folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Gittigidiyor Hakkında Detaylı Bilgi

Gittigidiyor Hakkında Detaylı Bilgi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Açık artırma sitesi olduğu için güvenemiyorum aslında. Nasıl kullanılır nedir ne değildir tecrübelerinize dayanarak anlatabilir misiniz?

Hangi bölümden alışveriş yapıyorsunuz? Açık artırmanın yanında mağazalar falan var uzun bi süredir. Belki de başından beri, bilmiyorum.

Bi nevi site rehberi şeklinde olacak ama tecrübe ihtiyacım var..

Emeklerinize şimdiden teşekkürler..

Dipnot: konuyu açmamda en önemli etken http://www.tahribat.com/Forum-Hepsiburada-Com-Deli-Etti-133932/ 'deki GG hayranlığıydı :)

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

guzel site  guvenilir.şu anda açık artırma olmuyor.onu kaldırdılar. bir cok ürünü düşük fiata alabiliyorsunuz.tabi araştırıp gittiye bakın.20 den fazla alışveriş yaptım hiç bir sorunla karşılaşlamdım.bazı urunler 2ci el aldim.sorunsuz cıktı hepsi..satıcı karnesine iyi bakın

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

14 kere alışveriş yaptım alıcıyım hep 3-4 ürünüm anca orjinal çıkmıştır

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

14 kere alışveriş yaptım alıcıyım hep 3-4 ürünüm anca orjinal çıkmıştır

aynen hacı bende yaklasık 7 8kere yaptım hepsi sahte cıktı Diesel Kot aldım  3 tane birden verdim siparişi hepsi cakma cıktı amk :(( yatıor ewde hala etiketleri üzerinde.. blgari we armani parfüm aldim tmm birebir yani ama yıllardır kullandıgım parfüm oldugu için sahte oldugnu anladim birtne kemer aldım  50 tl verdim dieselin birebir ayni ama oda sahte cıktı karar werdim artık internetten alişveriş yapmıyorum  gidip göreceksın ağa elliyeceksın hosuna giderse alacaksın .. :(

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

benim asıl anlamadığım ürünler burda gerçek mağazalara oranla nasıl daha ucuz olabiliyor.. ulan minibook için ilan vermiştim 600tl istiyordum fiyat giriyorum 550tl kazanç gösteriyo sonunda ilanı 650 şeklinde verdim 50tlsi siteye gidecek bide anaa babababa...ulan her üründen bu oranda para siteye gittiği halde fiyatlar bu şekilde oluyorsa son kullanıcı olarak way halimize diyorum..

Troubles'll come & they'll pass
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

ne alcağını iyiy ayarlarsan bir sorun olmaz heleki parayı veririm ürün gelmez gibi felan dolandırılman imkansız havuz hesap sistemi var giyim alışverişi yapmıcaksın işte ben 2 kere yaptım 2 side çakma çıktı ama piyasada bulamadığın şeyler bulabiliyosun mesela 512 mb sdram almıştım birkaç sene önce.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebelpirate
    rebelpirate's avatar
    Erkek

hoca ürün eline geçmeden para satıcının hesabına geçmiyor. eğer gelen ürün sahte veya fotoğraftaki ürün değilse onay vermiyorsun ve para satıcıya aktarılmıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

ürün zaten sitede yazılan gibi cikmassa iade ediyorsun.paranı iade ediyor gitti.bana gore oldukca saglam site.alışveriş yaparken dukkanı olan satıcıları tercih edin  satıcı karnesini iyi okuyun.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

hizlial.com nasıl sizce tel alacamda. 

http://www.tahribat.com/Forum-Samsung-S5570-Galaxy-Mini-133954/

matematik24.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebelpirate
    rebelpirate's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:

benim asıl anlamadığım ürünler burda gerçek mağazalara oranla nasıl daha ucuz olabiliyor.. ulan minibook için ilan vermiştim 600tl istiyordum fiyat giriyorum 550tl kazanç gösteriyo sonunda ilanı 650 şeklinde verdim 50tlsi siteye gidecek bide anaa babababa...ulan her üründen bu oranda para siteye gittiği halde fiyatlar bu şekilde oluyorsa son kullanıcı olarak way halimize diyorum..

kira yok masraf yok hocam.başıma gelen bir olayı anlatayım

birkaç ay önce yeni doğan oğluma oyun parkı yatağı alacaktım. ozelcan.com.tr diye bir siteden uygun fiyata visco yatak buldum ve almaya karar verdim sonra birde gittigidiyordan araştırayım dedim aynı marka ürünü 15 TL daha ucuza buldum ve kargoda satıcıya aitti bende hemen aldım gittigidiyordan. ürün elime geldiğinde içinden sevk irsaliyesi çıktı ve sevk irsaliyesi de özelcan.com.tr den kesilmişti.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kimene
    kimene's avatar
    Erkek

HeYeT bunu yazdı:

hizlial.com nasıl sizce tel alacamda. 

http://www.tahribat.com/Forum-Samsung-S5570-Galaxy-Mini-133954/

--------------------------

iyi sitedir çok mal aldım bir sorun yaşamadım

Toplam Hit: 2316 Toplam Mesaj: 14