Güncel Cep Telefonu Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

hayırlı olsun hocam.

kardeşimde alacak yeni telefon bu konuyu gördüğüm iyi oldu yeni konu açmaktansa buraya yazayım, yazılanlardan da fikir edineyim :)

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-note-3-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000008CL0R

kardeşim bu telefonu düşünüyor nasıldır sizce?
    yorumlara felan baktım birkaç siteden iyi fiyat/performans telefonu diyorlar.

diğer kardeşime xiomi mi 5 almıştım 1 yıl önce. kardeşim ilk adını duymadığı için adi telefon gibi düşünüp beğenmemişti ama sonra alıştı telefonu da kullandıkça beğendi.

yani mi 5 den memnun kalmıştık note3 nasıldır yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

telefon geldi kullanıyorum çok çok memnunum.tavsiye ederim.Uygulamalarımı kurdum 3 küsür gb boş yer kaldı.32 gb class 10 sd kart taktım işimi görür gibi.Ancak uygualmaları SD karta taşımayı bulamadım.2-3 program kurdum onlar da taşımıyor gibi.

Taşınabilir mi ? Taşınırsa nasıl taşınır ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

telefon geldi kullanıyorum çok çok memnunum.tavsiye ederim.Uygulamalarımı kurdum 3 küsür gb boş yer kaldı.32 gb class 10 sd kart taktım işimi görür gibi.Ancak uygualmaları SD karta taşımayı bulamadım.2-3 program kurdum onlar da taşımıyor gibi.

Cihaz android 5.0 ustu ise kendin her uygulamayi olmasada bir kismini tasiyabilirsin ama her guncellemede tekrar telefona kuruluyorlar.

System -> apps -> internal

Uygulamayi sec, move to sd card varsa yolla.

vatandaşa kafam girsin!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı

Cihaz android 5.0 ustu ise kendin her uygulamayi olmasada bir kismini tasiyabilirsin ama her guncellemede tekrar telefona kuruluyorlar.

System -> apps -> internal

Uygulamayi sec, move to sd card varsa yolla.

sanırım yok hocam öyle bir bölüm 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Android te hafıza kartına taşıma mevcuttur uygulamalarını iyice tırtıklamalısın. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

10 gün kadar mi note 3 kullandım oldukça iyi telefon, sadece büyük ekran olması benim içirin dezavantajdı. Onu sattığım gün mi 6 alabilseydim xiaomi kullanmayandevam ederdim. Gözüm mi mix 2 kere kayıyor. Muhtemelen bir süre sonra alırım ondan 

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Ben de babama @mkyb hocanın tavsiyesi ile P9 Lite 2017 aldım. Sonra sırası ile anneme, enişteme, ablama ve bir arkadaşımın annesine de P9 Lite 2017 aldırdım. Aylar oldu, kimsede problem yok hocam. :D

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/huawei-gr5-2017-huawei-turkiye-garantili-p-HBV000004OSEN

2 Yıldır kullanıyorum, canavar gibi. kasma donma yok. 

the man who gets tired after eating a ban
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Ben de babama @mkyb hocanın tavsiyesi ile P9 Lite 2017 aldım. Sonra sırası ile anneme, enişteme, ablama ve bir arkadaşımın annesine de P9 Lite 2017 aldırdım. Aylar oldu, kimsede problem yok hocam. :D

aynen tek sorunum şimdi dahili depolama 3-2.5 gb arsı gidip geliyor.bunu nası boşaltırım.içine toshiba class 10 32 gb taktım ama resim video oraya atılıyor sadece 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

16 gb telefon aldık bir halt kurmadık içine güncelleme yapacaz alan yetersiz diyor.böyle saçma salak iş olmaz olsun.32 gb den aşağı telefon alınmazmış.Şimdi bir update geldi umarım önceki gibi hafızada yer açar yoksa hiç iyi olmayacak telefonla aramızdakiler.