folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Göz Ardı Edilen Korkunç Gerçekler.

Göz Ardı Edilen Korkunç Gerçekler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Güzel hikaye yazmışlar. Bu kadar ayrıntısına kadar kim bu olayı aklında tutabilirdi ki zaten. Acaba annesinin karınından çıkan bebek mi anlattı bunları :)

Benim dedem de 9 tane ermeni öldürmüş. 

Anlatırdı vallahi ahıra toplardık çocuk kadın hepsini ondan sonra yakardık onları diye... Valla öyle anlatıyordu. Gerçek bir olay bu olmuş bu olaylar yani.

Bence artık bir topluma karşı kin beslemek boş iş. Türküz türkçüyüz ama 15. YY'da atalarımızın yaptığı gibi diğer ırklara iyi hoşgörülü yaklaşmalıyız artık. Osmanlının son dönemindeki ayrımcılık bizi sadece kaosa sürükler. Sevr Antlamşmaları imzalattırır bize.

-----------------------------

birde anlatıyor mu :S

neyse de off düşünemiyorum yaa yakmak S:

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    alcn eline m249 u tarıcan hepsini ermeni deil o.ç. hepsi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek
    ibne%20ermeniler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hispanic
    Hispanic's avatar
    Erkek
    bu o.ç ların hepsi gavur :|
    [ çocuklar değil tabiki:| ]

İrtivat/İletişim/Hakkımda Sorularınız/Chemical Ne Demek Demeniz/Kişi Listesi Kasmak : chemical@cold-m4.com Sünger pop avatarı istiyorum!! Sitedeki bazı pkklıların siktirip gitmesini istiyorum!! Fener avrupa şampiyonu olsun istiyorum!! MESAJ KAYGISINA SON!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Yakın zamanın en büyük katliamlarından biri ermeni ve ruslar tarafından gercekleştirildi bununla ilgili bi konuda ben açmıştım.ermenilerin şerefsizliğini bir kez daha gördük.O hrant denilen adamın ölmesinde zerre kadar üzülmedim onun gibi milyonlarcası öle gene üzülmem kanını siktiklerim.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

ben dedim iyi olmuş anlattılar gazeteciler fakir öyle fondan müzik felan ama ben ırgalamadı türkün türkten başka dostu yok herkes biliyor katliam olmadıgını ama kafasızların neresine sokacaksın sokim onlara

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
Toplam Hit: 2067 Toplam Mesaj: 17