folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gss Primin Kaldırılması İçin (Destek)

Gss Primin Kaldırılması İçin (Destek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

ula bi sene mezuna kaldık bin lira borcum var, sağlık ocağından ötesinede gidemedim bu yıl

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Borcum yok benim 3400 lira borç çıkardılar öğrenci belgemi götürdüm sıfırladılar..

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rido59
    rido59's avatar
    Erkek

Hocam sgk ya gidip dilekçe verirsen siliniyor. Yapılan işlemde yanlış siliceksin niye eziyet yapıyorsun. Bir kaç arkadaşıma 2 -3 bin lira çıkmıştı. Gidip dilekçe ile sildirdiler.

zzzzzz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    rido59 bunu yazdı

Hocam sgk ya gidip dilekçe verirsen siliniyor. Yapılan işlemde yanlış siliceksin niye eziyet yapıyorsun. Bir kaç arkadaşıma 2 -3 bin lira çıkmıştı. Gidip dilekçe ile sildirdiler.

mevzu o değil hocam. çalışmayan insandan devlet ne diye para alır? adamın zaten bir geliri yok ama para alıyor devlet.. neden çünkü ailesinin gelirini hesaplıyor. Ailemle benim ne alakam var? Ha madem varsa o zaman onların sigortasından yararlanayım.. Böyle aptalca bir durum. Bir de buna sosyal devlet anlayışı diyorlar. Bu kadar salakça kurulu bir sağlık sistemi sanırm dünyada tekdir. Geliri olmayandan para almak isteyen, ödeyemesen de faizi bindiren bir hükümeti ve (eski) sağlık bakanını tebrik ediyorum

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

nefes almaya niye para almıyolarki bunlar. daha akıllarına gelmedi demekki

le le le sakine
Toplam Hit: 1663 Toplam Mesaj: 16