[Görsel&Sesli] Crypter Nasıl Kodlanır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Teşekkürler hocam anlatımın için . 

Dediğin gibi o biraz profa kaçıyor :) 

Kısa süre içinde çömezliğinin geçmesi dileklerimle 

Senin gibileri görmek güzel ...

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morf1n
    morf1n's avatar
    Erkek

wasd bunu yazdı:
    -----------------------------

hayır vidyoya henüz bakmamıştım ondan sordum hangi dil diye.c/c++ ve c# çalışıyorum-biliyorum. vb6yla en son 2sene önce uraşıyodum. Benim demek istediğim şey indirip izlicekler için bilgilendirme amaçlı kullandığın dili yazsaydın. aco konusundada ben yanlış yazmışım,aconun yaptıklarını yapmayı anlatsaydın dedim :)

Hocam konuyu Visual Basic bölümüne açtığım için ve capslerdende vb bilen birinin anlayacağını düşündüğümden belirtmeye gerek duymadım. Aco içinse ufak bi açıklama yapayım o zaman. Randomize sekmesindeki ve Scrambler sekmesindeki herşeyi seçin ve Strings Encryption altında en iyi sonuc veren "Ascii" yi seçin (diğerleri yakalanma oranını artırabiliyor). 2. postta belirttiğim şeyleri tek seferde yapmaya olanak sağlar sadece Aco, biraz daha kurcalayıp UD stublar oluşturabilirsiniz.

Şu demek değilki ACO dan sonra stubunuz Fud olucak, iyi bir ud stub çıkarabilmek için kodunuzun temeli iyi olması gerekiyor, mesela videoların yanında verdiğim koda ne yaparsanız yapın kaynak kod üzerinde ud lemek epey zordur çünkü RunPe epey eskidi.

hackhound ve elhacker adlı forumları takip edebilirsiniz saglam kaynaklar için. İşten zaman buldukça yeni kodlar ve taktikler ekleyeceğim. Uğraşan arkadaşlara kolay gelsin..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morf1n
    morf1n's avatar
    Erkek

Limitless bunu yazdı:

wasd bunu yazdı:

hayır vidyoya henüz bakmamıştım ondan sordum hangi dil diye.c/c++ ve c# çalışıyorum-biliyorum. vb6yla en son 2sene önce uraşıyodum. Benim demek istediğim şey indirip izlicekler için bilgilendirme amaçlı kullandığın dili yazsaydın. aco konusundada ben yanlış yazmışım,aconun yaptıklarını yapmayı anlatsaydın dedim :)

Hocam konuyu Visual Basic bölümüne açtığım için ve capslerdende vb bilen birinin anlayacağını düşündüğümden belirtmeye gerek duymadım. Aco içinse ufak bi açıklama yapayım o zaman. Randomize sekmesindeki ve Scrambler sekmesindeki herşeyi seçin ve Strings Encryption altında en iyi sonuc veren "Ascii" yi seçin (diğerleri yakalanma oranını artırabiliyor). 2. postta belirttiğim şeyleri tek seferde yapmaya olanak sağlar sadece Aco, biraz daha kurcalayıp UD stublar oluşturabilirsiniz.

Şu demek değilki ACO dan sonra stubunuz Fud olucak, iyi bir ud stub çıkarabilmek için kodunuzun temeli iyi olması gerekiyor, mesela videoların yanında verdiğim koda ne yaparsanız yapın kaynak kod üzerinde ud lemek epey zordur çünkü RunPe epey eskidi.

hackhound ve elhacker adlı forumları takip edebilirsiniz saglam kaynaklar için. İşten zaman buldukça yeni kodlar ve taktikler ekleyeceğim. Uğraşan arkadaşlara kolay gelsin..

Twitter bunu yazdı:

Teşekkürler hocam anlatımın için . 

Dediğin gibi o biraz profa kaçıyor :) 

Kısa süre içinde çömezliğinin geçmesi dileklerimle 

Senin gibileri görmek güzel ...

Eyv. hocam sağol iyi dileklerin için :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adamsın kardeşim güzel paylaşım  izlemedim ama evde izliyecem fırsat bulupta kafama takılan şeyler olursa rahatsız ederim kızmasın değilmi ?

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kesin bu cocuğu öldürdüler. ses cıkmadı 

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morf1n
    morf1n's avatar
    Erkek

YasamaK bunu yazdı:

Yok bro buralardayım :) Karşılaştığın her türlü problemi konu altında yazabilirsin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Limitless bunu yazdı:

YasamaK bunu yazdı:

Yok bro buralardayım :) Karşılaştığın her türlü problemi konu altında yazabilirsin.

tmm kardeşim..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

Limitless bunu yazdı:

antivirüslerden kaçırmak için ufak birkaç püf nokta:

1-) derlediğiniz dizini değiştirin
    2-) form module class vb adlarını değiştirin
    3-) string(metin)leri crypt edin
    4-) fonksiyon ve değişken adlarını değiştirin
    5-) api aralarına sahte apiler ekleyin (apiviewer ile rasgele api seçip)
    6-) api sıralamalarını değiştirin
    7-) derleme türünü değiştirin pcode/native(fast,small,nooptimize) [önerilmez]

bunların hepsini otomatik olarak yapan ACO(v3/v4) adlı bir program var onu kullanabilirsiniz

http://www.mirrorcreator.com/files/0IKCVVFX/ACO_4FIX1_by_Abronsius.rar_links

Nasıl kullanılır bu program?

http://194.71.107.80/ Thepiratebay.se'e burdan ulaşabilirsiniz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

burayı alayım lazım olucak gibi soru sormuyorum şimdilik.

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

valla hiç bi şey bilmiyorum ama indirip izleyesim geldi.

Toplam Hit: 9777 Toplam Mesaj: 24