folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Gittiğim Yolu (Geçmişe Dönük Yolları) Rota Olarak Kaydetmek (Kesmeli Biçmeli)

Gittiğim Yolu (Geçmişe Dönük Yolları) Rota Olarak Kaydetmek (Kesmeli Biçmeli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

yandex haritalarda ya da google haritalarda a noktası b noktası seçip rota oluşturuyoruz. ben bunu yolun üzerinden çize çize yapmak istiyorum veya konum açıkken gittiğim yolu örneğin 200km lik kısım diyelim rota olarak kaydetmek ve paylaşmak istiyorum. google haritaları ve yandex haritaları çok yetersiz buldum veya beceremedim. ne kullanmamı önerirsiniz?

amaç ve örnek:

bir motorsiklet grubumuz var diyelim ve grup sürüşü yapmıyoruz herkes o noktaya gidecek ama aynı rotadan gidecek ve aynı yerlerde dinlenip yiyip içecek. ben bunlara bir link veya dosya vereceğim onlar tıkladıklarında rota ekrana gelecek ve navigasyona yerleşecek bu google maps de olabilir yandex de olabilir hiç farketmez ya da başka bir program da olabilir. 

Reactnative de uzmanvarsa arkadasimiz Expo background fetch de ufak sknti var çözemedim ,ondan snra bu dediğini yapabilirim,koyarız markete direkt,şu anda benzer projede calisyrm

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

yandex haritalarda ya da google haritalarda a noktası b noktası seçip rota oluşturuyoruz. ben bunu yolun üzerinden çize çize yapmak istiyorum veya konum açıkken gittiğim yolu örneğin 200km lik kısım diyelim rota olarak kaydetmek ve paylaşmak istiyorum. google haritaları ve yandex haritaları çok yetersiz buldum veya beceremedim. ne kullanmamı önerirsiniz?

amaç ve örnek:

bir motorsiklet grubumuz var diyelim ve grup sürüşü yapmıyoruz herkes o noktaya gidecek ama aynı rotadan gidecek ve aynı yerlerde dinlenip yiyip içecek. ben bunlara bir link veya dosya vereceğim onlar tıkladıklarında rota ekrana gelecek ve navigasyona yerleşecek bu google maps de olabilir yandex de olabilir hiç farketmez ya da başka bir program da olabilir. 

Reactnative de uzmanvarsa arkadasimiz Expo background fetch de ufak sknti var çözemedim ,ondan snra bu dediğini yapabilirim,koyarız markete direkt,şu anda benzer projede calisyrm

varsa yeniden yazmaya gerek yok.

komoot tam manasıyla tarrak gibi çıktı. kaydetmemiş güzergahı o.ç. program :( ah modda araç takibi yapıcam bana güzergah kaydeden prog lazım. yani yolu tam kaydetmesi lazım.

RETRET tarafından 18/Eyl/23 23:13 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

hocam google haritalar yapıyor bunu neden yetersiz buldun?

2 sene önce bugün nereye gittiğimi haritalardan bakabiliyorum

you göstermiyor moruk. binaların aralarından takip yapacam mesela;

osuruk mağdurları caddesinden çıktım, lanet olası sokağa döndüm 500mt ilerledim, büyükmemeli bulvarına giriş yaptım 5km ilerledim, booty nineler caddesine döndüm üç km gittim durdum.

şimdi burada yolun üzerinden çizmesi lazım. bana başlangıç bitiş pointleri yetmiyor nereden dönmüşüm nereye girmişim nerden ilelemişim. arvento araç takip geçmişi gibi düşün.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

hocam google haritalar yapıyor bunu neden yetersiz buldun?

2 sene önce bugün nereye gittiğimi haritalardan bakabiliyorum

you göstermiyor moruk. binaların aralarından takip yapacam mesela;

osuruk mağdurları caddesinden çıktım, lanet olası sokağa döndüm 500mt ilerledim, büyükmemeli bulvarına giriş yaptım 5km ilerledim, booty nineler caddesine döndüm üç km gittim durdum.

şimdi burada yolun üzerinden çizmesi lazım. bana başlangıç bitiş pointleri yetmiyor nereden dönmüşüm nereye girmişim nerden ilelemişim. arvento araç takip geçmişi gibi düşün.

hocam sen yapamamış olabilir misin ? :)

2018 de yaptığım 4 günlük gaziantep turunun ilk günü bu :)

şimdiye kadar bahsettiğin herşeyi yapabiliyorum. arabayı ayrı yaya gittiğim yerleri ayrı ve sokak sokak gösteriyor :)

https://i.ibb.co/SvhBmvf/firefox-Iey8-UN9-Cj8.png

manglerman tarafından 19/Eyl/23 01:13 tarihinde düzenlenmiştir

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

< ="//www.youtube.com//LvPdvFz9SwE" width="560" height="314" allowfullscreen="allowfullscreen">

abi şunu denesene ya bence aradığın bu :)

https://www.youtube.com/watch?v=LvPdvFz9SwE

kroo tarafından 19/Eyl/23 19:12 tarihinde düzenlenmiştir

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=QnZ1g1Pntno

bu da motorsikletli abi anlatmış :)

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Tümünde record etme var ama record ettiğin rotayı premium olmadan sana göstermiyor yani o.c. hepsi.