folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gokyuzunden Gelen Sesler

Gokyuzunden Gelen Sesler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

lan bi dakka. bursada burda da garip sesler geldi. kamyondur ya da gök gürlemiştir dedim geçtim ama hiçbirine de benzemiyordu. durdum biraz düşündüm hatta ne ki diye.

savaş falan var da bizim haberimiz miyok yav basından gizli rusya birileriyle mi savaşıyor napıyor?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Bunun adı spacequake, dünyanın manyetik kutuplarının kayması sonucu zaman zaman oluyor. Kuzey ışıklarında değişikliğe, gerçek bir deprem gibi sarsıntıya ya da bu şekilde gürültülere, elektronik haberleşmede sorunlara vb. sebep olabiliyor.

edit: http://science.nasa.gov/science-news/science-at-nasa/2010/27jul_spacequakes/

izzmarit tarafından 02/Kas/12 04:54 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Bunun adı spacequake, dünyanın manyetik kutuplarının kayması sonucu zaman zaman oluyor. Kuzey ışıklarında değişikliğe, gerçek bir deprem gibi sarsıntıya ya da bu şekilde gürültülere, elektronik haberleşmede sorunlara vb. sebep olabiliyor.

edit: http://science.nasa.gov/science-news/science-at-nasa/2010/27jul_spacequakes/

aynen bunu dicektim. 21 aralık kıyamet olayına ne kadar yaklaştığımızın habercisi. mayaların kehaneti bu işte gençler kutuplar yer değiştirip manyetik alanın ırzına geçilecek haberleşme radyo dalgaları vs elektronik aksamlarda problemler çıkacak.

bi kaç görüşe göre de şu an kullanılan elektrik frekansı çalışmayacak. yani bi nevi başka tür bir enerji bulunmak zorunda kalacak falan diye uzuyo.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    joe_black bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

aynen bunu dicektim. 21 aralık kıyamet olayına ne kadar yaklaştığımızın habercisi. mayaların kehaneti bu işte gençler kutuplar yer değiştirip manyetik alanın ırzına geçilecek haberleşme radyo dalgaları vs elektronik aksamlarda problemler çıkacak.

bi kaç görüşe göre de şu an kullanılan elektrik frekansı çalışmayacak. yani bi nevi başka tür bir enerji bulunmak zorunda kalacak falan diye uzuyo.

Yok hocam zararsız mini mini dünya olayları bunlar insanlar en fazla böyle ses olarak hafif sarsıntı olarak algılayabiliyorlar, bize öyle ahım şahım bi zararı yok.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    izzmarit bunu yazdı

açıklayıcı bilgin için teşekkürler hocam. seni yine aktif olarak buralarda görmek ise daha güzel :) harbi nerelerdeydin sen :D bu arada r10 hesabın artık yok :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    interfector bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

açıklayıcı bilgin için teşekkürler hocam. seni yine aktif olarak buralarda görmek ise daha güzel :) harbi nerelerdeydin sen :D bu arada r10 hesabın artık yok :D

Teşekkür ederim hocam ya mutlu ettin ((: gelemedim giremedim işte bi ara, ama bundan sonra buralardayım (: r10i de farkettim bir şey de yapamamıştım bildiğin kullanamadan ölmüş gitmiş hesap, sırf zarar ziyanım.. Sağol tekrar /:

izzmarit tarafından 02/Kas/12 11:53 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    Yok hocam zararsız mini mini dünya olayları bunlar insanlar en fazla böyle ses olarak hafif sarsıntı olarak algılayabiliyorlar, bize öyle ahım şahım bi zararı yok.

yok hacım demek istediğim 21inden sonra ufak tefek başlıcak zaten öle sarsıntıdır depremdir kıyamettir değil.

dünya kutup değiştirmede 3 ve son devreye giriyor. kutupların tam olarak bilinmemekle birlikte ekvatoor civarına kayacağı tahmin ediliyor:

bunun neticesinde ihtimaller :

- ekvator kutup olacağı için baskınlık da zamanla şu anki ekvatordan kutuplara doğru gidecek

- yörünge de hızda mevsimlerde sıcaklıklarda herşey de değişmeler olacak,

- manyetik alanın frekansında değişmeler olacak; mesela bluetooth çalışmayabilir. bluetooth için başka bir frekans bulmak gerekebilir.

- ya da irda ne bileyim 2,4 gHz bandı çalışmayabilir.

-  hatta çok düşük ihtimalle de olacak olsa bile elektriğin bile çalışmayabileceği düşünülüyor.

bu dediklerim bu günkü bilgi değil. uzun yıllardır araştırılan henüz bi çaresi bulunmayan şeyler ya da 2012 deki gibi milyon dolar olmayınca sefil bir hayata düşeceğimiz bir olgu olabilir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Sakarya öğlen saatleri benzer sesler geldi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Global anonsçular nerde onlar anlar aslında bu işleri.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 12523 Toplam Mesaj: 104