folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Gold Ve Sanalpazar İflas Mı Etti ?

Gold Ve Sanalpazar İflas Mı Etti ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı

keskinoğlu da iflas etmiş diyorlar.

araplara satıldı hocam o çok oldu o muhabbet sattılar %51 kurtardılar

bunların sattığı 6 yumurta fiyatına ben pazardan 1 koli yumurta alıyorum amk

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

kdv den kaçacağım derken inşaat sektörünün nervürlü demirleri girmiş demekki.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek

Bugün şirketin siparişleri ne olacak diye bu grubun şirketi Gold Kurumsal'ı aradım, sizin siparişleri kargolamıştık ama kargodan toplatmışlar; biz kurumsal ayağında olduğumuz için etkilenmeyiz sanıyorduk ama ne yazık ki biz de etkilendik şu anda işten ayrılmak gibi bir düşüncem bile var. iş arayacağım dedi oradaki satış temsilcisi.

De genio e de louco, todos temos um pouco!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Az önce mesaj geldi sorunlar halloldu vs diye. 

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

alma mazlumun ahını çıkar aheste ahaste adamlar güvenlik kamera işine girdi hem malı satarken hemde saga sola saldırdılar kurulumunuda yapmaya başladılar bayi fiyatına tekliflewr vermeye başladılar onca kişinin ekmegine neden oldular diyebilirirm sonra ne oldu hiç üzülmedim yerlerini dolduracak birileri muhakkak bulunur 22 yaşındaki bebe lükx arabalara binip şöför tutmasını bliyordu şimdi arabayı veriri şöföre biner yada şöför ona biner 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı

ikinizde yanlış biliyorsunuz.. ne acayip bir durum gerçekten...iflas etmediler, satılmadı da. ancak finansal olarak zor günler geçirdikleri doğru. satılma aşamasına gelindi ama ne olduğunu kimse bilmiyor, satış gerçekleşmedi...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    streetw1se bunu yazdı
    Mert_648 bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı

ikinizde yanlış biliyorsunuz.. ne acayip bir durum gerçekten...iflas etmediler, satılmadı da. ancak finansal olarak zor günler geçirdikleri doğru. satılma aşamasına gelindi ama ne olduğunu kimse bilmiyor, satış gerçekleşmedi...

nerden biliyosun ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

Akhisarlıyım, Şirkette önemli noktalarda olan arkadaşlarımdan... Öyle bir şirketi kafanıza göre satma şansınız yok zaten. Rekabet kurulundan onay almanız gerekiyor, bahsettiğimiz şirket Türkiye'nin en büyük 88. firması. Satış olsaydı bir lansman yapılacaktı ayrıca lansmana bile gerek yok heryerde bu haber çıkardı...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    streetw1se bunu yazdı

Akhisarlıyım, Şirkette önemli noktalarda olan arkadaşlarımdan... Öyle bir şirketi kafanıza göre satma şansınız yok zaten. Rekabet kurulundan onay almanız gerekiyor, bahsettiğimiz şirket Türkiye'nin en büyük 88. firması. Satış olsaydı bir lansman yapılacaktı ayrıca lansmana bile gerek yok heryerde bu haber çıkardı...

Bende akhisarlıyım :) 

Ziraatci tarafından 08/Oca/16 01:15 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Foxxxxxx bunu yazdı

alma mazlumun ahını çıkar aheste ahaste adamlar güvenlik kamera işine girdi hem malı satarken hemde saga sola saldırdılar kurulumunuda yapmaya başladılar bayi fiyatına tekliflewr vermeye başladılar onca kişinin ekmegine neden oldular diyebilirirm sonra ne oldu hiç üzülmedim yerlerini dolduracak birileri muhakkak bulunur 22 yaşındaki bebe lükx arabalara binip şöför tutmasını bliyordu şimdi arabayı veriri şöföre biner yada şöför ona biner 

Serbest piyasa değilmi dostum ? Adam satamazmı yani birinin sattığı ürünü fiyatı istediği gibi biçemezmi bunun ahla ne alakası var :D ah dediğin olay bu değil emin ol.

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 6246 Toplam Mesaj: 44
iflas