Google Şifre Kurtarma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba. Babam telefonunu yanlışlıkla fabrika ayarlarına döndürmüş. mailine bağlı hesaplar var ve hiçbirinin şifresini hatırlamıyor. bankaların, mhrsnin vs. şifre kurtarmaya çalışınca bu maile kod gidiyor. yani maili kurtarmam lazım. google şifremi unuttum deyince Telefon numarasına kod geliyor, kodu giriyorum bu seferde şifresini kurtarmaya çalıştığım mail adresine kod gönderiyor sonra hadi bil bakalım ben sana ne kod gönderdim diyor. Lan dana ben o maile girebilsem sana niye soruyum şifresini. başka yol yok mu diyorum siz olduğunuzu anlayamadık bilmem ne diyor. vel hasılı kelam telefona gelen sms ile kurtaramadım. yok mu bunun bi yolu. 

kartalkethuda tarafından 09/Mar/21 18:49 tarihinde düzenlenmiştir

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

yok

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Hocam bir kaç senaryo ile kurtarabilirsin ama mail hakkında adres kayıt tarihi vb hiç bir bilgin yoksa zor.

1- Herhangi bir PCden daha önce oturum açtıysan ordan girmeyi dene kayıtlı bile olabilir şifre

2- Kurtarma e-postası ya da telefonu kayıtlı ise ordan yardırabilirsin.

3-İşlem uzun sürer ama google'a başvurup hesap bilgilerini verip beklemede kalabilirsin.

Ne mail ne herhangi bir şifre ne nezaman oluşturuldu vb gibi hesap hakkında hiç bilgin yoksa alamazsın hocam.

ben yandexte unuttum şifre, telefon olarak da kullan at sanal numara kaydetmiştim. Ebem sikildi hesaba geri ulaşana kadar 7 ay kıvrandım :D sonunda ulaştım şükür :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Hocam bir kaç senaryo ile kurtarabilirsin ama mail hakkında adres kayıt tarihi vb hiç bir bilgin yoksa zor.

1- Herhangi bir PCden daha önce oturum açtıysan ordan girmeyi dene kayıtlı bile olabilir şifre

2- Kurtarma e-postası ya da telefonu kayıtlı ise ordan yardırabilirsin.

3-İşlem uzun sürer ama google'a başvurup hesap bilgilerini verip beklemede kalabilirsin.

Ne mail ne herhangi bir şifre ne nezaman oluşturuldu vb gibi hesap hakkında hiç bilgin yoksa alamazsın hocam.

ben yandexte unuttum şifre, telefon olarak da kullan at sanal numara kaydetmiştim. Ebem sikildi hesaba geri ulaşana kadar 7 ay kıvrandım :D sonunda ulaştım şükür :D

hocam işin garibi telefon numarasını hala kullanıyor, kod geliyor kodu giriyorum doğru diyor, bi de maile kod gönderiyor. ben de vazgeçeceğim artık

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    kartalkethuda bunu yazdı

hocam işin garibi telefon numarasını hala kullanıyor, kod geliyor kodu giriyorum doğru diyor, bi de maile kod gönderiyor. ben de vazgeçeceğim artık

Hocam mailden çıkış yapmadan sıfırladığı için oluyor. Sanki başka cihazda oturumun açıkmış gibi sana ileti yolluyor ki güvenli olsun diye. Çıkış yapıp sıfırlasa sormazdı.

Daha önceden herhangi bir cihazdan PC tablet telefon giriş yaptıysan hesaba kurtarma şansın yüksek. Ama sadece o telefonda giriş yaptıysan hesaba baya zor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

arkadaşım benzer sorunla bende uğraşmıştım. hatırladığım kadarıyla sadece gelen smsle şifre kurtarma yolu vardı galiba. yine galiba sadece smsle şifre kurtarma yolunda sana smsle bi link gönderiyordu, telefondan o linke girince şifreyi sıfırlıyordun.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dalyKadir
    dalyKadir's avatar
    Erkek

hocam sol alt tarafta bu maile ulaşamıyorum gibisinden bir buton olmasi lazim. Ama o zaman da en son hatırladığın sifreyi isyecektir. (yada tanimli ise kurtarma adresine kodu gönderecektir.)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

hepinize teşekkür ederim. Oturumun açık olması muhabbetidir doğru.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emirhan-exp
    emirhan-exp's avatar
    Erkek

kardeş orada email inizi yazın diyor tekrar mesaj göndermiyor emaile

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    emirhan-exp bunu yazdı

kardeş orada email inizi yazın diyor tekrar mesaj göndermiyor emaile

yok abi direkt mail adresi yazıyor açık seçik, kod gönderdik ne o kod diyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

Şifremi unuttumu babanın telfonundan mı yapıyorsun yoksa başka telefon bilgisayardan mı yapıyorsun. Bazen başka kaynaklardan şifre sıfırlamaya çalılınca öyle yapıyor. örneğin benim bilgisayarda sadece kendi epostamın şifresini sıfırlayabiliyorum başkada eposta şifresi sıfırlayamıyorum.

.
Toplam Hit: 1891 Toplam Mesaj: 12
google kurtar şifre