Godaddy Otomatik Ödeme Paypal

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen94
    kardelen94's avatar
    Dişi

geçensene okulda bişeyler yapıcaktık godaddyden beş tane domain aldık, babamın kartını tanımlamıştım nasıl olduysa 245 lira çekmişler :( mailleri kurcaladım allahım oda nesi :( otomatik çekmiş müşteri numarasını buldum şifreyi sıfırlamaya uğraşıyorum, ayın beşinde çekmişler ben paramı geri alamazsam babam beni öldürür mahfoldum ya :( of paypaldan ödeme iptali istedim acaba işlemi geri alırlarmı :( uyuyamıyorum sinirden

youtube.com/watch?v=I45yNCOlbTY
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bende paypal kullanıyorum, kafasına göre çekemez bildiğim kadarıyla.Otomatik ödemeye senmi almıştın ? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

benim anladıgım kadarıyla paypal'dan cok godaddy ile alakalı bir durum var burada ?

domainleri reglerken 2-3 senelik filan mı yaptın acaba ?

bence öncelikle godaddy'e ulas, otomatik ödeme talimatını onlar mı vermis ögren, geri ödeme imkanı olup olmadıgını söylerler diye düsünüyorum.

paypal kafasına göre ödeme yapamaz.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen94
    kardelen94's avatar
    Dişi

Andrei bunu yazdı:
    -----------------------------

benim anladıgım kadarıyla paypal'dan cok godaddy ile alakalı bir durum var burada ?

bence öncelikle godaddy'e ulas, otomatik ödeme talimatını onlar mı vermis ögren, geri ödeme imkanı olup olmadıgını söylerler diye düsünüyorum.

ben o sitenin adını bile unuttum, ayakkabı gözlük falan alıcaktım kasaya gittim babamın kartında para kalmamıştı bankayı aradık paypaldan ödeme yapmışsınız dediler, paypala girdim hemencecik, ödeme görünüyodu detaylara felan baktım ayın beşinde bir sürü alanadını yenilemişler çekmişler paramızı :( godaddy ye giremedim şifremi müşteri adımı unutmuşum. şimdi geçmiş mailleri okudum otomatik ödeme verin falan yazmışlar, ama otomatik ödeme talimatı vermemiştik çok iyi hatırlıyorum. şifre yenileye falan bastım müşteri numarasını arıyorum şifre falan değiştirip hesabı kapatıcam daha da çekmesinler ya üç kuruş parayı zor kazanmak için kan ağlıyoruz 1 saniyede nasıl çekiyorlar :( ne olucak şimdik

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kardelen94 bunu yazdı:

Andrei bunu yazdı:

ben o sitenin adını bile unuttum, ayakkabı gözlük falan alıcaktım kasaya gittim babamın kartında para kalmamıştı bankayı aradık paypaldan ödeme yapmışsınız dediler, paypala girdim hemencecik, ödeme görünüyodu detaylara felan baktım ayın beşinde bir sürü alanadını yenilemişler çekmişler paramızı :( godaddy ye giremedim şifremi müşteri adımı unutmuşum. şimdi geçmiş mailleri okudum otomatik ödeme verin falan yazmışlar, ama otomatik ödeme talimatı vermemiştik çok iyi hatırlıyorum. şifre yenileye falan bastım müşteri numarasını arıyorum şifre falan değiştirip hesabı kapatıcam daha da çekmesinler ya üç kuruş parayı zor kazanmak için kan ağlıyoruz 1 saniyede nasıl çekiyorlar :( ne olucak şimdik

onların otomatik ödeme yaptıklarına dair attıkları mail duruyorsa, herhangi bir müsteri numarası vs. yazıyor olması gerek.

maili onlara forwardla, durumu izah et.

üyeligi iptal etmeye calısacagına belki cektikleri parayı kurtarırsın, tabii o ödeme talimatını bilmeden de olsa verdiysen, yapacak pek bir sey yok.

cözerse godaddy cözer yani bu isi.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen94
    kardelen94's avatar
    Dişi

Andrei bunu yazdı:

kardelen94 bunu yazdı:

Andrei bunu yazdı:

onların otomatik ödeme yaptıklarına dair attıkları mail duruyorsa, herhangi bir müsteri numarası vs. yazıyor olması gerek.

maili onlara forwardla, durumu izah et.

üyeligi iptal etmeye calısacagına belki cektikleri parayı kurtarırsın, tabii o ödeme talimatını bilmeden de olsa verdiysen, yapacak pek bir sey yok.

cözerse godaddy cözer yani bu isi.

