Görüntülü Pc Remote Veya Pc Hack Diebiliriz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    slm arkdaşlar bir site buldum site üyelik istiyor üye olunca oturduğunuz bilgisayarı üyeliğinze kayıt yapabiliyorsunuz vede nerde olursanız olun site üzerinden kayıt ettiğiniz bilgisayara tam erişim sağlayabiliyorsunuz özellikle cafelere yapılır :)) ben kendim yaptım görüntülü anlatım falan belki işinize yarar.

http://www.hemenpaylas.com/download/806183/anlatim.EXE.html

ERTAN KARDEŞ AKLIMA SOKTUN TEŞŞEKKÜRLER PROGRAMI TARATTIM SORUN YOK BENDE BİŞİ ÇIKMADI YİNEDE RESİM KOYAM DEDİM ;)

http://img137.imageshack.us/my.php?image=adsz8fy.jpg

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    hoca sana güvenirim de bu anlatım neden exe ???

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    Macromedia Captivate de ondan pardon yanlış anlamayın :)

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    eyv. bana birşey olacağından değil,olan sana olacak,viruslu birşey verirsen banlanırsın

O siteye gelelim,herşeyi bu kadar basit olduğunu sanmıyorum, o site bir açık kapı bırakıyordur,cafelerde de deep freeze tarzı programlar olduğu için olacağını düşünmüyorum

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    hocam deep kırılıyo biliosun ama ne bilem paylaşam dedim :) yine işine yarayan olur ;)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Videoyu izledim,güzel hazırlamışsın ayrıca tahribat.com un ismi geçmesi de ayrı bir hoşnutluk :)

Şimdi bir iki soru soracağım,antivirusun disable edilmiş sanırım,uyarı hatası veriyordu,bu siteden yüklenen programcık arka kapı açıyor,yani normal programların internete taşınmış hali diyebiliriz ama sonuçta bir backdoor var,ayrıca deep freez işi biraz uğraştırır.Ama virus işi daha önemli eğer o indirdiği dosya av ye yakalanırsa hoş olmaz :))

Herşey için sağol güzel paylaşım,şimdi isteyen kullanır isteyen kullanmaz :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    saol ertan şimdi kardeş açıkcası ben ordan inen programı denemedim ama bana ortan hata vermedi yani ben daha önce kapamıştım antiyi yinede yapacak arkadaşlar varsa ilk önce denesinler ;) ii geceler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    zumsuk teşşekkür ederim kardeş ;) bundan sonra elimden geldiğince ne biliyorsam paylaşacam böle görüntü olsun öbür türlü olsun falan filan tekrar teşşekkürler ;)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    ula kaç kişi indirmiş bakmış nasıl arkadaşlar bakanlar :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Bak taratmakla iyi iş yapmışsın,daha güzel olmuş,sağol...

Haa bir de acele etme,öğleden sonra olsun,eminim arkadaşlar yazacaklar,sakin ol :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek
    Eline sağlik güzel olmuş deniyorum şimdi
Toplam Hit: 2542 Toplam Mesaj: 19