folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Google'nin Görmemizi İstemediği 24 Yer

Google'nin Görmemizi İstemediği 24 Yer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muritcan
    Muritcan's avatar
    Erkek

ben ki ingilizce II ünv. sınavında hocanın sorduğu How al dar you? sorusuna "I fine thanks." cevabı yazdım diye hoca beni kaç yıl dersten geçirmedi.. o derece ingilizcem zayıf yemin ederm.. ama yinede ingilizce olsaydı en azından vay bee baksana bu kelimeyi ilk defa duydum kesin burası gizemli bi yerdir derdim. ama yok öyle bi çevirme var ki sıçtı beynime gtti :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

kasmaya gerek yok

Bildiğim kadarıyla imralı nında üzeri karartmalı

edit: aynı yerlere yandex ile baktınız mı? Hani bir Amerikan biri Rus ya belkim vardır bi iki açık yer ;)

heza tarafından 18/Eyl/12 00:56 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    Muritcan bunu yazdı

ben ki ingilizce II ünv. sınavında hocanın sorduğu How al dar you? sorusuna "I fine thanks." cevabı yazdım diye hoca beni kaç yıl dersten geçirmedi.. o derece ingilizcem zayıf yemin ederm.. ama yinede ingilizce olsaydı en azından vay bee baksana bu kelimeyi ilk defa duydum kesin burası gizemli bi yerdir derdim. ama yok öyle bi çevirme var ki sıçtı beynime gtti :D

soru da yanlış zaten :D ahaha

bu arada bende bişey anlamadım hepsi ayrı fotomu yoksa üstteki sansürlüsü diğeri sansürsüz başka yerden bulunmuşu mu??

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    ben var anlamak eğer sen çevirmemiş olsan translate. hiç anlamak böyle.

:D

abi sen bize direk bunun linkini falan versene? doğru düzgün anlasak ne nedir girip bakıcaz araştırıcaz yani...

anca gidersin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

aq şu google tranaslate ne zaman adam gibi çeviri yapacak o günleri görecekmiyiz acaba.

o değilde abd nin meşhur 51. bölgesi  neden kabak gibi açıkta acaba

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Ben anlamak ingilizce ama ben anlamamak google translate türkçe

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı

Photobucket%20Resimleri,%20Resimler%20ve%20Fotoğraflar

Szazhalombatta Petrol Rafinerisi, Macaristan

Sözde "sansür" arasında garip işlerden biri sadece yeşil işlenir bu Macar petrol tesisidir. Doğru - gerekçesiyle silinir, binaların eksik ve ne yapmamışlar düz çim vardır.

Szazhalombatta Oil Refinery, Hungary

One of the strangest acts of alleged "censorship" is this Hungarian oil facility, which is simply rendered green. That's right — the grounds are deleted, the buildings are missing, and what you have left is flat grass.

bende bi cevireyim bari; 

en ilginc sansur girisimlerinden biride bu macar yag (demisim pardon petrol :D) facility artik ne demekse, basitce yesil alan olarak isaretlenmis. Bu dogru, bolge silinmis, binalar kayip, ve size kalan duz ot :)

bunu okudukdan sonrada linke tiklayin, yorumlarinizi bekliyorum :) https://maps.google.com/maps?q=Szazhalombatta+Oil+Refinery&hl=en&ie=UTF8&ll=47.261058,18.905797&spn=0.025601,0.066047&sll=47.323218,18.598831&sspn=0.81826,2.113495&t=h&hq=Oil+Refinery&hnear=Sz%C3%A1zhalombatta,+Hungary&z=15

garga tarafından 18/Eyl/12 03:34 tarihinde düzenlenmiştir

anca gidersin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cecenya
    cecenya's avatar
    Erkek
    Asker bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı

Parası neyse verelim googleyi ingilizce kursuna yazdıralım :|

turkce kursuna yazdirsak daha iyi olur bence :)

bencede türkce kursuna yazdıralım :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

ingilizce daha anlaşılır olurdu

bu ne amk cümle nerde başlıyor nerde bitiyor bilinmiyor,söz yığınağına dönmüş

Toplam Hit: 4834 Toplam Mesaj: 22