Google Ve SSL Hatası Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkay23
    ilkay23's avatar
    Erkek

henüz hatanın çözümünü bende bilmiyorum yok gibi birşey bende iş yerinde aynı sıkıntıyı çekiyorum 3-4 yenileme de kendine geliyor ama neden oldugunu bilmiyorum henüz , genel birşey bu

Bir şeyler başarmaya çalışan adam
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Alakası var mı bilmiyorum ama bu internet yasası geçtiğinden beri google ve youtube'a girmek işkence oldu..

Kendine İyi Bak ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

UP yok mu bilen gören? Tarihle, saatle ve browser'la alakası yok sanırım. Drive, arama motoru ve youtube dahil Google'ın tüm servisleri gidiyor aynı anda, kısa süre sonra açılıyor. Yandex kullanmaya başladım :|

Altan naptın oğlum :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Alakası var mı bilmiyorum ama bu internet yasası geçtiğinden beri google ve youtube'a girmek işkence oldu..

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sorun halen devam ediyor yillar sonra ilk defa varsayilan arama motorunu yandex yaptim .

Ama youtube sorunlu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Aynı sorun ben ve ev arkadaşımda da var. DNS'i kaldırsak bile sorun devam ediyor.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

sorun gittikçe büyüyor sanki   hangouts'da sorunlu bağlanmıyor filan :S

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Problem is not personal. Herkesin başına gelen bir şey. https bağlantılarının alayında sıkıntı çıkarır oldu son zamanlarda. yepyeni bir teknoloji denemiyorlarsa eğer, muhtemelen bizim devletin işidir.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Çözüm gayet basit dns adreslerinizi comodo dns yaparsanız ssl vb hatalardan kurtulmuş olursunuz.

Ignorance is bliss.
Toplam Hit: 7477 Toplam Mesaj: 25