folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Google Keep Muhabbeti - Not Alma Ve Listeleme

Google Keep Muhabbeti - Not Alma Ve Listeleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. arkadaşlar yıllardır kullanırım çok faydasını gördüm, sitede konusu yokmuş, bulamadım açayım dedim. gmail hesabınızla giriş yapıyorsunuz not almak için sadece https://keep.google.com/#home adresine girip yazıyoz yada yapıştırıyonuz kaydet demenize bile gerek yok, kapat diyonuz ve otomatik olarak kaydediyor. bence en önemli esprisi; o anda kayıt ettiğiniz notu diğer bilgisayarlardan da girince görebiliyoz. hem android için keep uygulaması vardı hala vardır. telefondan aldığımız notları bilgisayardan görebiliyoz aynı şekilde bilgisayardan yazılan notları da telefondan görebiliyoz.

bu gece tam işime yaradı ondan konusunu açayım dedim. benim; 

bu idrar yollarımla alakalı sorunlarım vardı bilen bilir, gece yine uykumdan kaldırdı bu sefer internet üzerinden böyle üroloji konusunda soru sorabileceğim yerler olabileceği aklıma geldi bi üniversite hastanesinin soru sorma bölümünü buldum. baya uzun detaylı şekilde sordum aynı soruyu başka yerlerede sorabilirim dedim nereye kaydedeyim diye düşünürken tüm bu yazdıklarımı google keep'e kaydettim. artık ne sorduğumuda unutmam başka kişilere de aynı soruyu sorabilirim.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

ilginç'miş.

bir de Ekran Görüntüsü paylaşabilir misin? şunu merâk ettim,  tüm notlarının içeriklerinin Hepsini, 1sayfada mı gösteriyor, yoksa yine 1sayfa'da Başlıklar halinde mi gösteriyor?

bir'de, metinlerin stil'leriyle Bölgesel olarak (her biriyle ayrı ayrı)oynayabiliyor musun? metalik,bold,underline.., ama özellikle;Marjin'ler vs.

mesaj'ı, keyfi düzenliyorum.

ajan1111 bunu yazdı

sa. arkadaşlar yıllardır kullanırım, çok faydasını gördüm, site'de konusu yokmuş, bulamadım açayım dedim.

Gmail Hesabınızla giriş yapıyorsunuz, not almak için sadece https://keep.google.com/#home adresine girip, yazıyoz yada yapıştırıyonuz,  Kaydet demenize bile gerek yok, Kapat diyonuz ve Otomatik olarak kaydediyor.

bence en önemli esprisi; o anda kayıt ettiğiniz notu diğer bilgisayarlardan da girince görebiliyoz. hem Android için Keep uygulaması vardı hala vardır. Telefondan aldığımız notları Bilgisayardan görebiliyoz, aynı şekilde Bilgisayardan yazılan notları da Telefondan görebiliyoz.

bu idrar yollarımla alakalı sorunlarım vardı bilen bilir, gece yine uykumdan kaldırdı bu sefer, internet üzerinden böyle Üroloji konusunda soru sorabileceğim Yerler olabileceği aklıma geldi, bi Üniversite hastanesinin Soru Sorma bölümünü buldum. baya uzun detaylı şekilde sordum, aynı soruyu başka yerlerede sorabilirim dedim, nereye kaydedeyim diye düşünürken, tüm bu yazdıklarımı Google Keep'e kaydettim.

artık ne sorduğumu da unutmam, başka kişilere de aynı soruyu sorabilirim.

RitmFarbRacourci tarafından 05/Ara/20 13:23 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

evernote kullanıyorum ben. keepide ondan önce kullanıyordum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

evernote kullanıyorum uzun süredir, kullanmak için verdiği alan 60 mb aylık -yanlış hatırlamıyorsam.
    keep de bir mb sınırlaması pek yok sanırım o yüzden hepsi bi arada güzel olabilir ama yazı yoğunluklu ve küçük resimlerle notlar alıyorsanız evetnote bayağı ıyıdır.
    video ve resim gibi medyaları google drive aldığım için bana döke döke yetiyor.

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

tüm bulut not alma uygulamalarını denedim. İçlerinde en iyisi keep.

1.si hiç bir ekstra özellik muhabbeti yok evernote vb. gibi para ver premium ol gibi herşey beleş.