:'( İki aydır yazlık spor ayakkabı gözlük almak için uğraşıyorum, nasıl bi salağım ben yaa etim ne budum ne alemin godaddylerinden domain alıyorum. Paypaldaki kredi kartlarını kaldırdım. Müşteri idsini felan bulabilirsem godaddy hesabımı kapatıcam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eagleofcondor
    eagleofcondor's avatar
    Erkek

Otomatik ödemeli paypalımdan 7 dolar çektiler yarım yamalak ingilizcem ile adamlara mesaj çektim iptal edilmesi gerektiğine dair. adamlar 30 dakika sonra ödemeyi geri attılar sendekide büyük bir rakam ingilizcesi iyi olan bir mürüdim sana yardımcı olursa yada senin ingilizcen iyi ise godady ye mail at durumu belirt iptal ederler geciktirme mailde çekilen tutarı fatura nosunu felan belirmeyi unutma domainlerin iptali diye mail çek

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen94
    kardelen94's avatar
    Dişi

password hind :( bunu da hatırlamıyorum ki :( şifre yenileme sayfasında bunu soruyo :s bunu öğrenmek istediğimde şifreyi soruyo, allahım deliricem yaa... lanet olsun ya :( mail bile gelmesini istemiyorum godaddy den. google mailimi kapatsam ne yapsam iğrendim ya :(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

peşini bırakma geri alma ihtimalin yüksek parayı.

alamasan bile iptal etmezsen ileride gene yenilerler.

He is finding himself.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen94
    kardelen94's avatar
    Dişi

husnuweb bunu yazdı:

peşini bırakma geri alma ihtimalin yüksek parayı.

alamasan bile iptal etmezsen ileride gene yenilerler.

paypaldan kartları kaldırdım bi daha nasıl çekebilir? ayrıca bidaha da asla paypal kullanmıyıcam :(

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen94
    kardelen94's avatar
    Dişi
    bana bir mail atıp otomatik ödeme falan filan zırvaladılar, bende bütün hesapları dondurdum yandex e geçtim, we ödeme şeysi de açtım yandexten,
    önce şu maili gönderivermişler

Sayın.....

Fatura sözleşmesi konusunda PayPal ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederim.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Önerilerinizi ilgili departmana bildireceğimizden emin olabilirsiniz.

Müşterilerimizin önerileri ve hizmetlerimiz konusundaki geri bildirimleri bizim için çok önemlidir.

Sunduğumuz hizmetleri sürekli olarak geliştirme çabasındayız. Fakat belirli bir hizmetin veya çözümün www.paypal.com.tr kullanıcılarına ne zaman sunulmaya başlanabileceği konusunda kesin bir bilgi vermemiz maalesef mümkün değil.

Fatura Sözleşmesi, web sitesinden alışveriş yaptığınız bir mağazaya PayPal hesabınızdan para çekme talimatı vermenize olanak tanır.

Mağazaların tümü PayPal Fatura Sözleşmesi sunmaz. Mağazanız PayPal Fatura Sözleşmesi sunuyorsa satın aldıktan sonra bir sözleşme için kaydolamazsınız. "Ödeme Kaynakları" öğesinin altında Fatura Sözleşmesi seçeneğini göreceksiniz. Mağaza sizi, Fatura Sözleşmesi'nde belirtilen şartlara uygun şekilde faturalandırır. Finansal bilgilerinizi mağaza ile paylaşmayız.

Bu durumun yaratmış olabileceği sıkıntıdan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederim.

Yardımcı olabileceğim başka bir konu varsa lütfen belirtin.

----------------------------------

bende tabikide yine itiraz ettim, biz otomatik ödemeye vermedik siz hesabımızdan para çektiniz felan yazdım, ve paypaldaki kredi kartını kaldırdım,
    yandex ödeme şeysine girdim ona kartı tanımladım, printscreen yaptım resmi paypala mail ettim, bir kaç tane, sizin bu tutumunuzdan bir daha paypal
    kullanmıyıcaz yazdım, paypaldaki 1.maili hotmail yapıp gmail hesaplarını da kapattım.
    bolca sitem ettim ve sonra aşağıdaki mail geldi.

İtirazlı İşlemin Ayrıntıları
    -----------------------------------

Satıcının Adı: GoDaddy.com, LLC
    Satıcının E-posta Adresi: paypal@godaddy.com
    Satıcının İşlem Numarası: sildim tabikide
    İşlem Tarihi: 23.05.2012
    İşlem Tutarı: -$126,04 USD
    Fatura No: sildim tabikide İşlem Numaranız: sildim tabikide
    Vaka Numarası: sildim tabikide
    Alıcının İşlem Numarası: sildim tabikide

Ödemenizin kredi kartınızla yaptığınız kısmı doğrudan kredi kartınıza iade
    edilmiştir. Bu hareketi, işlem kayıtlarınızda iki giriş halinde
    göreceksiniz. İlki, PayPal hesabınıza para iadesi olarak ve ikincisi kredi
    kartınıza ödeme olarak. Kredinin kredi kartınıza gönderilmesi genellikle
    2-3 iş günü sürer ve kart bakiyenize hemen yansımayabilir.

Daha fazla bilgi edinmek ve talebinizin durumunu görmek için, PayPal
    hesabınıza giriş yapıp Çözüm Merkezi'ne gidin.

Teşekkürler,

Koruma Hizmetleri Departmanı

Lütfen bu e-postayı yanıtlamayın. Bu posta kutusu izlenmiyor; bu nedenle,
    bir yanıt almazsınız. Yardım için, PayPal hesabınıza giriş yapın ve bir
    PayPal sayfasının sağ üst köşesindeki Yardım bağlantısını tıklayın.

----------------------------------------------------

dün uyuyamadım vee hem kızıyorum hem seviniyorum az para değil ama yaa bu miktar neredeyse benim aylığımın yarısı, rabbime şükür geri ödeyecekler

Toplam Hit: 3185 Toplam Mesaj: 22