folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Green Card Bilgisi Olan Lütfen Baksin

Green Card Bilgisi Olan Lütfen Baksin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hebun
    hebun's avatar
    Erkek

Merhaba değerli arkadaşlar. Şimdi kız arkadaşım ile beraber başvuru yapmıştık benimkisi girdiğim gibi bana "not been selected" çıktı o sırada kız arkadaşımda kendi çekilişine bakti ve ekranda "succes" hatta ekran görüntüsü var. Fakat ben o sırada bana cikmadi diyince oda sayfadan çıkmış. Şuan baktığımızda onada aynı şekilde "has not been selected" çıkıyor. Acaba gerçekten çıkmadı mı yoksa çıktıkda sayfadan çıktığı için iptalmi oldu? Bilgisi olan varsa lütfen yazsın teşekkür ederim 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

O sayfada iptal diye birşey yok . 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hebun
    hebun's avatar
    Erkek

2024 Çeşitlilik Vize Programına katıldığınız için teşekkür ederiz.

Lütfen bu sayfayı yazdırın veya bu pencereyi kapatmadan önce onay numarasını kaydedin. Bu pencereyi kapattıktan sonra bu numarayı geri alamayacaksınız.

Girişinizin seçilip seçilmediğini belirlemek için 6 Mayıs 2023 ile 30 Eylül 2024 arasında Giriş Durumu Kontrolü aracılığıyla giriş durumunuzu kontrol etmek için onay numaranızı saklamanız gerekir.

74

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hebun
    hebun's avatar
    Erkek
    hebun bunu yazdı

Lütfen bu sayfayı yazdırın veya bu pencereyi kapatmadan önce onay numarasını kaydedin. Bu pencereyi kapattıktan sonra bu numarayı geri alamayacaksınız.

Girişinizin seçilip seçilmediğini belirlemek için 6 Mayıs 2023 ile 30 Eylül 2024 arasında Giriş Durumu Kontrolü aracılığıyla giriş durumunuzu kontrol etmek için onay numaranızı saklamanız gerekir.

74

Sanırım yüz yılın hatasını yaptik!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

hocam emin degilim, kazanan arkadasim olmustu ama hic neyle karsilastigini sormamistim.

https://www.youtube.com/watch?v=l5wfWa3lcI4&ab_channel=DiversityVisaandMore

surada 2.55'de kabul edilenlerin nasil bir ekranla karsilasacagini gosteriyor. you have been randomly selected for futher processing bla bla bla.... seklinde yaziyor.

kabul edilmeyen kisiler zaten has not been selected yazisini koyu halde goruyor.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hebun
    hebun's avatar
    Erkek

Sordurdum. Sayfayı kapatmadan onay numarası alması gerekiyomus. An itibariyle YIKILMIŞ DURUMDAYIZ.. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    hebun bunu yazdı

Sordurdum. Sayfayı kapatmadan onay numarası alması gerekiyomus. An itibariyle YIKILMIŞ DURUMDAYIZ.. 

oyle sacmalik mi olurmus amk

formu yanlislikla 2 kez art arda submit etsen s.ki tuttun demek ki.

end tarafından 08/May/23 00:01 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    hebun bunu yazdı

74

Bu mesaj basvuru yaptiktan sonra karsina gelmesi gereken mesaj.

Digital Signature'ini kaybetme ki basvuru durumunu kontrol edebilesin diyor.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek
    hebun bunu yazdı

hocam Forgot Confirmation Number kismindan numarani bulabilirsin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hebun
    hebun's avatar
    Erkek

Dün geceden beri uyuyamadık. Arkadaşlar "confirmation number" olayı değil o zaten bizde var. O kod ile kazanıp kazanmadığını anlıyorsun. Fakat öyle bir sistem olmuş ki kazandığını gördüğün o sayfadan yanlışlıkla çıkarsan iptal oluyor. Malesef durum bu.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End_User
    End_User's avatar
    Erkek

Onay numarası alınmasa bile unuttum seçeneği ile sorgulama yapılabiliyor. Eğer not been selected yazıyorsa zaten çıkmamıştır.

Toplam Hit: 1292 Toplam Mesaj: 15
greencard