Gopro Hero3

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

cemaat maaraba. 

bir adet gopro hero3 black almayı düşünüyorum. belki burda satmayı düşünen arkadaş vardır diye önce bir sorayım dedim. elinde temiz gopro olupta satmayı düşünen varmı ? 

fikir ve görüşlerede açığım. sıfır düşünmüyorum

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

xiaomi yi al derim

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

hocam o 4K çekiyormu ? bildiğim kadarıyla hero3 black çekiyor

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Xiaomi'nin 4K çekimi var. Motorcu arkadaşım kaskına takıyor. Şahane bi görüntü kalitesi var. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek

Merhaba Go pro 3 black var neredeyse hiç kullanamadım snowboard için almıştım çocuk olunca yalan oldu sadece bi kaç kez motorda vs kullandım. 

Hiç kullanmadığım Orjinal 3 way selfi çubugu var deniz için şamandrası ve hiç kullanmadığım kumandası var 

Fiyat 990 TL 

..::GVN::..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Gopro almak istiyorum ama çok aksiyonsuz bir hayatım var.

Yatak,tuvalet,okul,iş,yatak,dönerci,tekel,ev,iş.

6K çekse de izlerken içim sıkılır.

Ama çok özeniyorum be...

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    gvn666 bunu yazdı

Merhaba Go pro 3 black var neredeyse hiç kullanamadım snowboard için almıştım çocuk olunca yalan oldu sadece bi kaç kez motorda vs kullandım. 

Hiç kullanmadığım Orjinal 3 way selfi çubugu var deniz için şamandrası ve hiç kullanmadığım kumandası var 

Fiyat 990 TL 

fiyatta yardımcı olursan alırım hocam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Xiaomi yi var hocam bende go prodan pek farkı yok. Çinden getirtsen 190 lira civarı burdan alsan 230 lira civarı(sıfır diyenlerin çoğu da yalan söylüyor açıp bakıyorlar neymiş bu nesi varmış la bunun diye kurcalıyor sonra rengine baktık diyor) Telefondaki uygulamasında video olarak en yüksek 2K gördüm hiç çekmeyi denemedim ama bir yazılım atılıyorsa 4K ya yükseltmek için bilemiyorum. Ekstra ekran, 2 kat batarya su geçirmez kılıfı ıvırı zıvırı da çinden 30-40 dolara getirtebilirsin. Bide çok tatlı bişi la go pro gibi diil çocuklar oyuncak sanıyo her gören nerden aldın bende alayım diyo :D

Şafak 1152!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek

Hocam Facebook vsde yazdığım fiyat 1150 TL inanki sadece go proyu 900 e satıyor millet orjinal cubuk sadece 200 TL ve hiç kullanılmadı + kumanda var

..::GVN::..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    gvn666 bunu yazdı

Hocam Facebook vsde yazdığım fiyat 1150 TL inanki sadece go proyu 900 e satıyor millet orjinal cubuk sadece 200 TL ve hiç kullanılmadı + kumanda var

kumandalı tertemiz gopro 2 adet ilan var birisi kendi şehrimde 650 ve 700 lira. sen yinede o fiyattan satabilirsen senin için sevinirim ama benimde kendimi düşünmem gerek hocam. 

hatta antalyada olan bir arkadaşım bana bu ürünü alıp yollarsa çok sevinirim

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-go-pro-hero-3-black-edition-full-aksesuar-273969587/detay

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı

Xiaomi yi var hocam bende go prodan pek farkı yok. Çinden getirtsen 190 lira civarı burdan alsan 230 lira civarı(sıfır diyenlerin çoğu da yalan söylüyor açıp bakıyorlar neymiş bu nesi varmış la bunun diye kurcalıyor sonra rengine baktık diyor) Telefondaki uygulamasında video olarak en yüksek 2K gördüm hiç çekmeyi denemedim ama bir yazılım atılıyorsa 4K ya yükseltmek için bilemiyorum. Ekstra ekran, 2 kat batarya su geçirmez kılıfı ıvırı zıvırı da çinden 30-40 dolara getirtebilirsin. Bide çok tatlı bişi la go pro gibi diil çocuklar oyuncak sanıyo her gören nerden aldın bende alayım diyo :D

hocam satıcakmısın peki ? ben ebay dışında yurtdışı alışveriş yapmıyorum. 

Toplam Hit: 3432 Toplam Mesaj: 32
gopro hero uçan kamera sjcam