folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Google Chrome Ve Opera Hakkında

Google Chrome Ve Opera Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek

merhaba muritler... forumda yeni sayılırım öncedende takip etmişligim var neyse konuya döneyim sorunum şu

google chrome ve operada açtığım 40 50 tane önemli sekme vardı bi durum oldu elektrikler kesildi yeniden açtım tarayıcıları görünmedi ayarlar kısmında kaldıgım yerden devam et tiki işaretliydi üstelik sekmeler hem operada hemde chromede ulaşmam gereken 40 50 tane sekme var geçmişte hepsi kayıtlı fakat geçmiş 2 3 aylık oldugundan baya büyük yalnızca o sekmelere ulaşmam gerekiyor uyguladıgım yöntemler şunlar

• chrome geldiğinde geri yükle dedim açılmadı kaldı öyle
    • sağ köşede ki 3 tane çizgili olan yerden son sekmeler kısmından baktım boş olarak gösterdi

o sekmede ki sayfalara ve sitelere ulaşmam gerek bi çeşit chrome ve operanın yüklü oldugu yerde kayıt olmuştur diye düşünüyorum bunu geri getirmenin bi yolu varmıdır ? konuyu açacak yerin burası oldugu düşündüm genel yardım yerini göremedim cevaplar için şimdiden teşekkürler...

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ctrl + h  denedin mi?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

ctrl + h  denedin mi?

geçmiş çok kabarık 2 3 aylık yalnızca sekmeleri ariyorum yüklü oldugu C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application

yerden çağıramazmıyız acaba o sekmeleri

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    BLank bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

ctrl + h  denedin mi?

geçmiş çok kabarık 2 3 aylık yalnızca sekmeleri ariyorum yüklü oldugu C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application

hocam ctrl + h yapınca zaten o son kapatılan sekmeler gelir ?

senin son açtığın şeyler kapanmadımı.

Ayrıca bugun dün geçen hafta geçen ay şeklinde filitreleyebiliyor + arama yapabiliyorsun

e2c0.png%20%28218×254%29

PanxeR tarafından 26/Mar/14 14:54 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    BLank bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

ctrl + h  denedin mi?

hocam ctrl + h yapınca zaten o son kapatılan sekmeler gelir ?

senin son açtığın şeyler kapanmadımı.

Ayrıca bugun dün geçen hafta geçen ay şeklinde filitreleyebiliyor + arama yapabiliyorsun

ctrl+h yaptım geçmiş okadar kabarık ki hepsini teker teker açsam 800 900 tane sekme gelir yalnızca 40 50 tanesi lazım bana o sekmeler kapandı yeniden getiremiyorum sekmeleri

sekeyim böyle işi benim için bayada önemli site ve videolar varmıdır bu sekmeleri geri getirmenin bi yolu muritler

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

:D yok öyle yağma. Teker teker açman lazım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı

tüm geçmişi açmaya kalkışsam 800 900 tane sekme çıkar hocam belki de daha fazlası... bu arada yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkürler... halen bi çözüm bulabilmiş değilim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    BLank bunu yazdı
    Fatih54 bunu yazdı

tüm geçmişi açmaya kalkışsam 800 900 tane sekme çıkar hocam belki de daha fazlası... bu arada yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkürler... halen bi çözüm bulabilmiş değilim

hocam o sekmeer bir daha geri gelmez anca dediğimiz gibi geçmişten görebilirsin , ayrıca tek tek açmana gerek yokki sekmelerin adrsleri ve isimleri yazıyor zaten ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    BLank bunu yazdı
    Fatih54 bunu yazdı

hocam o sekmeer bir daha geri gelmez anca dediğimiz gibi geçmişten görebilirsin , ayrıca tek tek açmana gerek yokki sekmelerin adrsleri ve isimleri yazıyor zaten ?

yazmasına yazıyor 1 ay önce ki sekmeler onlar baya bi geride sıralı şekilde olsa iyi 2 3 tane sekme ortada diğer 2 3 sonda diğer 2 3 başlarda

ciddi anlamda o kapanan sekmeler benim için önemli sırf bu yüzden farklı pcde konuyu açtım daha fazla geçmişe yönelik veriler oluşmasın diye...

ayrıyetten teşekkür ederim mesajın için varsa bilgisi olan arkadaş yazıp belirtirse minnettar olucam...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caagroup
    caagroup's avatar
    Erkek

bilmeyenler için yanlışlıkla kapatınca "ctrl + shift + T " işe yarıyor.

caagroup tarafından 26/Mar/14 22:12 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek
    caagroup bunu yazdı

bilmeyenler için yanlışlıkla kapatınca "ctrl + shift + T " işe yarıyor.

tarayıcı kapanmadıgında işliyor o hocam... kapandıkdan sonra yeniden çağıramıyosun bende kapalı bi vaziyette şuan

Toplam Hit: 1671 Toplam Mesaj: 17