Gizli Numara Nasıl Öğrenilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

mahkeme kararıyla ya da bana sövdü de avea merkezine git öğren

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanaldarbe
    sanaldarbe's avatar
    Erkek
    dostum boşver gizli işlerle uğraşma alırlar içeri :))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek
    müşteri hizmetlerinden birini kafala kafii..yoksa savcılığa başvurman gerek..

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Avea bayilikleri öğrenebilir mi acaba bunu bilginiz var mı? avea işlem merkezleri var ya geçen kontör almaya diye girdim bir baktım eski manita var benim başıma böyle birşey gelirse gidip söyleyeyim ona belki onlar bakabiliyorlardır gizli numaraya

Sana bir şey söylüyeyimmi  avea çağrımerkesini ara kelime oyunları yap sana numarayı söyler başımdan geçen bir olayı anlatayım
    2 sene önce filan telsim tak konuş kart aldım bir yere abonemi olacaktım ne hat sahibinin ismini öğrenmem gerek bir kere aradımsordum beyfendi bu bilgiler gizlidir verilmiyor dedi bir daha aradım hat kapalı ayağına dedim hat kapalı açtıramadım filan numarayı söyleyin dedi başka telden aradım dedim0544xxxx filan dedim ibrahim xxx in değilmi yazmıyormu kız demesinmi hyır beyefendi hattınız ahmet kaya üzerine kayıtlı bizde :D bingoo salağın ağzından lafı aldım sende böyle bir senaryo uydur birşekilde al ağzından lafı mesela salla aranan numaralar belli olmuyor filan de böyle cumartesi şu tarihte (gizlinumaranın aradığı tarihi söyle)arkadaş aradı ulaşamamış kayıtlarınızdan bakın şu saate 0555 xxxx aramışmı aramamış mı söyleyin bana yazar kayıtlarınız eğer numararyı kafadan attığın için hayır beyefendi o saate arayan numara şu sizi der  bi şansını böyle dene ben telsim denedim anlattığım gibi oldu yani;)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nikita
    nikita's avatar
    Erkek
    savcılığa suç duyurusunda bulunsan bile sana dava sonuçlanmadan hangi numara olduğunu söylemezler..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    o soktuğum aveasına da kafam girsin.. ben gizli no beni aramasın ulanı seçiyorum webten dakka bir gol bi saat sonra arıyo nasıl olacak böle hizmete sokim ozaman genç kızların sevgilisi olmam benim suçum mu :D zuahhahah

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Nitrous bunu yazdı:
    -----------------------------
    müşteri hizmetlerinden birini kafala kafii..yoksa savcılığa başvurman gerek..

-----------------------------
    aynen ya birini bulacaksın müşteri hizmetlerinden yada savcılık başka türlü öğrenemezsin.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    Öğrenilmez

Konumu silenlere inat kürdüm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Gizli numara olması bile saçmalık amaçsızca bişey

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Bir ara gecenin 3 mü ne bir gizli aradı, hellow dedim, bekledi bekledi kapadı :D

Şartelim attı direk türkcell amcaları aradım, dedim böyle böyle bir gizli numara aradı nasıl öğrenebilim.

Gizli numarayı öğrenmemiz mümkün değil dedi, dedim orası türkcell müşteri hizmetleri değilmi evet dedi..

Siz öğrenemezseniz kim öğrenebilir ki dedim ?

Bilmem 2. şahıslara 5. şahıslara geveledi geveledi durdu tamam dedim kapadım..

Yani ensesi kalın bir adam olsan dakkasında bulursun, hepsi kolpa bunların emniyetten isteseler 2 dk. savcılık onaylı pat mecbur gelir ama sen isteyince olmuyor işte..

Çarkın dişlisi büyük meblağlara güçlere döner hep :|

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
Toplam Hit: 18125 Toplam Mesaj: 21