God Of War Android İstek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

IyI aksamlar muridler ben bu oyunu psp de hep oynardim resmen bagimlisi olmuştum simdide yeni aldigim telefonda oynamak istiyorum fakat internette bulamadim bu oyunun android icin olani varmi yada elinde olan birisi varsa paylasabilirmi?

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

malesef god of war sadece ps ve psp için oyun çıkarıyor galiba psp için olan oyunlarını durdurdu

Converse giyen uzaylı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.ppsspp.ppsspp 

bu psp emulatoru ve oyunun psp romuyla oynayabilirsin sanırım denemedim fps nasıl olur bilemem telefonun donanımı, kalitesi de onemli tabi burda

edit şöyle bi yorum var :

İsmail Dogru - 19 Mayıs 2013 Pazar - Sürüm 0.7.6

Updateee

God of war chain of olimpus yukledim 18 ila 22 fps arasinda deyisiyor oynanamayacak kadar yavas. Daha oncedende denemistim daha yavasti 5 fps den 22 fps ye baya gelisme var umarim dahada gelisir bu arada god of var emulatoru en fazla zorlayacak oyunlardan biri oldugunu unutmamak gerek. Tel note2

Bonibon tarafından 08/Haz/13 21:17 tarihinde düzenlenmiştir

om mani padme hum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    Bonibon bunu yazdı

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.ppsspp.ppsspp 

bu psp emulatoru ve oyunun psp romuyla oynayabilirsin sanırım denemedim fps nasıl olur bilemem telefonun donanımı, kalitesi de onemli tabi burda

edit şöyle bi yorum var :

İsmail Dogru - 19 Mayıs 2013 Pazar - Sürüm 0.7.6

Updateee

God of war chain of olimpus yukledim 18 ila 22 fps arasinda deyisiyor oynanamayacak kadar yavas. Daha oncedende denemistim daha yavasti 5 fps den 22 fps ye baya gelisme var umarim dahada gelisir bu arada god of var emulatoru en fazla zorlayacak oyunlardan biri oldugunu unutmamak gerek. Tel note2

HOcam bu programi kurduktan sonra normal psp ye attigimiz god of war dosyasini mi telefona atip programdan acicaz orayi tam anlayamadim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

evet rom dosyalarını telefona at programdan aç işte de adam fps çok düşük oynanmıyor demiş note2 için bile

om mani padme hum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

evet hocam bende şimdi yükledim denedim oyunu s3 de ama görüntü hadi neysede ses filan kesik kesik geliyor takılıyor hiç zevk vermiyor :S

yalnız kafama takılan nokta şu oldu aynı telefona attığım psp dosyasını pc de o programla açtım telefondakinin aynısı oldu bilgisayar 4 çekirdek bunun kaldırması lazım acaba programda mı var bi sorun?

enesshn18 tarafından 09/Haz/13 00:49 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı

evet hocam bende şimdi yükledim denedim oyunu s3 de ama görüntü hadi neysede ses filan kesik kesik geliyor takılıyor hiç zevk vermiyor :S

yalnız kafama takılan nokta şu oldu aynı telefona attığım psp dosyasını pc de o programla açtım telefondakinin aynısı oldu bilgisayar 4 çekirdek bunun kaldırması lazım acaba programda mı var bi sorun?

Hocam yazılımsal uyumsuzluk var  yani aslında s3 psp oyunlarının çok daha hızlı çalıştırabilcek donanıma sahip ama yazımsal uyumsuzluk çıktı için fps  artmıyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı
    enesshn18 bunu yazdı

Hocam yazılımsal uyumsuzluk var  yani aslında s3 psp oyunlarının çok daha hızlı çalıştırabilcek donanıma sahip ama yazımsal uyumsuzluk çıktı için fps  artmıyor

anladım hocam teşekkür ederim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

bende bu programla android tablette asterix i oynamaya çalışıcam

not: zaten programın açıklamasında yazıyordu galiba seslerde ve videolarda sorun çıkabilir diye

BerkayCit tarafından 09/Haz/13 16:17 tarihinde düzenlenmiştir

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

PC için god of war ın portlanmış hali var bunları denemelisin.

God of War 2 (2010)

http://zamunda.net/details.php?id=244153&hit=1

God of War / Бог на Войната (2005)

http://zamunda.net/details.php?id=193025&hit=1

God Of War 2 (2007)

http://zamunda.net/details.php?id=192841&hit=1

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek

portlanmış hali nedir hocam

Toplam Hit: 1607 Toplam Mesaj: 14