Güncel Kura Göre Alınabilecek Telefon ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Hocalar Merhaba,

Gm 5 Plus D kullanmaktayım, bir kaç sevmediğim özelliğinden dolayı telefon arayışına geçtim.

Çift hatlı birşeyler olursa tadından yenmez. Uzun vadede kasma donma olmayan, kamerası hızlı ve kaliteli daha çok iş için kullanılacak telefon bakıyorum. Apple düşünmüyorum.

Aklımda s6 edge, s7 edge, lg v10 ve lg g5 var. Aralarında çok kararsız kaldım. Ekranın parlak canlı ve sağlam olması önemli diğer bir husus. Fikirleriniz neler ?

cache tarafından 25/Kas/16 17:29 tarihinde düzenlenmiştir

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bugune özel 

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a9-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV0000025PVZ

2 binden  1399 a düşüyor  50 maximum puan veriyor  1349 TL ye geliyor yani sana.

söylediğin özelliklerin hepsi var :D 

bugun hb da büyük indirim var sen bi bak

http://www.hepsiburada.com/custompage/12060

en indirimli iyileri a9 , xiaomi mi5  , lg g4 dual , Samsung Galaxy S7 Edge Dual Sim (İthalatçı Garantili)  2.589,00 TL , Samsung Galaxy S6 Edge 32 GB (Samsung Türkiye Garantili) 1.899,00 TL

PanxeR tarafından 25/Kas/16 17:39 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung'un Edge telefonlarında mor renk sorunu var. Bu S6 Edge'de vardı S7 Edge'de var. Ekranda zamanla darbe vs olmadan aşağıdaki gibi mor çizgiler çıkıyor. Ekranı değiştirmekten başka çaresi yok.

LG V10 tipi her ne kadar güzel gözüksede çok ağır ve kaba bir telefon. Tek elle kullanman imkansız. Ayrıca LG'lerin kronik sorunu ghost screen problemi mevcut.

G5'tede aynı şekil ghost screen, GPS ve ışık sızması sorunları var.

Kaldı ki resmi garantili olarak bu telefonların çift hatlısını bulamazsın. Telefon alacaksan LG'ye bulaşma derim. Samsung alacaksanda düz S7 almanı öneririm.

Ha uygun olsun dersen Xiaomi mi 5 al geç derim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Cevaplar için teşekkürler hocalar. Samsung A9 kamera yönüyle yetersiz geldi biraz. Büyük telefonları seviyorum. 6inç olması cazip aslında. 

Düz s7 için bütcem uygun değil malesef. 1900 Maksimum bir bütcem var

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı

Cevaplar için teşekkürler hocalar. Samsung A9 kamera yönüyle yetersiz geldi biraz. Büyük telefonları seviyorum. 6inç olması cazip aslında. 

Düz s7 için bütcem uygun değil malesef. 1900 Maksimum bir bütcem var

Huawei p9 a bak hocam 

-
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam senin ilacın Note 5. Tek eksi tarafı hafıza kartı takılmıyor 32 GB ile takılacaksın. Kalemi var, 5.7 inç Amoled canlı ve parlak 2K ekran vs.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hocam senin ilacın Note 5. Tek eksi tarafı hafıza kartı takılmıyor 32 GB ile takılacaksın. Kalemi var, 5.7 inç Amoled canlı ve parlak 2K ekran vs.

Valla note5i bende düşündüm, aslında müşterilerden imza vs. alıyoruz bir uygulama yazıp o işide hallettirebilirim belki. Kronik bir sorunu falan yoktur umarım. 2 yıl önce grand neo dan sonra samsung kullanmadım. Araştıyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Note 5'in, Note 4 gibi kronik şebeke çekme sorunu var hocam. Diğer telefonların full çektiği yerde 1-2 tırnak eksik çekiyor. Ancak son çıkan Note 5'lerde bu sorunu düzelttiğini okumuştum Samsung'un. 

Bu arada Samsung alacaksan kesinlikle Samsung Türkiye garantili al. Paralel ithalatçı telefonlara root atıp satıyorlar sonra garantiye vermek isteyince vay efendim bunun knox sayacı 1 olmuş garanti dışı, yapamayız.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Note 5'in, Note 4 gibi kronik şebeke çekme sorunu var hocam. Diğer telefonların full çektiği yerde 1-2 tırnak eksik çekiyor. Ancak son çıkan Note 5'lerde bu sorunu düzelttiğini okumuştum Samsung'un. 

Bu arada Samsung alacaksan kesinlikle Samsung Türkiye garantili al. Paralel ithalatçı telefonlara root atıp satıyorlar sonra garantiye vermek isteyince vay efendim bunun knox sayacı 1 olmuş garanti dışı, yapamayız.

Note5 i ayrıntılı olarak inceledim hocam, açıkcası aklıma s7 takıldı. Kamera açısından s7 daha iyi fakat ekran olarak biraz küçük. s7 hakkındaki yorumun nedir ? Fiyatları başa baş gidiyor. 

Garanti konusunda paralel ithalat yada 2.el cihaz almamaya özen gösteriyorum hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatalaser
    Fatalaser's avatar
    Erkek

Zte axon 7 alternatif olabilir, değerlendir derim

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

p9 alırdım ben olsam.

one m7 im var kaya gibi sağlam çok şükür bi sıkıntısı yok şimdilik. htc m7 gibi çıkaramadı sanırım bi daha .

http://www.hepsiburada.com/huawei-p9-huawei-turkiye-garantili-pm-telcephuap9d 

rapidhacker550 tarafından 26/Kas/16 21:15 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 2844 Toplam Mesaj: 18
telefon telefon