2. tüm cihazlarda notlar senkronize gmail ile giriş yaptığım anda.

3. fotoğrafta yedekliyorum mesela atıyorum iş yeri fotoları yazıyorum 20 foto atıyorum o notu sora başkasına attığım zaman 20 foto da onla birlikte gidiyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

https://notebook.zoho.com/

3 senedir kullanıyorum. Hem ücretsiz hemde her platformda. Kısıtlama yok

Benim için önemli olan kısım şifreli nor oluşturaibliyorsun. Biyo data girişi falan destekliyor.

Mis gibi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ilk çıktığıdan beri kullanırım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

ilginç'miş.

bir de Ekran Görüntüsü paylaşabilir misin? şunu merâk ettim,  tüm notlarının içeriklerinin Hepsini, 1sayfada mı gösteriyor, yoksa yine 1sayfa'da Başlıklar halinde mi gösteriyor?

bir'de, metinlerin stil'leriyle Bölgesel olarak (her biriyle ayrı ayrı)oynayabiliyor musun? metalik,bold,underline.., ama özellikle;Marjin'ler vs.

mesaj'ı, keyfi düzenliyorum.

ajan1111 bunu yazdı

sa. arkadaşlar yıllardır kullanırım, çok faydasını gördüm, site'de konusu yokmuş, bulamadım açayım dedim.

Gmail Hesabınızla giriş yapıyorsunuz, not almak için sadece https://keep.google.com/#home adresine girip, yazıyoz yada yapıştırıyonuz,  Kaydet demenize bile gerek yok, Kapat diyonuz ve Otomatik olarak kaydediyor.

bence en önemli esprisi; o anda kayıt ettiğiniz notu diğer bilgisayarlardan da girince görebiliyoz. hem Android için Keep uygulaması vardı hala vardır. Telefondan aldığımız notları Bilgisayardan görebiliyoz, aynı şekilde Bilgisayardan yazılan notları da Telefondan görebiliyoz.

bu idrar yollarımla alakalı sorunlarım vardı bilen bilir, gece yine uykumdan kaldırdı bu sefer, internet üzerinden böyle Üroloji konusunda soru sorabileceğim Yerler olabileceği aklıma geldi, bi Üniversite hastanesinin Soru Sorma bölümünü buldum. baya uzun detaylı şekilde sordum, aynı soruyu başka yerlerede sorabilirim dedim, nereye kaydedeyim diye düşünürken, tüm bu yazdıklarımı Google Keep'e kaydettim.

artık ne sorduğumu da unutmam, başka kişilere de aynı soruyu sorabilirim.

ekran görüntüsünü paylaşmayım bana özel şeyler çok ama google babanın görsellerinde herşeyi var (;

https://www.google.com.tr/search?q=keep&safe=active&sxsrf=ALeKk03cvTpmVK2jH2DYLERuTj0d-aYCwg:1607165892932&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjCq5LB17btAhVupYsKHeDoCpYQ_AUoAXoECAcQAw&biw=1440&bih=757#imgrc=MzTkBxUo5nglYM

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    ...

ekran görüntüsünü paylaşmayım, bana özel şeyler çok, ama Google babanın Görselleri'nde herşeyi var (;

https://www.google.com.tr/search?q=keep&safe=active&sxsrf=ALeKk03cvTpmVK2jH2DYLERuTj0d-aYCwg:1607165892932&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjCq5LB17btAhVupYsKHeDoCpYQ_AUoAXoECAcQAw&biw=1440&bih=757#imgrc=MzTkBxUo5nglYM

gerçekten, ben niye böyle bakmadıysam. ^^`

(aklıma @Futu., geldi. bir'de, o ara, @myblackworldweb'in kahve konusundan Tr.wiki'nin ilgili sayfasına bakıyordum.  )

@iLLuMiNaTi, @@, )

RitmFarbRacourci tarafından 05/Ara/20 14:32 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

exchange takvim kullanıyorum ben.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

ilk kullanıcılarındanım. halen kullanırım.

Ekstraları:

bir notu paylaşabiliyorsunuz 2 kişi aynı nota erişebiliyor düzenleyebiliyor.

nota resim ve çizim ekleme

ses ekleme gibi güzel özelliklere sahip.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
Toplam Hit: 1494 Toplam Mesaj: 13
google keeep