Guguk Kuşundaki Son Sahne

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Dikkat Guguk Kuşu filmini izlemeyen varsa spoiler içerir ona göre.

Şimdi hacılar şu Guguk kuşu yani One Flew Over The Cuckoos Nest filmindeki son sahnede şef Mac i öldürüp firar etmeden önce Mac e ne yapmışlar.Kafasında dikiş izi var.

s

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

Mac'in kafasına birşey yapıldığını hatırlamıyorum ama filmi çok önceden izledim , belki sivil yaşamında bir sorunu olmuştur o an 

dont think twice its all right
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

spoilerın anasını ağlatmışsın

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

ağır spoiler yalnız bu. filmin sonuna kadar böyle bi olay zaten kimsenin aklına gelmiyor :/

o izler ise elektrik veriyorlardı sanırım debelenmeden filan olmuştur. direk ona bağlı bi sahne olmadı diye hatırlıyorum filmde.

ama kral filmdi yani yüzeysel olarak bu ne mk diyebilirsin ama 30dk düşününce epey anlam çıkıyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Valla film güzeldide şu son sahneye anlam veremeyince filmin notunu veremedim :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

koca filmde oraya mı takıldın allasen hocam.

beni ağlatan bikaç filmden biriydi bu. bucket list de güzel.

jack nicholson kumda oynasa izlerim zaten.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Hybris bunu yazdı

koca filmde oraya mı takıldın allasen hocam.

beni ağlatan bikaç filmden biriydi bu. bucket list de güzel.

jack nicholson kumda oynasa izlerim zaten.

Hacı koca filmde en önemli sahne bence.Başrol kahramanını adam nie öldürdü onu merak ettim :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek

Lobotomi yarası olabilir. ben izlediğimde lobotomi yapıldığını düşünmüştüm. wiki

pixel tarafından 02/Ağu/13 23:33 tarihinde düzenlenmiştir

revolution-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Hacı koca filmde en önemli sahne bence.Başrol kahramanını adam nie öldürdü onu merak ettim :)

bunu soruyosan zaten filmi anlamamışsın dayı ben fiziksel olarak o izi soruyosun sandım :|

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adam bilincini kaybediyordu, onu o yapan karakteri silindigi icin, diger adam o sekilde yasacagına ölmesinin daha uygun olacagını gördü.

filmi hatırladıgım kadarıyla yorumum budur.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Ağır Spoiler içerir filmi izlemeyen okumasın..

Hemşire yılbaşında sikişen ve kekemesi düzelen çocuğu tehdit ederek "annene söyleceğim" demesiyle çocuk intihar etmişti. Daha sonra jack abimiz hemşireyi öldüresiye dövmeye kalktı. Ve daha sonra hastanede elektiriktende öte bir bölüme gönderilerek beyinden bir kabloyu söktüler abimizin. Bildiğin şuursuz yaşıyordu jack abimiz. Bizim kızılderelide onu böyle görmeye dayanamadı öldürdü ve abimizin dediği şeyi yaptı . O mermeri alıp camı kırıp kaçtı. Jack abimiz bunu denemiş ancak yapamamıştı. Ve şu unutulmaz cümleyi söylemişti "En azından denedim amuğa koyum!"

Ağır Spoiler içerir bitiş

Ekleme: Bu arada o hemşire kadını oynayan kimse ona buradan selam göndermek istiyorum. Serkaaaan serkaaan ananı...... sii...

O hemşire kadını o kadar sinir bozucu oynamış ki o kadın cidden adamın sinirleri bozuluyor. Ekranı sikesim gelmişti ilk izlediğimde. Çok kıral filmdir. Yıllarca tiyatrosuda oynandı. Zaten ilk tiyatrosuyla tanımıştım seneryoyu. Ama filmini geçen sene izlemek nasip oldu. Nasıl diyim adamın büdün duygularını coşturan bir film yapıtıdır. Lotr serisinden bile önceye koyarım ilkerimin arasında bir filmdir.

DrKill tarafından 03/Ağu/13 00:52 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 5014 Toplam Mesaj: 19