folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Google Adsense Reklamlarına Ne Sıklıkta Tıklarsınız ?

Google Adsense Reklamlarına Ne Sıklıkta Tıklarsınız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    oldversion.com a her girdiğimde tıklarım :)
    yani 2
    birde bikaç tane adam var kıramadığım onlar gönderincede tıklıyorum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ben de bugün bi süre yabancı forumları gezdim. Sonuçlara şaşırdım gerçekten. İlgimi çekerse tıklarım diyen 70 küsür kişi kaydettim. Hiç tıklamam diyenler de yarısı kadar.

Lan demek ki adam gibi bişey yapsak bu işten harbiden para kazanabilicez :) 

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek

beyler bana site adreslerini pm den yazın ben hergün hepsine tıklıycam Allah rızası için. şaka yapmıyorum.

ama o parayla karıya kıza gitmeyin, eve ekmek götürün, üst-baş bişeyler alın tamam mı 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    adam benim gibi düşünmüş yeni versiyon her zaman daha iyi değildir demiş
    rahatsız edici reklamlar koymadan delikanlı gibi vermiş programları
    bende tıklıyorum reklamına niye tıklamayayım :)
    hatta aklıma gelmişken bi daha tıklayayım :) [site benim deil xD
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    7
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

şahsen benim gözümde forumlarlar çöptür özellikle Türk forumları içlerinden 20-30 tanesi hariç tabi.

heryeri reklam dolduruyolar insanın tıklamayı bırakın siteye giresi bile gelmiyor. şimdilerde belki kazanıyorlar ama ileride Türk net kullanıcıları bilinçlenince gelirleri baya düşecektir diye düşünüyorum.

Blog yazarlarını takip ederim rss lerini özellikle.Bence bloglardaki içerik daha orjinal oluyor. Ve her rss sini okuduğum blog yazarının kesinlikle reklamına tıklarım. hatta bazı bloglarda, aldığım bilgi karşılığı blogunda reklam aradığım bile olmuştur. mesela takip ettiğim blogdan bilmediğim bi haber alıyosam yada araştırdığım konu üzerindeki makalelerinden faydalandıysam ne zaman oraya yolum düşse tıklarım...

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    6

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    5 Tıklamam...

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek

3 ve

9(hatıra binaen)

Bu niymiş la?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hayatımda hiç tıklamadım :)

msnden birisi adsense reklamıma tıkla yazarsada enelliorum :) 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 4263 Toplam Mesaj: 33