folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder GTA 4 Seculauncher: Failed To Start Application. [2000] Hatası ! [Çözüldü]

GTA 4 Seculauncher: Failed To Start Application. [2000] Hatası ! [Çözüldü]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocalar Format Atmadan önce elimde yüklediğim oyun sorunsuz sıkıntısız çalışıyordu format attıktan sonra D de kururluydu çalışmadı sildim tekrar yükledim oyun açılırken yine çalışmadı hata şu 

tmd2d.jpg%20%28313×153%29

Düzeltmek için denediğim Yöntemler:

oyunun silip tekrar kurdum
    Visual C++ paketlerinin silip tekrar kurdum
    Direcktx 11 i güncelledim
    oyunun crackını de güncelledim 
    oyunun Yönetici olarark açtım 

yok yok yine aynı sorunu yaşıyorum ne yapmama gerek?  D de yüklü C ye yüklesem bir faydası olurmu acaba daha önceden D de çalışıyordu ama 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek

eksik bişeyler vardır mutlaka ... (Social Club, Game for windows live vs..) hepsini bi kontrol et tekrardan.

olmadı başka crack bulup dene.. ama en iyi çalışan crack Razor 1911 diye biliyorum

Frisky...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zaten razor 1911 kurulu oyunun kendi içinde bir paket halindeydi zaten oyunu aynı kurduğum şekilde çalıştıyırodum yani oyunda bir sıkıntı yok  windowsda var bir nane ama çözemedim 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek

%100 çözüm demiş arkadaş.. bi dene derim
    http://gebertenoyun.blogspot.com/2013/06/gta-iv-seculauncher-failed-to-start.html

Frisky...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

hocam oyunu komple sil ama kırıntısı falan kalmasın bazen save dosyaları log sosyaları falan uninstallden silinmiyo. onları da elle sil. oyunu en baştan kur hiç crack yapma, oyunu açma, hiçbirşeye dokunmadan patch 1.0.7.0 i indir kur. o patchin crackini indir crackla .geçmiş olsun..

bu crack : https://hotfile.com/dl/156706312/76fbc4a/gta4-1.0.7.0-crack.rar.html

bu patch : http://www.gamershell.com/download_59498.shtml

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yok hocalar olmuyor sinirden delireceğim yaa tek oynadığım oyun buydu 

SeRDaR tarafından 16/Eki/13 12:01 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek

bu sendeki GTA IV mü? yoksa Episodes from liberty city mi.. 

Frisky...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

GTA IV    hocam

ayrıca farklı sürücüye yükledim yine olmadı :(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

patchi yükledin mi ? googledan baktım herkes aynı çözümü uygulamış olmuş hocam iki farklı çözüm var

1- oyunu komple silip patch yüklüceksin, ona uygun crack yapıcaksın

2- denetim masasından değiştiri seçip modifiy yapıcaksın

bunları denedin olmadıysa "GTA IV Extreme RIP" versiyonunu indir komple patchli cracklı geliyor direk setup yap oyna. 4gb boyutu var..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı

patchi yükledin mi ? googledan baktım herkes aynı çözümü uygulamış olmuş hocam iki farklı çözüm var

bunları denedin olmadıysa "GTA IV Extreme RIP" versiyonunu indir komple patchli cracklı geliyor direk setup yap oyna. 4gb boyutu var..

zaten bendekide extreme rip di hocam yani beni sinirlendiren olay daha önce sadece tıklayıp kururp direk oyuna girdiğim oaly şimdi neden böyle yapıyor 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı

zaten bendekide extreme rip di hocam yani beni sinirlendiren olay daha önce sadece tıklayıp kururp direk oyuna girdiğim oaly şimdi neden böyle yapıyor 

valla hocam hiç başıma gelmediği için ben de googledan bakıp yazıyorum kusura bakmazsın inşallah. bir de farklı bölüme yükle demişler onu da dene. c ye yüklüyse d ye yükle mesela

Toplam Hit: 15923 Toplam Mesaj: 16