folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Gökkuşağı Rengi Muhabbeti Nedir

Gökkuşağı Rengi Muhabbeti Nedir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Facebook' ta bazıları profil resimlerini rengarenk etmişler, cola da ona benzer renkli ürünler çıkarmış ne bilim bi kaç yerde daha gördüm nedir bu olay arkadaşlar ? Yoksa yeni bir gay dayanışmasımı nedir,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Amerika'da ibnelerin evlenebilmesi için yasa çıktı. Profil resimleri ona binayen destek amacıyla yapılıyor. Cocacolanın olayı farklı sanırım.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://tr.wikipedia.org/wiki/LGBT

dünyada yaşayan lgbt desteklemek amaçlı birşey onlarında birey olduklarını ve yapılan baskı şiddeti engelleme amaçlı, tbt de eşcinsel arkadaşlarımız mevcut ancak profil fotosunu lgbt nin reklerine boyamak o kişinin  eşcinsel oldugu anlamına gelmiyor sadece onları desteklemek amaçlı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Aşkın rengi, cinsiyeti, ırkı vs. olmadığını göstermesi için kullanılan bir sembol. 

ABD'de çıkan karardan sonra Big Bang sonrası gibi sağa sola sıçramaya, büyümeye başladı. Eşcinsel olan olmayan herkes böyle yapmaya başladı çünkü "popüler". Şirketler de kaymağını yemek için yapıyor. Kolanın üzerien isim yazıldı diye satışlar arttı. İnsanlar böyle ince şeyleri seviyorlar. 

Kısacası gökkuşağının üzerine çöktüler. Sen sırf gökkuşağının güzelliği için öyle resim paylaşsan bile başkaları tarafından vay bu da mı böyleymiş diye düşünülebilir. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Vay a.q olaya bak, komşumun evli iki erkek olduğunu düşünemiyorum,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/celebratepride

Buraya girip onaylarsan sende onlardan olabilirsin. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

o değilde aklıma internetime dokunma eylemindeki mevzu aklıma geldi. kendi kendime sırıttım.  

tbt olarak toplandığımızda kalabalıkla birlikte slogan ata ata yürüyoruz, bir anda kendimizi LGBT bir ekibin içinde bulduk,gök kuşağı şeklinde bayraklar,flamalar falan.  Bizim ekipten biri bağırdı (kimdi hatırlamıyorum) kaçın beyler ibnelerin içindeyiz diye.  Bir anda döndü herkes bize bakıyor. Nasıl uzaklaştık hatırlamıyorum ashıfjasfjas :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek
    FCN bunu yazdı

o değilde aklıma internetime dokunma eylemindeki mevzu aklıma geldi. kendi kendime sırıttım.  

tbt olarak toplandığımızda kalabalıkla birlikte slogan ata ata yürüyoruz, bir anda kendimizi LGBT bir ekibin içinde bulduk,gök kuşağı şeklinde bayraklar,flamalar falan.  Bizim ekipten biri bağırdı (kimdi hatırlamıyorum) kaçın beyler ibnelerin içindeyiz diye.  Bir anda döndü herkes bize bakıyor. Nasıl uzaklaştık hatırlamıyorum ashıfjasfjas :D 

hahhaha

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

40 senedir olan şeydir. Eşcinsellerin bayrağı, semboludur.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Her boku sembolize etmesek olmaz zaten. 

Ben ne güzel, yaz mevsiminin gelişine ithafen takınılan bir tavır olarak fehmetmiştim. 

Çapraz taktığı mini çantasının üzerindeki eli ile erkekleri taciz eden sapkın cinsel tercihlere sahip dayıların sembolüymüş meğer.

Son olarak, farklılıkların tüm Dünya'ya kabul ettirilmesi gerektiği gibi bir mantalite sonucu ortaya çıkan bu bokların tümüne kafam girsin. Gerçi şimdi bu hareketimin de bir sapkın cinsel akımda adı vardır ama neyse. 

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

aa hiç aklıma gelmemişti lan güzel taktikmiş

Toplam Hit: 1143 Toplam Mesaj: 11
gökkuşağı gay renkler