folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Günde 500.000$ Kazandıran Android Zararlısı

Günde 500.000$ Kazandıran Android Zararlısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

http://thehackernews.com/2016/07/android-hacking-tool.html?m=1 haber burda

root yetkisine sahip olup arkaplanda sessizce uygulamalar yüklüyor ve kaldırıyor , telefonda antivirüs olsa bilse root yetkisi yoksa uygulamayı silemiyor

zararlının en çok bulaştığı 5 ülke

BlackApple tarafından 02/Tem/16 18:57 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

way way wayy para bak ya :D

nasılkazanıyolar bu  parayı?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

güzel yöntem, zekice.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

way way wayy para bak ya :D

nasılkazanıyolar bu  parayı?

trojan senin telefona bulaşınca kendi kendine uygulama yüklüyor zırt pırt reklam beliriyor telefonunda . silsen bile uygulamayı yeniden yüklüyor vs...  yüklediği her uygulama yapımcısına 50 cent kazandırıyormuş

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Muhtemelen LG telefonları etkiliyordur. Zira artık Android telefonlara root yapmak eskisi kadar kolay değil. Samsung'ta Odin ile dosya flaslamak, Asus'ta benzeri, Sony'de ve HTC'de bootloader kilidi açmak gerek.

LG telefonlarda basit bir apk ile bile root yapılabiliyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    root kullanıcı yetkisi almada, benden daha başarılı :D

godless olan 2014 mu 2016 bilmiyorum, piyasadaki tel,lerin %90 da etkili diyor. çüşenzi.

" The dangerous part: It is impossible to delete the Trojan through a factory reset due to the fact Hummer comes equipped with up to 18 different separate rooting exploits that allow it to root itself on a phone, the researchers said. Recently, Trend Micro researchers also detected a similar threat known as Godless that came with Android rooting exploits, affecting 90 percent of all Android devices available in the market today."

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

ayfon kullanın genşler

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

forno virüsü diye dalga geciyoruz telefoncu arkadaslarla

bana gelen sıralama söyle

gm tüm mtk serisi

lg  muhmetelen mtk serisi

htc nin ucuz büyük telefonları mtk dır onlarda var

samsun az ama genede bulasıyor 9300  8190  9300i gibi   (yüksek modellerde görmedim )

sony  bir iki model de gördüm

cin mtk ları yazmıyorum bile

hard reset işe yaramaz     mtk larda boxla temizliyoruz ama işe yaramayanlar oluyor illa rom atıcan

stock halde ki telefonda eger banka vs işleri yapacaksanız kesinlikle dışardan apk almayın  hepsi şüpheli

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@kady

Hocam LG yeni yeni Mediatek işlemcili cihaz çıkarmaya başladı. http://www.gsmarc.com/model-finder/lg/chipset-and-processor/mediatek/ zaten çok tutulan modellerde değil bunlar.

Samsunglarda ise Knox koruması var yeni modellerde. Eski modellere bulaşması normal.

Özet : Eski model veya yeni olmasına rağmen Mediatek işlemcili telefona sahipseniz korkun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Bu uygulama arkada Service şeklinde çalışıyorsa nasıl silinemiyor ? yada durdurulamıyor ??? Direk OS'a mı gömülüyor bu uygulama ? Yani Sistem uygulaması gibi mi hareket ediyor ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Bu durumlar Onerebileceginiz antivirus varmı

Toplam Hit: 4966 Toplam Mesaj: 17
android hummer