Google Android'te Gizliliği Arttırıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Apple Holywood ünlülerin çıplak fotoğraflarının sonrasında ikinci bir iCloud skandalı yaşadı ve bulan kişi Türktü. Ancak Apple açığı öğrenip sessiz sedasız kapayıp bulan kişiye bir ödül bile vermedi.

https://seyler.eksisozluk.com/applein-buyuk-bir-acigini-bulan-donanimhaber-uyesi-melih-sevim

açık bulursam ilk önce @panxer in fotolarını ifşa edicem hatta etmeden deepfakle oynicam meme yapıcam :DD: 

^^D` Sinirlerim bozuldu, lan ne biçim insanlarsınız ya ^^D`

Ne etti la bu @PanXer size.

RitmFarbRacourci tarafından 01/Tem/19 21:24 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkYılı.^^D` RakmAlfabTemp Sym'blism Okunabilir'lik Broca'sBrain BuntzieEllis Cham'perTy,Baratarya PaulGrhm ?SearchUser= FugAzzi^^` Çalgılar:TelliÜflemeliVurmalıTuşluYaylıPerdeliSizZilElektroAkustikManyetikSynthesizer BrainFuck.b.bf^^D` BarlowLens KmStar ConcptMaps FormNmass. İnfoGrafc Classfcton Nocturnl gtAFastReadngCours AgodReadrİsAReReadr CommaAddict &EyMovemntsEducatn NowIsGod Alin,MhmtAçar "Cpt.Fantstc @.^,) " "be adventurous, be bold, but savor it. it goes fast." "myFace is mine, myHands are mine, myMouth is mine, but i'm not. i'm yours. O.o," "it was a Beautiful mistake, but a Mistake. O.o," ; SaE.AhT: "PersnPoisndWthWrd " "zahr hitzk, zuhr hitzk."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Apple Holywood ünlülerin çıplak fotoğraflarının sonrasında ikinci bir iCloud skandalı yaşadı ve bulan kişi Türktü. Ancak Apple açığı öğrenip sessiz sedasız kapayıp bulan kişiye bir ödül bile vermedi.

https://seyler.eksisozluk.com/applein-buyuk-bir-acigini-bulan-donanimhaber-uyesi-melih-sevim

açık bulursam ilk önce @panxer in fotolarını ifşa edicem hatta etmeden deepfakle oynicam meme yapıcam :DD: 

ula ritm bu nece gözel imzadır böyle '^^^^^&& :D ??* :S

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Yalnız bazı arkadaşlar privacy ile security terimlerini birbirine karıştırmış.

Her sistemde güvenlik açığı olabilir %100 güvenli bir sistem var diyemezsiniz. Bunun yanında gizlilik politikası şirketin elinde olan birşeydir. Yani şirket ben senin şu şu bilgilerini işliyor/depoluyorum, cihazındaki şu bilgilere erişimi geliştiricilerin eline isteğin veya isteğin dışında veriyorum der.

Kısaca hiçbir sistem %100 güvenli değildir ama gizlilik politikası konusunda Apple Google'dan fersah fersah daha kullanıcı tarafında olan bir politika izlemektedir.

bkz.

https://www.tomsguide.com/us/android-privacy-vs-iphone,news-27856.html

Güvenlik konusuna da gelirsek şu başlıkları inceleyebilirsiniz:

https://us.norton.com/internetsecurity-mobile-android-vs-ios-which-is-more-secure.html

https://www.cnet.com/news/ios-13-vs-android-q-iphone-beats-android-in-some-significant-ways/

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berceste.
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Güvenlik ve Android? 

Güvenlik ve iOS'un nasıl olduğunu Kate Upton'a soralım istersen ?

Hocam tecavüzden müebbet yiyeceksin

Fe Eyne Tezhebun?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Güvenlik ve Android? 

Alakası bile yok sikimdirik icloud ile ios u birnirine karıştırmaya gerek yok. Apple kullandığım hiç bir dönem icloud kullanmadım. 

Benin yazdığım güvenlik sisteme virüs girmemesi işine yarayacak bir tool indirdin diye sağdan soldan reklam çıkmaması yada müzik dinlemek için indirdiğiniz programın işletim sisteminin farklı yerlerinemüdahalede bulunmaması.

Bir zahmet çıplak fotoğraflarınızı şifreleyip zipleyip öyle saklayın 

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Bu arada iyi oldu millet biraz ünlü memesi gördü de 

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Bu arada iyi oldu millet biraz ünlü memesi gördü de 

Bu hayatta iki şeye güveniyorum. Biri aynaya baktığımda gördüğüme, diğeri yukarı baktığımda göremediğime.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

ula ritm bu nece gözel imzadır böyle '^^^^^&& :D ??* :S

^^D` cümle biraz Azerice olmuş gibi.

imza değil ki onlar kişisel notlar. bi vakit sonra azaltırım ama şimdi değil. 

o ne la hulusi kentmen mi o? ^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 02/Tem/19 02:04 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkYılı.^^D` RakmAlfabTemp Sym'blism Okunabilir'lik Broca'sBrain BuntzieEllis Cham'perTy,Baratarya PaulGrhm ?SearchUser= FugAzzi^^` Çalgılar:TelliÜflemeliVurmalıTuşluYaylıPerdeliSizZilElektroAkustikManyetikSynthesizer BrainFuck.b.bf^^D` BarlowLens KmStar ConcptMaps FormNmass. İnfoGrafc Classfcton Nocturnl gtAFastReadngCours AgodReadrİsAReReadr CommaAddict &EyMovemntsEducatn NowIsGod Alin,MhmtAçar "Cpt.Fantstc @.^,) " "be adventurous, be bold, but savor it. it goes fast." "myFace is mine, myHands are mine, myMouth is mine, but i'm not. i'm yours. O.o," "it was a Beautiful mistake, but a Mistake. O.o," ; SaE.AhT: "PersnPoisndWthWrd " "zahr hitzk, zuhr hitzk."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Güvenlik ve Android? 

Alakası bile yok sikimdirik icloud ile ios u birnirine karıştırmaya gerek yok. Apple kullandığım hiç bir dönem icloud kullanmadım. 

Benin yazdığım güvenlik sisteme virüs girmemesi işine yarayacak bir tool indirdin diye sağdan soldan reklam çıkmaması yada müzik dinlemek için indirdiğiniz programın işletim sisteminin farklı yerlerinemüdahalede bulunmaması.

kinaye mi yapıyon anlamadım ama umarım oyledir :) 

Erkek olursa Esat Oktay, kız olursa Sabiha Gökçen
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Güvenlik ve Android? 

ya tayfun sen ne mantıksız bir adamsın ya :D sen +60 yaşındaki dayılar gibisin hep bildiğini sanıyorsun

tbt'den başkası yalan
Toplam Hit: 916 Toplam Mesaj: 21
android