Godaddy'de İndirim Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

hala bunların indirimlerine kanan var mı

domain yenileme günü gelince o kupon kodları discountlar buhar olup uçuyor ama

böylede şerefsizdir godaddy

denendi tes edildi uzak durun

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

bende alacağım bi domain konuyu görünce tekrar aklıma geldi :)

name.com 10.99$ dio seneyede aynı fiyat

şu an isimtescil 8.5$ dio uzatmada aynı fiyat

ulen iki hafta önce baktığımda her yerde fiyatlar çok yüksekti ne oldu iki haftada düştü anlamadım. Bu fiyatlara güvenip seneye patlamayak :)))

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı

hala bunların indirimlerine kanan var mı

domain yenileme günü gelince o kupon kodları discountlar buhar olup uçuyor ama

böylede şerefsizdir godaddy

denendi tes edildi uzak durun

kanan ! var ya hocam aldım.
    gayet 3 tane domain'imi yenilenme tarihi geldiğinde kupon bulamazsam farklı bir yere taşıyorum. Bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben az çok kıyaslama yaptım hemen hemen aynı hesaba geliyor mesela 

rakamları örnek vereyim

ilk yıl 2 tl 2. yıl 18 tl yapıyor  toplam 20 tl 

diğer firmalar ilk yıl 10 tl 2. yılda 10 tl diyor  yine toplamda 20 tl  ediyor 

nereden bakmak istersen oradan avantajlı geliyor biri biri ilk yıl ucuz aldığı için avantajlı diyor ötekisi aa adamların fiyatları bakın hep aynı diyor  halbuki ikiside aynı hesap 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

godady den uzak durun dioz , para oyunları bunlar dioz keyfiniz bilir . 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

rakamları örnek vereyim

nereden bakmak istersen oradan avantajlı geliyor biri biri ilk yıl ucuz aldığı için avantajlı diyor ötekisi aa adamların fiyatları bakın hep aynı diyor  halbuki ikiside aynı hesap 

Hangi firmada ilk yıl için 10 tl hocam pardon ama ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu siteden bir defasında domain alayım dedim. Son aşamaya geldim, gönderdim. Sayfa çökmesin mi? Bir baktım kredi kartından para çekilmiş, domain işlemlerine dair ortada hiçbir şey yok. İş güç arasında, telefon vs. derken paranın peşine düşüp ayrıca zarara girdim. Banka, muhasebe yapılmazsa bir hafta sonra geri döner dedi. Neyse ki, 1 hafta sonra para döndü. Böyle de güzel bir sistemi var buranın. Sistemde sıkıntı olursa nasıl işlemlere devam ederiz değil de, kredi kartından parayı çekelim gerisi Allah'a emanet çalışsın diye tasarlanmış. Lafta koskoca e-ticaret sitesi, en temel senaryo bile kurgulanmamış. Sonra da uzak durmaya yemin ettim zaten, isminde bile hayır yok ne halt yemeye buraya bulaşıyorum diye.

anonim6918524 tarafından 03/May/15 16:23 tarihinde düzenlenmiştir

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

" rakamları örnek vereyim "

Hangi firmada ilk yıl için 10 tl hocam pardon ama ?

ilgili yeri bold yaptım ayrıca tırnak içine aldım hocam 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Adamlar ne guzel indirim yapmislar, 2. sene 5-10 dakikani ayirip fiyati uygun olan bir yere tasimak neden zor geliyor?
    60 gun sonrasinda baktin godaddy transfer icin kampanya yapti, tekrar don godaddy'e.
    Acikcasi bosuna kotuleyenleri pek anlayamiyorum.
    Godaddy ile ben de sorun yasadim ama bir sekilde hepsi cozuldu.
    Birinde o donemde yasadigim ulke ile odeme yaptigim kartin ulkesi farkliydi kredi karti ekstresini gondermemi istediler, sorun duzeldi.
    İkincisinde (benim salakligim) 1-2 ay oncesinden gelen uyarilara ragmen alan adini uzatmayi son gune biraktim, hatta 1-2 gun gecti. Onlar da haliyle gecirdi.
    Ondan sonra isi zamaninda yapma konusunda akillandim.

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Godaddyde 1yılı geçkin süredir (belki daha fazla) rahatlıkla 1$dan domain almak için kod bulunabiliyor, yeni birşey değil.

+Evet 2. yıl geçirme var ama auto renew'i kapatırsanız siz istemedikçe hiçbirşey geiçremiyorlar.

:)
Toplam Hit: 2485 Toplam Mesaj: 21