folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Green Card Çekilişleri Başladı

Green Card Çekilişleri Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Nasıl Türk kanundaki boşluklar kullanılıyorsa,  Amerikan kanundaki boşlukları kullanamazmıyız.

google:

amerikan kanunu .pdf

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

çıkmadı bir iki saat sonra tekrar denedim yine çıkmadı. biraz sonra yine denerim umut fakirin ekmeği :(

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    hackingo bunu yazdı
    ste1n bunu yazdı
    hackingo bunu yazdı

anca acabildim siteyi valla.. elimde conf number vs. ekran goruntusu falan olmasina ragmen bilgiler gecersiz diyor.. sistemde falan hata var midir yoksa basvurumu silmisler mi? bilen anlayan var mi?

orada bi yerde forgot confirmation number olacak oradan dene istersen bide.

onu da deniyorum fakat orda da bilgileriniz hatali uyarisi veriyor.. deliricem. kendim, esim ve arkadasim icin basvuru yaptim 3 kisi icin de aynisini diyo. :/

noldu hocam hala ulaşamadın mı sonuca?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek
    angels_demos bunu yazdı
    hackingo bunu yazdı
    ste1n bunu yazdı
    hackingo bunu yazdı

anca acabildim siteyi valla.. elimde conf number vs. ekran goruntusu falan olmasina ragmen bilgiler gecersiz diyor.. sistemde falan hata var midir yoksa basvurumu silmisler mi? bilen anlayan var mi?

onu da deniyorum fakat orda da bilgileriniz hatali uyarisi veriyor.. deliricem. kendim, esim ve arkadasim icin basvuru yaptim 3 kisi icin de aynisini diyo. :/

yok hala ayni.. benim ve esimin sonuclari bu sekilde.. girdiginiz bilgiler yanlis diyor.. sanirim artik resim yuzunden olduguna eminim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Kaan bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Nasıl Türk kanundaki boşluklar kullanılıyorsa,  Amerikan kanundaki boşlukları kullanamazmıyız.

google:

amerikan kanunu .pdf

Okumama gerek yok:)

başka biri okumuş bir yöntem bulmuştu zamanında ancak ne yaptı işe yaradımı bilemiyorum :) o yüzden sordum. 

Şöyle örnek vereyim beyin fırtınası yapın.

Türkiyeden haca gitmek zor ama almanyadan gitmek kolay.

Boşlukları doldurursak türkiyeden amerikaya gitmek zor..............dan gitmek kolay :)

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    hackingo bunu yazdı
    angels_demos bunu yazdı
    hackingo bunu yazdı
    ste1n bunu yazdı
    hackingo bunu yazdı

yok hala ayni.. benim ve esimin sonuclari bu sekilde.. girdiginiz bilgiler yanlis diyor.. sanirim artik resim yuzunden olduguna eminim

2 yıl aynı resmi mi kullandın? yoksa başka bir hata olabilir mi? geçmiş olsun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek
    angels_demos bunu yazdı
    hackingo bunu yazdı
    angels_demos bunu yazdı
    hackingo bunu yazdı
    ste1n bunu yazdı
    hackingo bunu yazdı

2 yıl aynı resmi mi kullandın? yoksa başka bir hata olabilir mi? geçmiş olsun

eyvallah.. iki yil ayni resmi kullandim fakat suradaki sonuclara gore ( http://dvlotteryfiasco.com/results/) yeni resim kullananlara da ayni sonuclari vermis sayi baya cok.. bence resimle alakasi yok.. bu arada zaten kabul ettiler.. teknik bir aksaklik var dediler.. gidermeye calisiyorlarmis

hackingo tarafından 04/May/17 14:27 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Keşke iptal edilse yeniden çekilse :) 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

Keşke iptal edilse yeniden çekilse :) 

valla beni bozmaz hala ogrenemedim sonucumu :D iki sekilde de 50% sansim var :d

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

demişler bana da

Iruretta tarafından 04/May/17 20:41 tarihinde düzenlenmiştir

http://yanduvar.blogspot.com/
Toplam Hit: 15256 Toplam Mesaj: 104
greencard american dream amerikada kizlar teklif ediyormus