Godaddy 0.99$ Domain

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

geçen bi konu vardı müridin babasının kartından bilmem kaçyüz dolar çekmişler. ben direk kartla aldım geçen flowerstan. şimdi ilerde para çekmezler di mi? paypal falan yok hiç.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

arkadaşlar domain alacak yok mu ya bana ? 

parası neyse vericem 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

geçen bi konu vardı müridin babasının kartından bilmem kaçyüz dolar çekmişler. ben direk kartla aldım geçen flowerstan. şimdi ilerde para çekmezler di mi? paypal falan yok hiç.

Ayarları kapa hocam orada otomatik ödeme olayı var onları engelle. Sorun çıkacağını sanmam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

NigraSilva bunu yazdı:

Prometheus bunu yazdı:

Ayarları kapa hocam orada otomatik ödeme olayı var onları engelle. Sorun çıkacağını sanmam.

hiç öyle birşey seçmedim ama bi bakayım otomatik seçtiyse diye. sağolasın.

saybırs hocam kampanya 1 domainlik değilse yarın ya da ondan sonraki gün ben alayım sana. pm atabilirsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

hiç öyle birşey seçmedim ama bi bakayım otomatik seçtiyse diye. sağolasın.

saybırs hocam kampanya 1 domainlik değilse yarın ya da ondan sonraki gün ben alayım sana. pm atabilirsin.

Otomatik seçiyor My Account > My Domains > Tablodan domaini seçip en sağındaki "Launch" butonuna tıkla.
    Domain detaylarının olduğu sayfa gelecek. Orada ufak bir icon var ünlem işareti şeklinde yeşil renkli. Onun üzerine gelince drop down menü geliyor. Change Auto Renew dedikten sonra Manual olarak seçersen sana bırakıyor.

Yok iki adet domain almaya izin vermiyor. Ben de bekliyordum Flowers kampanyasından beri iyi oldu bu bir tane daha kaydedebildim şimdi. Birkaç şey daha var kafamda umarım birkaç promosyon daha yaparlar.

Soru: Kredi kartı bilgilerini tamamen silemiyor muyuz buradan? =|

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

NigraSilva bunu yazdı:

Otomatik seçiyor My Account > My Domains > Tablodan domaini seçip en sağındaki "Launch" butonuna tıkla.

Domain detaylarının olduğu sayfa gelecek. Orada ufak bir icon var ünlem işareti şeklinde yeşil renkli. Onun üzerine gelince drop down menü geliyor. Change Auto Renew dedikten sonra Manual olarak seçersen sana bırakıyor.

Yok iki adet domain almaya izin vermiyor. Ben de bekliyordum Flowers kampanyasından beri iyi oldu bu bir tane daha kaydedebildim şimdi. Birkaç şey daha var kafamda umarım birkaç promosyon daha yaparlar.

Soru: Kredi kartı bilgilerini tamamen silemiyor muyuz buradan? =|

bilgi için sağol hocam. arama yaptım cc bilgilerini silmek için şunu diyor :

To Remove a Payment Method

1. Log in to your Account Manager.
    2. Go to the Payments tab.
    3. Click Payment Methods.
    4. In the Payment Methods list, select the payment method that you want to remove, and then click Deactivate Payment Method.
    5. In the Change Payment Type area on the right, do one of the following:
      • If there are no products or services associated with the selected payment method, in the Deactivate Payment Typearea, select Please deactivate this account and then click Save Changes.
      • If there are products or services associated with the selected payment method, you are prompted to select a new payment method for those products and services. You can either select an existing payment method from the list or select Add New Payment Type, select Credit Card, and then click Save Changes. Then, in the New Payment Information area on the right, enter your credit card account information and your billing address information, and then click Save Changes.
    6. Select the payment method again, and then click Deactivate Payment Method.
    7. Select Deactivate Valid Account(s) Listed Above, and then click Save Changes.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

kredi kartı bilgilerimizi silemiyoruz heralde otomatik ödemeyi kapadık da ya hesap çalınırsa a.zıçarlar  :D

imza
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    bende bi site adı alayım diordm 15 hazirana kadar devam demi bu şimdi fiyat olayına tam ayıkamadım.

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

sahinka bunu yazdı:

kredi kartı bilgilerimizi silemiyoruz heralde otomatik ödemeyi kapadık da ya hesap çalınırsa a.zıçarlar  :D

Kart bilgilerini silemiyorsun ama değiştirebiliyorsun kart numaralarını falan rasgele değiştir bişey olmaz :)

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

Diğerinde credi kartlar iptal edince domainleri iptal ettiler, birinde 450$ diğerinde 250$ istediler...

Hocam nasıl ya anlamadım ben. Kartı bir daha kullanmamak üzere gidip kapattırırsak ya da SK tarihi geçerse domain haklarını elimizden mi alıyorlar?
    Ya da banka ödemeyi kabul etmeyip sıkıntı mı çıkarttı. Hangisi anlamadım. =|

Toplam Hit: 2418 Toplam Mesaj: 27