Güneş Gözlüğü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

IRET bunu yazdı:
    -----------------------------

cordelian bunu yazdı:

IRET bunu yazdı:

11 adet rayban gözlük var bende kutulu :))) gümrüğe takılmış gümrükçü indirmiş, bende ondan almıştım, özlem istediklerini alsın diğerlerini 200 den satacam.

120-150 tl olan raybanda var hocam hangileri? digerlerindense bizde alalim:)

damlamıdır nedir topgun filmindeki modelden, pilotların taktığı cins gözlük işte... her boydan 3 er tane var bir de en büyük boydan var. tamamı kahverengi. piyasada 400 falandı geçen sene.

aviator serisi yani:) iyiymis polarize ise birde:)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

güneş gözlüğünü sabah takarım akşama kadar gözümde durur hatta yatarken kafamda unuturm o derece bağımlısıyım ayrıca yağmurda araba sürerkende faydası var aklınızda bulunsun...

l enfer c est les autres Sartre ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

FeRoCi bunu yazdı:

http://www.adidas.com/Eyewear/content/us/products/10298/evil-eye-harfrim-pro-L

şu gözlüğün ter bezsiz olanı var? acaba bulma şansın varmı ? 

330 350 tl arasi birseye gelir ama trde nasil bilmiyorum hocam trde internette bulamadm sahsen

edit: ozellikle polarize gozluklerde buyuk fiyat farki olmakta TR ve yurtdisinda.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

cordelian bunu yazdı:

FeRoCi bunu yazdı:

http://www.adidas.com/Eyewear/content/us/products/10298/evil-eye-harfrim-pro-L

şu gözlüğün ter bezsiz olanı var? acaba bulma şansın varmı ? 

330 350 tl arasi birseye gelir ama trde nasil bilmiyorum hocam trde internette bulamadm sahsen

edit: ozellikle polarize gozluklerde buyuk fiyat farki olmakta TR ve yurtdisinda.

Prada kalite olarak Rayban'ın üzerinde, şahsen tercihim Prada'dır, japon markaları var, pek bilinmiyor gerçi fiyatlar biraz abuk ama anormal güzel gözlükler var, ben fiyatını bilmeden üstüne yatmıştım bir tanesinin :) hediye olunca insan fiyatı merak etmiyor, öğrenince evlat acısı gibi oturmuştu. Japon gözlüklerinin cam kalitesi anormal yüksek, malzeme kaliteleri de harika.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Çevremdekiler hala güneş gözlüğünün artislik yapmak için takıldığını düşünüyolar, bu kadar geri kafalılar

ama bilmiyolarki beyin amcıklaması geçiriyorum güneşten dolayı..

Bu sene tek cam moda gençler aklınızda bulunsun ben aldım raybandan su damlası diyolar onun daha değişiği..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bu raybanın ferrari modelleri var onları nerden bulabiliriz.

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:

Çevremdekiler hala güneş gözlüğünün artislik yapmak için takıldığını düşünüyolar, bu kadar geri kafalılar

Bu sene tek cam moda gençler aklınızda bulunsun ben aldım raybandan su damlası diyolar onun daha değişiği..

toppprrrraaaağğğaaaaammmm banada alsana şu meretten araba kullanırken çok lazım oluyo (:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

ajan1111 bunu yazdı:

Smirnoff bunu yazdı:

toppprrrraaaağğğaaaaammmm banada alsana şu meretten araba kullanırken çok lazım oluyo (:

hömm şey alırız bi ara yaa :D :P

Lan dükkanına çağırıp bi çay ikram etmedin gözlük soruyosun :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:

ajan1111 bunu yazdı:

Smirnoff bunu yazdı:

hömm şey alırız bi ara yaa :D :P

Lan dükkanına çağırıp bi çay ikram etmedin gözlük soruyosun :)

ayıpsın toprağam sen bi gel dükkana bak neler var dolapta (: bi bal eksikmiş. onuda radyoda bi ton faydalarını saydı o yüzden alacam gerisini sen düşün (:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bu gözlük acayip hoşuma gitti ama orjinal değil sanırım . http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-giyim-aksesuar-erkek-aksesuar-ferrari-458-italia-gunes-gozlugu-ucretsiz-kargo-iade-garantili-47866816/detay/?

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
Toplam Hit: 4756 Toplam Mesaj: 36