folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Günaydın... Bir Sorum Olucaktı

Günaydın... Bir Sorum Olucaktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

Günaydın herkese. 11 de sınava girmem lazım bir soru var hocanın kafaya taktığı saçma sapan. Aradım taradım bulamadım sizler de yardım edebilir misiniz ?

Dünya dönüyorsa, hava taşımacılığı neden vardır ?

Gerizekalı kadın 1 sene düşündüm taşındım cevabı ben buldum gibi takılıyo egosundan mıdır nedir cevap istiyor mantık üretebilen var mı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hangi derse giriyor hoca? yani mantıksız gibi dursada bir fikir furyası var gibi soruda.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Dünya dönerken yer çekiminin etkisiyle üzerindeki cisimler de beraberinde döner ve bağıl hız ile de bir cisim havaya atıldıktan sonra atıldığı yere tekrar düşer. Bu sebeple helikopterler on km yukarı çıksın beklesin amerika ayağıma gelecektir mantığıyla yer değişimi yapamayız

iyibu! yeniden..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

hangi derse giriyor hoca? yani mantıksız gibi dursada bir fikir furyası var gibi soruda.

fen öğretimi lab. uygulamaları hocam. hiç kimsede yok bunun cevabı internette falan bulamazsınız diye konuşuyo

by_Tet bunu yazdı

Dünya dönerken yer çekiminin etkisiyle üzerindeki cisimler de beraberinde döner ve bağıl hız ile de bir cisim havaya atıldıktan sonra atıldığı yere tekrar düşer. Bu sebeple helikopterler on km yukarı çıksın beklesin amerika ayağıma gelecektir mantığıyla yer değişimi yapamayız

hocam bu mantıklı ama bu soru için cok kasılıyo daha derin bi cevabı olabilir mi diye düşünüyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

İkisi arasında hedef bağı yokki. Dünyanın dönmesi hava taşımacılığını gereksiz kılacak sonuçlar doğurmadığından hava taşımacılığı var. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Sizin hoca biraz gerizekalı sanırım buna bağlı olarak da egosu yüksek,  kendini zeki sanıyor.  Heryerde var bunun cevabı ekşide de bu tarz soru soranları yerin dibine sokuyorlar troll diye. 

Cevapveriyorum Allah öyle istediği için :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    Headhunterz bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

fen öğretimi lab. uygulamaları hocam. hiç kimsede yok bunun cevabı internette falan bulamazsınız diye konuşuyo

by_Tet bunu yazdı

hocam bu mantıklı ama bu soru için cok kasılıyo daha derin bi cevabı olabilir mi diye düşünüyorum.

Hocam kasılıyor diye onun tıpatıp aynı cevabını vereceksen zaten not felan alacaktın. Bunun dışında gayet geçerli açıklayıcı bir cevap ilköğretim 4teyken havva öğretmenle münazara yapmıştık heygidi günler ordan kalan. Ayrıca dünya dönüyorsa, neden hava taşımacılığı yapıyoruz sorusunda mantık hatası da var. Dünya dönmeseydi hava taşımacılığı yapmayacak mıydık ya da hava taşımacılığının dünyanın dönmesiyle alakası ne ki hemen ardına koyabilmiş?

Gayet sikimsonik bi çok bildimlik örneği bence

iyibu! yeniden..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    Headhunterz bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

by_Tet bunu yazdı

Hocam kasılıyor diye onun tıpatıp aynı cevabını vereceksen zaten not felan alacaktın. Bunun dışında gayet geçerli açıklayıcı bir cevap ilköğretim 4teyken havva öğretmenle münazara yapmıştık heygidi günler ordan kalan. Ayrıca dünya dönüyorsa, neden hava taşımacılığı yapıyoruz sorusunda mantık hatası da var. Dünya dönmeseydi hava taşımacılığı yapmayacak mıydık ya da hava taşımacılığının dünyanın dönmesiyle alakası ne ki hemen ardına koyabilmiş?

Gayet sikimsonik bi çok bildimlik örneği bence

yok ya notla falan alakası yok. plüton falan neden gezegen değil falan böyle alakasız sorular sorup bunlar genel kültür lan ehe ehe yapıyo yosma. ilk verdiğin cevap benim de aklıma yatan hocam onu yazıp geçicez galiba hayırılsıı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-GEX
    C-GEX's avatar
    Erkek

Sadece Dünya dönmüyor ki.Bütün evren bi çekim bi sistem içinde.Ki Dünya ne kadar hızlı dönüyor?Boyutuna göre süratı ne? O zaman yuvarlaksa biz niye aşağı düşmüyoruz?

Hoca dönmediğini kanıtlamaya çalışıyorsa ki öyle değil,bu soruyu soran hocaya Dünya duruyor dönen sizin kafanız demek lazım.

Sana koşarak deli gibi yaşamak ,bana yaşamak deli gibi koşarak...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dünya dönüyor haliyle içindekiler de sabit bir şekil de dönüyor , yerleri değişmiyor . İçindekiler dönmese senin İngiltere  ye , Almana ya gitmene gerek yok , ayağına gelir zaten : ) Senin hoca yanıyo aga ben söyliyeyim size zarf atıyor havadan karadan her türlü alırım demek istiyo : )

küfrederiz villalara kulübeden
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

..

NoktaliVirgul tarafından 10/Kas/15 09:57 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 3412 Toplam Mesaj: 36
dünya