folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Grand Theft Auto- GTA 5 Kurulum Sorunu

Grand Theft Auto- GTA 5 Kurulum Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

:/

sonunda framework direct x vs kurayım mı derse kabul et

angels_demos tarafından 13/Kas/16 21:56 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    adabusra bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

DVD olarak mı aldın ? Steam'den mi ?

Hocam dvd olarak aldım. Daha öncede hiç oyun kurmadım. Dökümantasyonda bulamadım. 7 tane dvd var. Sadece ilkinde setup var diğer dvd'lerin içeriği dahi açamadım

normal oyun kurulumu gibi başlatıyorsun kurdukça öbür dvd yi tak diyor zaten  daha sonra dvd nin arkasında yazan serial kodunu isteyecek bir de social club üyeliği isteyecek üye oluyorsun orayada o kodu onu yazarsın bu kadar basit kururluma başla sen bence takıldığın yerde sormalısın 
    oyun paso update alıyor orjinalleri nefret derecesine  geldi bende de dvd li orjinal sürümü var 

ayda bir 2-3 gb lık update alıyor diyebilirim bekliyorsun update in yüklenmesinin mecburi yüklemeden de  oyun başlamıyor 

hee update ler iyi mesela bir çok kişise olmayan yani korsanlarda olmasayn silahları vs kulanıyorsun online oynuyordum ilk zamanlar ama çok zor açıkçası millet yamyam gibi oynuyor paso geberince oynamadım hiç online bende 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enzo
    enzo's avatar
    Erkek

Kurulumu yapamayan adam oyunu nasıl oynayacak? :O

"İstikbal göklerdedir..."
Toplam Hit: 2551 Toplam Mesaj: 14
gta5