Gm 5 Plus & Xiaomi Mi5 Prime Tercihi (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

O zaman 6 ile başlayan seri nolu g4 kovala hocam. Anakart sorunu 6 ile başlayan seriden sonra düzeltildi. 

İthalatçı garantili seri no 6 ile başlayan seri nolu g4 nasıl bulunur emin değilim hocam :)

Daha geçen gün Gittigidiyor'dan aldım. Satıcıdan rica ettim öyle gönderdi. 6 rakamı üretim ayını belli ediyor. 

mkyb tarafından 23/Haz/16 22:39 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

eniste mi5 almış gerbesten den faturayı 20 dolar göstermiş satıcı gümrukden geçer mi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı

eniste mi5 almış gerbesten den faturayı 20 dolar göstermiş satıcı gümrukden geçer mi

Takılır hocam. Paypal'da kalktı parayı almak için uğraşırısınız.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

xray ile bakıyolarmış diye duydum. öyle olursa takılabilir.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

O zaman 6 ile başlayan seri nolu g4 kovala hocam. Anakart sorunu 6 ile başlayan seriden sonra düzeltildi. 

İthalatçı garantili seri no 6 ile başlayan seri nolu g4 nasıl bulunur emin değilim hocam :)

Daha geçen gün Gittigidiyor'dan aldım. Satıcıdan rica ettim öyle gönderdi. 6 rakamı üretim ayını belli ediyor. 

Oo iyiymiş yaa. :) Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın. Nasıl, iyi mi telefon? İlk izlenimlerini alabilir miyim? Şarj konusu sence de kötü mü?

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

İnşALLAH bir sorun olmaz hocam. Valla uğraştığımız işlere bak yaa. Bir ürüne ulaşmak bu kadar zor olmamalı... 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

İnşALLAH bir sorun olmaz hocam. Valla uğraştığımız işlere bak yaa. Bir ürüne ulaşmak bu kadar zor olmamalı... 

Eyvallah hocam bide paypal falan değil karttan gecmis parayi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@mkyb - Hocam forumlar da 6 ile başlayan g4'ünde sıkıntı anakarta sahip olduğunu söyleyenler var. Sanırım uzun kullanım da daha belirgin gösterecek bootloop kendini.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O belli olmaz hocam. G3 aldım erittim, 2. G3 geldi onunda ekranı sarardı. LG bu sefer G4 verdi oda bootloop oldu. Adamlar üstüne para verin G5 verelim yoksa G4 verelim, yoksa para iadesi diye 3 seçenek sundu. LG'nin servisinden çok memnunum Cihazları dandik ama model yükseltiyorlar :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@mkyb - Ama ithalatçı garantiden bahsediyorduk hocam :) Lg Türkiye garantili cihazlarda o hizmeti vermesi normal gibi geliyor bana. Çünkü sony de benim telefonları yeniledi 2 kere :)

adamhakli tarafından 24/Haz/16 22:18 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 4759 Toplam Mesaj: 51
xiaomi general mobile gm 5 plus mi5