folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Google Play'da Mobil Veriden İndirme Yapamıyorum.

Google Play'da Mobil Veriden İndirme Yapamıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşlar Google Play'da Mobil veri kullanırken indirme yapmaya çalışıyorum ama indiriliyor yazısında dönüp duruyor indirme başlamıyor bile ama WiFi ile indirme yapabiliyor. sorun nedeni ne olabilir?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

google playde ayarlar kısmından güncellleştirmeler vs olması lazım oradan mobil veriden de indirmeyi aktif hale getireceksin.

ayrıca şöyle bir şerh düşeyim olurda general mobile kullananlar paused hatası alıyorsa yandex store üzerinden her uygulamayı yükleyebilir ve google play store gibi güncelleştirmelerini yapabilir.

apk yi yandexten indirebilrisnz

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    yunusdogan bunu yazdı

google playde ayarlar kısmından güncellleştirmeler vs olması lazım oradan mobil veriden de indirmeyi aktif hale getireceksin.

ayrıca şöyle bir şerh düşeyim olurda general mobile kullananlar paused hatası alıyorsa yandex store üzerinden her uygulamayı yükleyebilir ve google play store gibi güncelleştirmelerini yapabilir.

apk yi yandexten indirebilrisnz

google play üzerinden mobil veri aktif zaten hocam telefonda mobil veriye yönelik herhangi bir kısıtlama yok

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

General Mobile mi kullanıyrosun hocam?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

google play üzerinden ayarı yaptıysan veri kullanımıyla ilgili bir kısım var ona bak bakalım fazla data indirdiğin için bloklamış olabilir ayrıca o ayar kapalı olsa bile bazen indirmeyi engelleyebiliyor

o ayarı açıp epey yüksek bir değer gir kaydet sonra da o ayarı kapat ardından dene.. yine olmazsa uygulama yöneticisinden google play i bulup verileri falan temizlet.. yine olmadı yandex store kullan hiç uğraşma

https://store.yandex.com/

yunusdogan tarafından 20/Haz/17 01:22 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    MhmdAlmz bunu yazdı

General Mobile mi kullanıyrosun hocam?

P9 Hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

General mobile de böyle sorun vardı . Uygulama durduruluyordu inmiyordu. Bazı wifi da inse de mobil veriden inmiyor vs gibi sorunları vardı.

Google play devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirir misin ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Superonline yurtdışı çıkışlarında Google sunucularıyla alakalı bir problem var 2 gündür. Kablonet kullanıyorum ancak yurtdışı çıkışım Superonline üstünden olduğundan dolayı bende problem yaşıyorum. Youtube bazen donuyor vs.

Turkcell mobil veride aynı şekilde sorunlu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    MhmdAlmz bunu yazdı

General mobile de böyle sorun vardı . Uygulama durduruluyordu inmiyordu. Bazı wifi da inse de mobil veriden inmiyor vs gibi sorunları vardı.

Google play devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirir misin ?

Google Play dahil tüm Google hizmetleri devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirme ve verileri temizle yaptım daha önceden lakin düzelme olmadı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Superonline yurtdışı çıkışlarında Google sunucularıyla alakalı bir problem var 2 gündür. Kablonet kullanıyorum ancak yurtdışı çıkışım Superonline üstünden olduğundan dolayı bende problem yaşıyorum. Youtube bazen donuyor vs.

Hocam benimde Turkcell google playdan indirme yapabiliyor musunuz siz?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hocam benimde Turkcell google playdan indirme yapabiliyor musunuz siz?

Hattım Vodafone. Wifi üstündende Google Play çalışıyor. Ancak 2 gündür bu problem yüzünden internet tıkanıyor. Bir anlık tıkanıyor sonra birden açılıyor sayfalar. Google Chrome kullanıyorum ondan mı bilmiyorum ancak tüm internet kullanımımı etkiledi.

Böyle giderse müşteri hizmetlerini arayıp Türk Telekom çıkışına geçirteceğim. Superonline'ında ping süresi iyiydi. 🙁

mkyb tarafından 20/Haz/17 01:34 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1749 Toplam Mesaj: 15
mobil veri