Google İndexleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

bi  web sitenin  google   tarafından  indexlenmesi   için  nelere  dikkat  etmek  gerekir  seo konusuna  yeni  merak sardım  pek net  cevaplar  bulamadım  nette  acaba  aramızda  bu işi  yapan  müridler  yardımcı olur mu ? 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam kimse söylemez. Bu konuda herkes bencil. Ben 3-4 ay uğraştım s.kerm dedim bıraktım.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hocam kimse söylemez. Bu konuda herkes bencil. Ben 3-4 ay uğraştım s.kerm dedim bıraktım.

Net bir şey yok. Dene yanıl, tekrar dene.

Elbette bencil olacağız, yaratıcılık işi çünkü. Emek...

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Siten mümkün olduğunca benzersiz olsun ve sürekli güncellensin.

Seo'cu müridler yorum yapar mı bilmem. Çünkü derya deniz bir konu. Sıfırdan anlatacak, trickleri paylaşacak kişi zor bulunur.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

hocam  emek  derken   biz  emek  hırsızlığı  yapmıyoruz  daha önce  bu işi  yapanlar  varsa   yol  göstersin  yaptıkları  hataları  bizde  yapmayalım diye   örneğin  İşte  google  slideri beğenmez  indexlemez  veya   farklı bişey  sana  gel  bu  işi  yap  para vermeyelim demedik  demogojiye gerek  yok  senin  gibi  düşünenler  varsa   yazmasına bile  gerek  yok  

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek

10 sene önce, pingleme siteleri vardı, oraya siteyi yada url yi yazardık pingletirdik, şimdi google webmaster tools ta google gibi getir var oraya yazıyorum adresi ordan indexlenmesini sağlıyorum, sonra aktif google botlarının fink attığı sitelerden link aldığında hemen indexliyordu, webmaster tools ta aktif olman lazım, site haritaları falan sürekli eklemen lazım, pinteresti kullan, millet pinterest ile dizi film kasıyor herhalde, bunlardan sonra düzenli içerik girdiğinde zaten google seni bir kaç dakika da indexlemeye başlıyor. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Siten mümkün olduğunca benzersiz olsun ve sürekli güncellensin.

Seo'cu müridler yorum yapar mı bilmem. Çünkü derya deniz bir konu. Sıfırdan anlatacak, trickleri paylaşacak kişi zor bulunur.

anladım   sırf  denemek  için  2 adet  domain  aldım   ikisinde de aynı   wp  teması  kurulu  öyle uğraşmak için yaptım  bi beklentim  yok  açıkcası  birini  sorguladım zaman 0 google  index diyor  2  domain  sorguladım zaman 1 google  index  diyor 

fakat   site:domain adı  şeklinde  arattım zaman  ikisinde  4 sayfa  Hakkımızda iletişim vsvsvs  şeklinde  listeliyor o yüzden  merak  ettim 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    syklops bunu yazdı

10 sene önce, pingleme siteleri vardı, oraya siteyi yada url yi yazardık pingletirdik, şimdi google webmaster tools ta google gibi getir var oraya yazıyorum adresi ordan indexlenmesini sağlıyorum, sonra aktif google botlarının fink attığı sitelerden link aldığında hemen indexliyordu, webmaster tools ta aktif olman lazım, site haritaları falan sürekli eklemen lazım, pinteresti kullan, millet pinterest ile dizi film kasıyor herhalde, bunlardan sonra düzenli içerik girdiğinde zaten google seni bir kaç dakika da indexlemeye başlıyor. 

anladım  çok  teşekkür ederim  saol  

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı
    end bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

hocam  emek  derken   biz  emek  hırsızlığı  yapmıyoruz  daha önce  bu işi  yapanlar  varsa   yol  göstersin  yaptıkları  hataları  bizde  yapmayalım diye   örneğin  İşte  google  slideri beğenmez  indexlemez  veya   farklı bişey  sana  gel  bu  işi  yap  para vermeyelim demedik  demogojiye gerek  yok  senin  gibi  düşünenler  varsa   yazmasına bile  gerek  yok  

Arkadaşın bencil dedikten sonra altını doldurmamasına karşın yazıldı o ileti. Niye üzerine alınıp vır vır yapıyorsun?

end tarafından 09/Eki/18 13:10 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Sitenin içeriğini bilmiyorum ama uygunsa https://www.tahribat.com/forum/web-sitesinden-makale-yayinlayanlar-iceri-236325 

tavsiye ederim bana faydası olmuştu.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    NighT_JudGe bunu yazdı
    end bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Arkadaşın bencil dedikten sonra altını doldurmamasına karşın yazıldı o ileti. Niye üzerine alınıp vır vır yapıyorsun?

konuyu  açan ben oldum için  olabilir mi   vır vır  nedir  geyik muhabbeti için  yaşım  geçti o yüzden  çok  alamıyorum 

Toplam Hit: 2274 Toplam Mesaj: 15
seo google