Google Takibinden Kurtulmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    tustanbakanadam bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

şöyle diyeyim, googlea birkaç farklı kişiymişim gibi davranıcam. ayrı hesapların aynı kişi tarafından kullanıldığını anlamasın istiyorum.

vds tek çare. Vpn falan hikaye bence google yine algılıyor ki benim başıma geldi paralı vpni algıladı adamlar.

browserda cookie falan kalmışsa olur öyle. veya x-forwarded-for bildirimi yapıyordur

Yok ona dikakt ediyorum ama bir şekilde oldu işte hatta çok kötü şeyler oldu.  x-forwarded-for olabilir başka birşey de olabilir. Lanet olsun adamlar büyük bir şirket.

@Prometheus umarım vardır hocam telefondan her zaman hesapları yönetmek güç oluyor pcde bir yolu olsa da kullansak... Vds pahalı dediğin gibi.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

ne gerek var canım böyle şeylere

başka birinin internetini kullan. istediği kadar kayıt ettsin adiler

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

John Connor ı bekleyeceksin hacı abi :)

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    scienz bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

başkasının internetini kullan ama google aynı kişi olduğunu anlıyor.

hadi canım nasıl yapıyor o işi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Bole adamlara ayar oluorum.CIA senden bahsedior zaten.googleden nasil kacacakmis.napacaksin amerikan basbakanina suikast mi yapacaksin.google senin boklu bilgilerini ne yapsin.kendini bisi mi zannediorsunda saklanmaya calisiorsun.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Haber-Nsa-Internet-Gozetimini-37-Ulke-Ile-Isbirligi-Icinde-Yapiyor-8222/

Google dan kaçtın diyelim rahat mı edeceksin hocam. Sonu yok ne yazık ki.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

Bole adamlara ayar oluorum.CIA senden bahsedior zaten.googleden nasil kacacakmis.napacaksin amerikan basbakanina suikast mi yapacaksin.google senin boklu bilgilerini ne yapsin.kendini bisi mi zannediorsunda saklanmaya calisiorsun.

Murid youtube ile ugrasiyor ve bir cok mail acmasi gerekiyor bunun icin cozum ariyor 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

At gözlüğüyle bakmayın olaya hoca. Adam belki youtube işi yapıyor ?

@scienz ne bileyim hoca ip adresinden mi buldu nereden buldu, nasıl bulduklarını detaylı rapor etmediler bana :D Ama buluyorlar yani, şahsi fikrim diyorum vpn olaylarından pek anlamam ama tecrübe ettiğim kadarıyla vpnler de fıs. Mac adresinden buluyor olabilirler belki.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    scienz bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    scienz bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

başkasının internetini kullan ama google aynı kişi olduğunu anlıyor.

hadi canım nasıl yapıyor o işi

mesela facebooka girdin dimi. sonra çıkış yaptın.bir sitede mesela facenin like butonu var. oraya girersen senin oraya girdiğini biliyo. aynı ip çünkü. ben böyle biliyorum yanlış biliyor olabilirim.

mantıklı aslında da  facebook kullanmıyorum iyiki

bu arada eskiden açılmış konu vardı

http://www.tahribat.com/Forum-Internette-Rahat-Gezmenin-Kisa-Yollari-190356/

senin aradığın buna benzer birşeymiydi.

zaten başbakanı bile dinlediler ki ooo sen boşuna uğraşma derdim ama uğraş bulursan haber ver :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    scienz bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

At gözlüğüyle bakmayın olaya hoca. Adam belki youtube işi yapıyor ?

@scienz ne bileyim hoca ip adresinden mi buldu nereden buldu, nasıl bulduklarını detaylı rapor etmediler bana :D Ama buluyorlar yani, şahsi fikrim diyorum vpn olaylarından pek anlamam ama tecrübe ettiğim kadarıyla vpnler de fıs. Mac adresinden buluyor olabilirler belki.

mac adresin nete çıkmaz.eğer pcne bir program yüklemedilerse mac adresini göremez.bence browserdan açık verdin.

Neyse yahu salla...

Çok pis sövücem şimdi oruçluyum diye sövmüyorum. Beni de yesin şerefsizler.

Toplam Hit: 8367 Toplam Mesaj: 32