folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Google Beni Sandbox A Atmış Ya Nasıl Çıkacam?

Google Beni Sandbox A Atmış Ya Nasıl Çıkacam?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    3 Gündür üye sayım ve hitim iyice düştü yerlerde sürünüyo sonra araştırdığımda google beni sandbox aatmış nasıl çıkacam ? :(..... bilgisi fiki olan?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

abi site:siteadı.com olrak sitenin index sayısına baksana bi

sandbox a genelde yeni açılan siteler düşer, oda aslında düşme değil testtir. yani yeni bi sitenin açılışı şerefine google ona sand box hediye ediyo :) 

sitende hileli gösterim filian yapmışsan da düşmüş olabilirsin 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

index sayısı önceden 18 bin civarıydı şimdi 12 bin civarı anahtar kelimelerle oynadım ama 2 ay oldu oynayalı :) mesela konu başlığı tahribat ise anahtardan indir i buluyo google dan tahribat indir i arayan geliyo :) öyle ayarlamıştım fazlasıyla oynadım ama uzun süre oldfu yapalı

neyse nasıl bitecek bu iş 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    yaptıgın tüm link değişimlerini sil ve linkin olan sitelerden kendi linkini sildirt sandboxa genenllikle yeni siteler girer aşırı link değişiminden link çöplüğü sitelerden eğer gerçekten sandboxa düşmüşsen 6 ay bekle :D

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

abi goole da bu aralar yapılanmaya giriyo galiba, veya adet dönemi gibi bişeye giriyo google

bendede siliyo . hep 1-2 gün sonra geri geliyo ama. 5-6 sn de 400 index imi sildiği oldu :) tesadüfen fark ettim onuda

şimdi kendi indexlerime baktım da yine düşmüş mesela ama bu değildir sandbox a düştüm :)

bi kaç güne kadar geri gelir 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    allah düşürmesin :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Madcrazy bunu yazdı:
    -----------------------------
    yaptıgın tüm link değişimlerini sil ve linkin olan sitelerden kendi linkini sildirt sandboxa genenllikle yeni siteler girer aşırı link değişiminden link çöplüğü sitelerden eğer gerçekten sandboxa düşmüşsen 6 ay bekle :D
    -----------------------------

ben kimseye siteme link verdirtmedimki çoğu kendiliğinden veriyolar yeniden değerleme istedim 6 ay ne demek hit istatisliğini görsen ağlarsın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yamtar
    yamtar's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam sandbox konusunda r10.net in faydası olur sana incele istersen

http://www.r10.net/sandbox/

Kanını taşıyandan başkasına inanma!" Mustafa Kemal Atatürk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    hacı dalgalanmalar var bu ara benide full oyun indir kelimesinde 3 den son sıraya attı tekil 1500 civarı benim şimdi 5e tekrar çıktım

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek

Googlenin sayfalarını sonuçlardan çıkarması için bir nedeni olmalı. Ben nerde hata yaptım diye düşün :) Hatanı düzelt ve google seni tekrar listelesin. Alttaki örnek Google sandbox olayı ile ilgilenenlere bir fikir verebilir.

Örnek kriter:

Tekrar eden kelime / toplam kelime sayısı : Eğer bir sayfada gereğinden fazla, dikkat çekici, sonuçları etkileyecek şekilde içerikle alakası olmayan bir kelimeyi çok kullanmışsan (bkz. metinle alakası olmayan etiket bulutu) düzeltilinceye kadar listelenmez.

Örnek olay:

Google'de bi sayfam 8. sıraya kadar yükseldi. Ben daha da yükselmesi için sayfanın başına aranılan kelimeyi kullandığım 12 etiket ekledim. Ama içerikte sadece 2 kere tekrar ediyordu. Google bir daha sayfayı indexlemedi. 2 hafta sonra sayfayı düzenledim etiketleri sildim kelimeyi kullandığım (6 kere) yeni bir özgün içerik yazdım. Google sayfayı kontrol ettiğinde hem sayfamı yeniden indexledi hem de 2. sıraya çıkardı.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ya şimdi olay tekrar eden kelimelerdenmi benim kurcalamam mı yoksa link kalabalığımı?

Toplam Hit: 3373 Toplam Mesaj: 13