folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Google+ Oyunları Geliyor

Google+ Oyunları Geliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Evet yakın zamanda google+ ta oyunları göreceğiz. Tıpkı facebooktaki apps gibi google da oyun olayına giriyor.

G+ hesabınıza giriş yaptıktan sonra şu url ye tıklarsanız haberi görürsünüz. https://plus.google.com/games

Url ye tıklayınca göreceğiniz sonuç budur: 

Hesabınızla giriş yapmazsanız yalnış url gibi bir hata sayfasıyla karşılaşmanız olasıdır.

ilk ben duyurmak istedim. Bu haberden sonra artık facebook geriler, google+ uçar diye düşünüyorum...

ModS:Konu Doğru yere Taşınmıştır.Konuları Düzgün yerlere Açmaya dikkat edelim

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

hmm faceden daha ilginç yelpaze sunmalı ki öne geçsin bu saatten sonra

bu arada ben bu diamond dash oyununu 2 hafta önce face de görmüştüm aynısını la :S

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:
    -----------------------------

hmm faceden daha ilginç yelpaze sunmalı ki öne geçsin bu saatten sonra

bu arada ben bu diamond dash oyununu 2 hafta önce face de görmüştüm aynısını la :S

online oyunlar platform gözetmemeli , 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

g+da sıkılıyorum ben yapıcak pek bişi yok. arkadaşlarım falanda olmadığı için insanın durası gelmiyor açıkçası =)

oyunlar falan gelirse oyalanırız. google yapacaksa birde html5'i kullanıp neler yapar. quake3'ü oynatıyorlardı bir ara :D

=)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

Bişey sorucam ben bu google+ ın çok sade bi arayüzü olmasına rağmen kaynak kodunda binlerce satır kod var bunun mantığı nedir ?

Si vis pacem para bellum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar, bunu bir haber olarak algılamayın. Bunu bir fırsat olarak algılayın. Çoğunuz yazan, kodlayan, tasarlayan adamlarsınız. Çığır açacak bir oyun yapmak için tam fırsat günleri.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SinusX bunu yazdı:

Bişey sorucam ben bu google+ ın çok sade bi arayüzü olmasına rağmen kaynak kodunda binlerce satır kod var bunun mantığı nedir ?

Hocam bir arabaya baktığın zaman sadece kaportayı görürsün. Çok basit bir kaportanın içinde ise çok güçlü bir motor ve sistem vardır. Doğal olarak bu sistem birkaç basit parça veya demir yığınıyla yapılamıyor.. + birde güvenlik.... 

İşte google da böyle bişe...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

bende alısamadım g+ bakalım ilerde gorucez

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

SinusX bunu yazdı:

mantikla ilgisi yok ki :

google sade tasarimi seviyor ve google da hayvan gibi muhendisler coderler vs.. var.

--

en buyuk etkileri en basit tasarimlar yapar.Yani mantik arama.Adamlar sade, hizli, performansli , ise yarar ve ucretsiz olmayi seviyor..Bu yuzden bizde onlari seviyoruz.

kaldi ki esas olay bence sadelik.iphone'da tek tus var ? Olay bunun gibi.Googledaki sade arama cubugu ve arama butonunun ardinda yuzyilin teknolojisi yatiyor.

Siteleri indexlerken kullandiklari orumcekteki algoritmalar, pagerank sistemi, serverlardaki google file system, google in kendi sistemleri ve serverlari falan filan..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

SinusX bunu yazdı:

mantikla ilgisi yok ki :

google sade tasarimi seviyor ve google da hayvan gibi muhendisler coderler vs.. var.

--

en buyuk etkileri en basit tasarimlar yapar.Yani mantik arama.Adamlar sade, hizli, performansli , ise yarar ve ucretsiz olmayi seviyor..Bu yuzden bizde onlari seviyoruz.

kaldi ki esas olay bence sadelik.iphone'da tek tus var ? Olay bunun gibi.Googledaki sade arama cubugu ve arama butonunun ardinda yuzyilin teknolojisi yatiyor.

Siteleri indexlerken kullandiklari orumcekteki algoritmalar, pagerank sistemi, serverlardaki google file system, google in kendi sistemleri ve serverlari falan filan..

Son kullanıcı için sadelik çok önemli o noktada hem fikirizde sonuçta server side kodlamaları zaten çok çok iyiyken client side bu kadar kodlama ne işe yarıyor onu çözemedim zaten tasarım sade css desen çok az gibi görünüyor bakıyorum javascrip kullandıkları (benim görebildiğim) yer az iken bu 1000 satır kod ne işe yarıyor :) aynı şekilde  twitterdada dikkati mi çekti bu satırlarca javascript var ama görünürde bi icraat yok gibi duruyor

Si vis pacem para bellum.
Toplam Hit: 2429 Toplam Mesaj: 14