Google Adsense

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek

Google çok değişik kafalar yaşıyor cidden ben bunu anladım. Kimseye zorla tıklatma yok bir şey yok bir kişi birden fazla tıklıyorsa onu bilemicem ama o tarz bir işlemden dolayı kapatılması yanlış o zaman bende şuan adsense reklamları olan bir siteye gireyim 50 kere tıklıyim adamlarında hesabı banlansın

TÜRK insanı kağıt para gibidir, ışığa tut içinde "ATATÜRK" yoksa sahtedir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

Hocam bu 20k hit olayi vardi sende. Onu foruma aktariyor musun?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    tR0jaN bunu yazdı

Google çok değişik kafalar yaşıyor cidden ben bunu anladım. Kimseye zorla tıklatma yok bir şey yok bir kişi birden fazla tıklıyorsa onu bilemicem ama o tarz bir işlemden dolayı kapatılması yanlış o zaman bende şuan adsense reklamları olan bir siteye gireyim 50 kere tıklıyim adamlarında hesabı banlansın

o tabikide mümkün değil google anlıyor o durumu, zaten banlarken birden fazla tıklama ile ban alıcaksan önce uyarı atıyor ipleri falan gönderiyor sana durumu soruyor ona göre işlem yapıyor. Öyle yaparak site banlatmak kolay değil. Senin ban sebebi nedir gönderilen link ve mesaj içeriği atarsan yardımcı olabilirim benim banlamıstı ve sitenin banını actırmıstım.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek
    alicem bunu yazdı

Hocam bu 20k hit olayi vardi sende. Onu foruma aktariyor musun?

Bir konu tanıtımı var oraya yönlendirdim ama şöyle bir şeyde var o yönlendirmeyi yapmadan önce kapattılar adsense'yi. 

insidae bunu yazdı
    tR0jaN bunu yazdı

o tabikide mümkün değil google anlıyor o durumu, zaten banlarken birden fazla tıklama ile ban alıcaksan önce uyarı atıyor ipleri falan gönderiyor sana durumu soruyor ona göre işlem yapıyor. Öyle yaparak site banlatmak kolay değil. Senin ban sebebi nedir gönderilen link ve mesaj içeriği atarsan yardımcı olabilirim benim banlamıstı ve sitenin banını actırmıstım.

1. Mail ; http://prntscr.com/93cr7d

2. Mail ; http://prntscr.com/93crcd

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek

Bu google ile uğraşılmaz, admatic üyeliği aldım yapacak bir şey yok :)

Toplam Hit: 1906 Toplam Mesaj: 16
adsense ban