiç bir halt yemedi. Diyeceğim şuki eğer alacağın ürünü yakın çevrenden bulabiliren hiç bu işe girme... diğer türlü Allah kolaylık versin :)

Bildiği kadarıyla adalet eden, bilmediği kadarıyla zulmeder...!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

miRkuT bunu yazdı:
    gittigidiyor para konusunda oluşturduğu havuz sistemiyle güvenilir lakin sana ürünü satan satıcı hipne ise resimde gösterdiğinden yada özelliklerini verdiği üründen başkasınıda yollayabilir. Tabi bu iş satıcıdan satıcıya göre değişir. Ben 4 ürün aldım ilkini değiştirmek zorunda kaldım, sonra herifin tekinden 3 ürün aldım tümüyle defolu ürünler geldi elime ve geri yollamak zorunda kaldım. Bu esnada tüm kargo masraflarınıda cebimden ödedim. Yani hipne satıcının yaptığı yanına kar kaldı. site yöneticileride hiç bir halt yemedi. Diyeceğim şuki eğer alacağın ürünü yakın çevrenden bulabiliren hiç bu işe girme... diğer türlü Allah kolaylık versin :)

Geri dönüş işlemi nasıl oluyor? Aşşahtan daha hiç yaşamadım :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

http://www.gittigidiyor.com/yardim/yardim_main.php?cat=dtd 

Hile rapor etmek/Ürün iadesi
    Ürün, tanıtılandan tamamen farklı veya kusurlu/arızalı ise, ürünü iade etmek için
    Hile rapor edebilirsiniz. Keyfi iadelerin engeli için, iade kargo ücreti alıcılara aittir.

İade edilecek ürünün iade kargo bilgileri de GittiGidiyor'a bildirilmelidir. İade kargo satıcısına ulaştığında, ürün bedeli herhangi bir kesintiye uğramadan GittiGidiyor tarafından alıcıya iade edilir. İadeler, alıcının ödemeyi hangi yolla yaptığına göre değişir. Kredi kartı ile yapıldıysa kredi kartına, havale yapıldıysa havale ile iade yapılır.

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
Toplam Hit: 1789 Toplam Mesaj: 12