Gülerken Altıma Sıçabileceğim Film Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

forcarbon bunu yazdı:
    -----------------------------

ultrAsker bunu yazdı:

öyle bi film yok,

üstteki arkadaş yahşi batıyı önermiş, lütfen onu izlerken güldügünü söyleme :)

bi kaç sahnesinde çok gülmüştüm ama diğer sahnelerinde uyukladığımı soyleyebilirim :D

pardon hacı konuyu açan senmişsin, benim kafa biraz gidikte anlamadım başta :D

gülerken altına sıçtırtmaz ama big stan filmi beni her zaman neşelendirmiştir. umarım filmini bulursun :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

Son zamanlarda "Kolpaçino" "bana göre" çok güzel replikleri olan bir filmdi, beğenmeyen aşağılık gören falan olabilir, bizim milletimizin esprileri var ama yabancı filmlerde de çok şey var ama genel olarak bize hitap etmiyor bence, the jay leno show falan adam kasıp kavuruyor ama esprilerin çoğu amerika ile ilgili yada global.

Big Bag Theory de çok güzeldir ama bütün sezonlarını izleyip ona göre değerlendirmek gerek şimdi kalkıpta s4 e5'i izlesen konunun bütünlüğü kaçar bazı esprileri anlayamazsın.

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Nejat Uygur'un tiyatrolarını,Devekuşu Kabare'yi,1000 Yıl Önce 1000 Yıl Sonra'yı tavsiye etmekten başka çarem kalmadı.Altına zıçırtacak kadar komik film yok olanıda zaten seyretmişsin..

Canlıda Boca Juniors'un az ekmeğini yemedim. Bütün oyuncularından Allah razı olsun...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

konuda tavsiye edilen bütün filmleri idm sırasına eklerim yarın akşam çizem şimdi :D

http://www.cengizaktas.com.tr
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

şener sen ucaktaydı ev falan titriyordu onu izle asfkdsjfksd tekrar tekrar habamamı izle yinede gülersin ;D

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Cem Yılmaz harici öyle sıçtırtıcak bi film bilmiyorum oda kişiden kişiye değişiyor zaten.. he vardır öyle güldüren filmlerde aklıma gelmiyor..

Çıkacağınıda sanmıyorum :)

Altan naptın oğlum :|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuzZz
    BuzZz's avatar
    Erkek

ZOHAN

her tırtılın göz yaşında bir kelebeğin mutluluğu saklanır..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek
    7-19 bunu yazdı:

ne igrenc baslik lan bu :|

komik film neredeyse hic yok, cem yilmaz skeclerini izlerim genelde

+ Ali G izleyebileceğin en iğrenç, en aptal, en öküz, en saçma, en salak filmlerdendir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forcarbon
    forcarbon's avatar
    Erkek

bigstan gerçekten çok güzel filmdir 2 kere izledim hocam onu :)

kolpaçinoyuda izledim keşke izlemeseydim şimdi kuzenle izlerdim dediğim filmdir gülerken yarıldığım filmlerdendir :D

big bang theory'inin 2.sezonundayım ama dizi sarmaz bu saatten sonra hocam :D

neyazikki zohanıda izledim izlemeyenlere tavsiye ederim :D

liseliyim ben , Tanrı,güneşi her gün yeniden doğurarak,bizi mutsuz kılan her şeyi değiştirmemiz için zaman tanıyor bize.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

ahahah bu çok iyiyimiş :) filme gerek kalmadı s.çtım :|

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
Toplam Hit: 11604 Toplam Mesaj: 100