folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Green Card 2020 Başvuruları BAŞLADI

Green Card 2020 Başvuruları BAŞLADI

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

türkçe döküman

https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2019-Instructions-Translations/DV-2019-TURKISH.pdf

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Arkadaşlar burda ne yazıyor?
    DV nedir? Türkiye neye uygun değil?

rahmandaburda tarafından 04/Eki/18 13:05 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı

Arkadaşlar burda ne yazıyor?
    DV nedir? Türkiye neye uygun değil?

2020 icin Turkce ceviren olmamis, sanirim 2019 a bakiyorsun. Bu arada orada Turkiye uygun degildir demiyor, cumlenin sonunda listeledigi Asya ulkelerini sayiyor.

Bu senenin talimatlarina buradan bakabilirsin: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-instructions.html

DV: Diversity Visa, cekilisine katildigin gocmenlik vizesinin ismi.

herlocksholmes tarafından 04/Eki/18 13:32 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    herlocksholmes bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı

2020 icin Turkce ceviren olmamis, sanirim 2019 a bakiyorsun. Bu arada orada Turkiye uygun degildir demiyor, cumlenin sonunda listeledigi Asya ulkelerini sayiyor.

Bu senenin talimatlarina buradan bakabilirsin: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-instructions.html

DV: Diversity Visa, cekilisine katildigin gocmenlik vizesinin ismi.

yukarlarda verilen linkten okudum. Bilgi için teşekkürler.

rahmandaburda tarafından 04/Eki/18 14:07 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mihrali
    Mihrali's avatar
    Erkek

Geçen yıl başvurmuştum hanım ben çocuklarla ama çıkmadı her ikimizede tekrar deneyelim bakalım bol şanslar 

Hırs bir teknenin, yelkenini şişiren rüzgara benzer. Fazlası tekneyi batırır. Azı da tekneyi olduğu yerde saydırır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek

yazıldık diyelim cıktı farzedelim.dil yok bizde dolar yok.yol ederler orda bizi.Zaten bu ülkediler gibi hiç bi ülke düdükleyemez.alışmışız bir kere.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ValarMorghulis
    ValarMorghulis's avatar
    Erkek

Sisteme yükleceğiniz fotoyu uygun hale getirmek için aşağıdaki siteyi kullanabilirsiniz. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

www.idphoto4you.com

ValarMorghulis tarafından 04/Eki/18 19:16 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kardelen442 bunu yazdı

yazıldık diyelim cıktı farzedelim.dil yok bizde dolar yok.yol ederler orda bizi.Zaten bu ülkediler gibi hiç bi ülke düdükleyemez.alışmışız bir kere.

Geçen yıl çıkmadı bu yıl ne olur bilmem
    Açıkcası ailemden yeğenimden ayrılıp onlardan uzak mı uzak bir ülkeye gitmeyi de hiç istemiyorum
    Ancak kendi öz vatanımızda bizi hem ters hem düz, kulağımızın arkası da dahil...
    Bundan daha kötü ne olabilir ?

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

Sonuçlar ne zaman açıklanır tahmini bir bilgisi olan varmı. 

Toplam Hit: 12318 Toplam Mesaj: 79
dünya lideri donald trump green card american dream