folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Gözler Tamamen Kapalı İken Görmek

Gözler Tamamen Kapalı İken Görmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek

Bugün malum youtuberin videosunda denk geldim ve inanılmaz şaşırdım.
    Görmeyen gözü açmak gibi birşey sanırım.

Konuyu uygun yere açmadıysam taşınabilir.

Video

kiokhan tarafından 26/Eki/20 19:10 tarihinde düzenlenmiştir

Türk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

beyin epifizi diye bir şey var onunla ilgili olabilir. videoyu izlemedim çöp içerik.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Usenmedim hepsini seyrettim.

Hic gercekci degil.  Seyretmezseniz birsey kaybetmezsiniz. Hizlandirarak gecebilirsiniz.

Bir saniye  bir resime bakip sonra arkasini donup butun resimi ayrintisiyla anlatsaydi bir aciklamasi vardi

Yada sinestezi denilen renkleri duymak, sesleri gormek diye bahsedilen bir mevzuyu aciklasaydi o da mantiga uyardı. 

O kadar video cekip nasil yapildigini anlatmamis olmalari para tuzagi gibi geldi. Muhtemelen keriz avliyacaklar.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Sonuçta bir video ne kadar gerçek olabilir.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Hic gercekci degil.  Seyretmezseniz birsey kaybetmezsiniz. Hizlandirarak gecebilirsiniz.

Bir saniye  bir resime bakip sonra arkasini donup butun resimi ayrintisiyla anlatsaydi bir aciklamasi vardi

Yada sinestezi denilen renkleri duymak, sesleri gormek diye bahsedilen bir mevzuyu aciklasaydi o da mantiga uyardı. 

O kadar video cekip nasil yapildigini anlatmamis olmalari para tuzagi gibi geldi. Muhtemelen keriz avliyacaklar.

Şimdi yukardaki beyin epifizi ile ilgili mesajımı şöyle izah edeyim beyin epifizi beynin içinde karanlıklarda bir yerde ışığa duyarlı bir yapı ve melatonin salgılıyor. Işığa duyarlı olması onu aslında "görebilme" en azından ışığın tonlarını algılayabilmesini sağlıyor renkler de ışığın tonu olduğuna göre aslında o kadar da bilim dışı değil. Video bu konuyla mı ilgili bilemeyeceğim.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Yalan... 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Cayan bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Şimdi yukardaki beyin epifizi ile ilgili mesajımı şöyle izah edeyim beyin epifizi beynin içinde karanlıklarda bir yerde ışığa duyarlı bir yapı ve melatonin salgılıyor. Işığa duyarlı olması onu aslında "görebilme" en azından ışığın tonlarını algılayabilmesini sağlıyor renkler de ışığın tonu olduğuna göre aslında o kadar da bilim dışı değil. Video bu konuyla mı ilgili bilemeyeceğim.

Tip okusaydim kesinlikle beyin ve sinir bilimle ilgilenirdim. Muhtesem birsey beyin.

size inaniyorum dogrudur ama videoyu seyrettiginizde bu anlattığınızdan, bu tibbi  ciddiyetten cok uzak oldugunu görürsünüz.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

vay be tahribat, nerden nereye amk

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

orkun salağını izlemeyi brakmalısın hocam.

bilim bilin

evrim ağacı

teknoseyir bilim notları

beraber bilim

barış özcan reis

gibi kanalların ilgini çektiği içerikleri izle.

edit: tabi bu insanları izlerken aha barış diyorsa doğrudur demek yerine sağlam kaynaklardan izlediğini bilmek te gerek.

sonuçta yapılan çalışmaları anlatan insanlar bunlar.

zalimadam tarafından 26/Eki/20 20:59 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

harbiden orkun ışıtmak videosuna tbt'de denk geleceğimi hiç düşünmezdim :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

gözler tamamen kapalı iken görmek = üreme organın olmadan çocuk sahibi olmak gibi bir şey galiba 

SaviorAngel tarafından 26/Eki/20 21:04 tarihinde düzenlenmiştir

No way out
Toplam Hit: 2480 Toplam Mesaj: 20
gözlük görmek