Gobek Eritme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vandeta
    vandeta's avatar
    Erkek

Muridler kilom boyuma gore normal hattaga zayif sayilirim. Yuzumde baldirimlarimda falan hic bi yerde yag fazlasi yok. Ama gelin gorunki igrenc bi gobek var. kucuklugumden beri hep siskindi ama su 3-4 ayda iyice artti. 

Kilom 64

Boyum 1.73

Kilo vermememi gerekdircek bi durum yok yani kilo vermeden hatta mumkunse birazda kilo alarak gobek eritme yollari nelerdir?

www.RebtelTurkiye.com - uluslararasi gorusmeleriniz icin guzel bir yol..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

bu saat'e kadar pc başında kalmamalisin.. tuz ekmek yağ bunlardan bi müddet uzak dur , birde düzenli olarak mekik ve yarım mekik çek. 1 aya kalmaz fit olursun

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

bende bundan adım iki gün oldu.eritmek lazım göbekleri. Göbeklere ölüm

Naber la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Mide egzersizi ve makul diet. Kolay gelsin

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

günde 120 mekik çekiyorum düzenli olarak bir sertleşme hissediyorum ama şu göbeğin zerresi gitmedi

aburcubur cips yağ unlu hepsini kestim ekmekte yemiyorum bakalım nolucak.

(PanxeR)

Break Dance Bboy MaxeL
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    Göbek varken mekik çalisirsan karin kaslarin yağlari arkadan iter tam tersine daha cok cikar. Bölgesel zayiflama diye bir olay KESİNLİKLE yoktur. O yuzden sana tavsiyem iyi bir diyet ve aksatmadan yapilan gunluk cardiolar ile biraz kilo vererek gobeginden kurtul( cok asiri degilse 5-10 kilo yeterli zaten) ardindan da cok zayif gorunmemek icin protein agirlikli beslenerek sinav, mekik ve klasik dumble hareketlerini evde calisman, imkanin varsa spor merkezine yazilip orda sana verilecek programlarla calismak. Dedigim gibi mekik ile kurtulamazsin gobekten oyle bi hata yapma.

since 2005 // tbt
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

sanane bunu yazdı:
    -----------------------------

bende bundan adım iki gün oldu.eritmek lazım göbekleri. Göbeklere ölüm

-----------------------------

işe yarıyormu kardeş ? karın kası çıkarabilirmiyiz bunla göbek möbek yok

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    Şınav çek kolların gelişsin.Kas kütlen artsın metobolizma hızın yükselsin göbek ve ve çevresindeki yağları yakmaya başlarsın.Şeker alımını dikkat et.Ayrıca göbek azalmadan mekik çekeyim deme sakın daha şiş bir görüntü oluşturur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

yuh ya, asiri zayifsin bence 125 kiloyum ben. mekik cek mekik iyidir. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek

2ay önce vücut geliştirmeye başladım başladım başlayalı 15 kilo verdim göbek dahil :D

Profesyonel Öküz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zfc
    zfc's avatar
    Erkek

Düzenli fitness yapan biri olarak yazıyorum.

Kaslar geliştikçe yağ oranında azalır. Göbek bölgesi için mekik çekmeknin yanı sıra mekik ile aynı seviyede ve karın kaslarını aynı seviyede çalıştıran hareketler vardır. 
    Eğer sadece mekik ile bu işin olacağını düşünüyorsan yanlış yoldasın.
    Şuan yeterli zamanım olmadığı için hareketlere link veremiyorum, aramalısın.

Artı beslenme, örneğin göbeğinde bir yağ tabakası var. Bunu yok etmen için antremandan 45 dk önce portakal suyu içerek C vitamini alman o yağların daha kolay çözünmesini sağlayacaktır. Kaynak:Beslenme kitapları ve Mehmet Öz.

Yine yağların çözünebilmesi için yeterli miktarda su.

Her ne kadar zayıf olsanda 20 dakikalık kardioya(ben 30 dakika ort. 4 km yapıyorum x 3~4 gün) girmen ve arkasına karın hareketlerini çalıştırman gerektiğini düşünüyorum.Ayrıca, diyelim ki mekik hareketi türevlerini çalışıyorsun. Vücudunu karnına doğru her getirdiğinde bütün karın kaslarını sıkmalısın. Geriye giderken nefes al, karını sıkıştıracağın zaman nefesini ver karın kaslarını sık.

Belki böylece 100 tane mekik yapmazsın ama 20 tanede karın kaslarının acaip çalıştığını hissedersin. 

Alt karın! esas olay alt karında bunun ile alakalı internette çok kaynak var. Sakın kolaya kaçıp sadece üst karın çalışma sakın..

Karnın birine yumruklat. dayana bildiğin yere kadar. Kaslarını büyütecektir. Bunu bütün boksörler sert karın kasları için yaptırtır.

Müsait bir ara kendi programımı yazabilirim istersen.

Sevgiler.
    Dipnot: Bu yazdıklarımı uygulayarak şuan düz bir karına ve hafif karın kaslarına sahibim.

Toplam Hit: 3640 Toplam Mesaj: 17