folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Gittigidiyor Satıcı Çamura Yatıyor

Gittigidiyor Satıcı Çamura Yatıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    insidae bunu yazdı

miktar büyükse bankaya 2 dakikada chargeback açabilirsin büyük ihtimal haklı bulunur parayı geri alırsın 2 ay içinde, yani çıkış olmassa deneyebilirsin. Kredi kartı ödemesi ise alma şansın daha yüksek.

50 TL. Para önemli değil adamın çakallığı zoruma gidiyor hocam.

gg müşteriye ağırlıklı önem verir bence olayı çözüceklerdir, telefonlada anlatabilirsin gerçekten etkili oluyor, geçmiş olsn.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    insidae bunu yazdı

miktar büyükse bankaya 2 dakikada chargeback açabilirsin büyük ihtimal haklı bulunur parayı geri alırsın 2 ay içinde, yani çıkış olmassa deneyebilirsin. Kredi kartı ödemesi ise alma şansın daha yüksek.

50 TL. Para önemli değil adamın çakallığı zoruma gidiyor hocam.

gg müşteriye ağırlıklı önem verir bence olayı çözüceklerdir, telefonlada anlatabilirsin gerçekten etkili oluyor, geçmiş olsn.

Zamaninda oyun cd si almistim, kargo geldi kargocu klasik su sen misin dedi zart gitti. E ben de kargoyu actim baktim cd yok, gitti gidiyora saticiya da yazdim tutanak tuttun mu elinde cd olmadigina dair belge var mi bi suru sey sordular. Sanki kargocu yanimdaydi ya da tutabiliyordum da acana kadar kutuyu. Velhasil gittigidiyor o zamandan agzimi yakmistir..

elminster tarafından 09/Kas/15 08:56 tarihinde düzenlenmiştir

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

şüphelendiğiniz kargoları, kargoyla gelen kağıdı imzalamadan önce paketi açıp bakacağım deyip açıp bakın. gerekirse test edin.

zaten kargocular bu duruma alışıklar. alışık değillerse de alışsınlar.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek
    LizardKing bunu yazdı

şüphelendiğiniz kargoları, kargoyla gelen kağıdı imzalamadan önce paketi açıp bakacağım deyip açıp bakın. gerekirse test edin.

zaten kargocular bu duruma alışıklar. alışık değillerse de alışsınlar.

kargo görevlisi imza almadan paketi açtıramaz, tutanak sadece pakette ezik var ise tutulur.

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

K.K ile alıyorsan aliexpress ten al. gelmesi bira uzun sürüyor ama çok daha ucuza almıs oluyorsun. ayrıca üründe problem çıksa bile tartısma açıp para iadesi isteyrbiliyotsun. adamlar sırf 1 yıldız verme diye bedavaya ürün bile yolluyorlar..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Olayın sonucu :

Satıcı inatla direnişi sürdürürek. Sen yalancısın, senin kim olduğun ortada demeye kadar götürdü işi. Bunun üzerine chat üstünden müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim. Görevli yazıları inceleyip 24 saat içerisinde hala ödemem gelmezse tekrar başvurmamı bu sefer direk iade edeceğini söyledi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

paranı aldıktan sonra satıcının sayfasına yorumunu yap, müşteri memnuniyeti oy'unu kullan da 

ak göt kara göt belli olsun millet alışveriş yapmasın şerefsizden

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

konuyu hortlatıyorum da ben de iade etmeye çalışıyorum nasıl yapıcaz?

acayip skik bi sistem yapmışlar. telefonla GGye ulaşamıyorum bir türlü.

satıcıyla konuştum tamam iade sürecini başlat dedi ok dedim. sordu biliyon mu diye daha önceden (yaklaşık 5 sene önce :D) iade yapmıştım. he he biliyom dedim.

sorun bildire tıkladım. ordan kargo bilgisi gire kadar geldim şimdi burda ne yazcam ? önce kargoyu yollayıp o bilgileri mi gircem ?

karşı ödemeli yollucam fazla kargo fiyatı çıkar GG üzerinden iade diyince bana bi kargo kodu vermesi gerekmiyor muu?

nasıl yapıyopruz bu işi ?

şimdi yarın gidip kargo vercem herhangi bi yerden çıkacak 15 lira. bu sefer satıcı kabul etmeyec ek bu ne mk diye.

indirimli iade kargoosu nasıl yollucaz müritler sistem baya dğeişmiş müşteri hizmetlerine bir türlü telefonla ullaşamıyorum nasıl bi sistem mk.

sistem üzerinden mesaj yazmaya çalışıyorum o da olmuyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

konuyu hortlatıyorum da ben de iade etmeye çalışıyorum nasıl yapıcaz?

acayip skik bi sistem yapmışlar. telefonla GGye ulaşamıyorum bir türlü.

satıcıyla konuştum tamam iade sürecini başlat dedi ok dedim. sordu biliyon mu diye daha önceden (yaklaşık 5 sene önce :D) iade yapmıştım. he he biliyom dedim.

sorun bildire tıkladım. ordan kargo bilgisi gire kadar geldim şimdi burda ne yazcam ? önce kargoyu yollayıp o bilgileri mi gircem ?

karşı ödemeli yollucam fazla kargo fiyatı çıkar GG üzerinden iade diyince bana bi kargo kodu vermesi gerekmiyor muu?

nasıl yapıyopruz bu işi ?

şimdi yarın gidip kargo vercem herhangi bi yerden çıkacak 15 lira. bu sefer satıcı kabul etmeyec ek bu ne mk diye.

indirimli iade kargoosu nasıl yollucaz müritler sistem baya dğeişmiş müşteri hizmetlerine bir türlü telefonla ullaşamıyorum nasıl bi sistem mk.

sistem üzerinden mesaj yazmaya çalışıyorum o da olmuyor.

- Team aç bağlanıp yapayım hocam.

- İadelerde ne olursa olsun daima kargo ücreti satıcıya aittir. 

mkyb tarafından 19/Nis/16 19:02 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

onda sıkıntı yok hacı adam zaten tamam beğenmediysen ürünü iade et dedi. sitedeki kargo bilgisi gir diyo. aradım artık adamı sordum kargoyu gönderip girmem gerekiyormuş. ben site önce otomatik kod veriyor biliyodum. önceden öyleydi. hallettim sanırım. çok teşekkürler ilgin için.

Toplam Hit: 3326 Toplam Mesaj: 22
gittigidiyor