Gizli Kamera

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muzurasd
    muzurasd's avatar
    Erkek
    s.a
    arkadaşlar bi tanıdğım çocuğunun odasına gizli kamera yerleştirmek istiyo şimdi nedenii de soracaksınız çocuk int cafeden çıkımıyo psikoloğa götürecekler odasına cam koyalım dedim ama cam kablosuz olcak bide pc her zaman kayıt altında olacak yani belli zamanlarda kayıt yapmıcak dewamlı yardımcı olcak ark şimdiden tsk

bide konu yanlışyerdeyse taşımasını bilmiyorum bieln ark yardımcı olur

selametle

uyan ey türk evladı 30 kupona alınmadı bu vatan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    o program forumda var ara

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    aradığın şey wireless li hareket sensörlü kamera
    sadece hareket olunca devreye girer nerden bulursun bilmiyom ama babam mimar banka yaparken güvenlik katoloğunda görmüştüm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    pek inandirici gelmedi ama nese..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ya sensöre gerek yok o program sensör gibi çalıştırıyo camı bütün camlara uyumlu ya ertan yada yargıç koymuştu a.q siteye program koyarlar bakmazsınız sonra böyle ararsınız bende var CD çantamda evde yoksa koyardım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    çocuk internet cafeden çıkmıyor demişsin, bu çocuğun ailesi gizli kamera taktırabiliyorda, çocuğa bir bilgisayar alamıyormu, sanırım çocuğun odasında bilgisayar var internetden çıkmıyo demek istedin...
    kamera takıp çocuğun 31 görüntülerinimi izleyecekler, odanın içinde ailesinden gizli ne yapıyor olabilirki esrar içiyor olsa odada yapmaz onu arkadaş çevresiyle birlikte dışarda yapar...
    çocuğun psikolojisi bozuk diye odasına gizli kamera yerleştirip özel hayatına girmek ne kadar doğru tartışılır...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    nedenii de soracaksınız çocuk int cafeden çıkımıyo ...pek inandırıcı deil hakketen :))

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wizard
    Wizard's avatar
    Erkek
    aslında bende buna benzer bişey soracam.webcamdan video kaydı yapılabilir mi?oyle bi program var mı?yardımcı olursanız sevinirim...

Bazen kalmak da gitmek kadar cesaret istiyor...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    mitnickkevin haklı :) +1
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Bak ucuz olsun diyosan buyrun Türk işi proje :)
    Fotoselli lambalar var bak,bulabilirsen tek o sensörü al bulamazsan lambayla al :D zaten 30 milyon 40 milyon bişe ;) bide webcam al.Daha sonra onları kablolarla bağlıyıp ayarlıcaksın,hareket yakaladıı anda kayda girer ;) dayımla alarm yapmıştık biz,fotoseli istediğin zaman açıyosun(genelde akşamları açıyor alarm olduğu için) daha sonra önünde hareket oldumu alarm çalmaya başlıyo.Ay nı sistemi webcam içinde uygulayabilirsiniz sanırım :) size şuna mal olur;
    Bi adet pc(geniş boyutlu hddsi olacak)
    PC sürekli çalışacağı için elektrik faturasını ödicek para :D
    Webcam(20 ytlden başlıyo,30-40 ytllikler ideal)
    Fotoselli lamba(olsun varsın 40 ytl)
    Kabloydu falan ıvır kıvır şeyler
    Elektronikten anlayan biri
    Kameranın kaydetmesi için en az bir adet çocuk :D
    Projeyi verdim ama bence asla yapmayın böyle bişey!Düşünsene onu anne babası seyredecek,çocuk ev boş deyip asılsa oda kaydedilcek :D sen düşün olcakları!Kesinlikle tavsiye etmiyorum!Bu arada mitnickkevin abimin mesajını yeni gördüm katılıyorum yani :(

:)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    http://www.gizlikamera.net/
Toplam Hit: 5657 Toplam Mesaj: 24