folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Güneş Tutulmasını Çekeyim Derken; Bakın Neyin Görüntüsünü Çekmişim

Güneş Tutulmasını Çekeyim Derken; Bakın Neyin Görüntüsünü Çekmişim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    cep telefonumun kamerasıyla güneş tutulmasını kaydettim daha sonra çektiğim görüntüleri izlerken tuhaf bir şey farkettim! Kubbet şeklindeki metalik renkte bir cisimide kaydetmişim. Daha sonra görüntüleri daha yavaş izlediğimde aynı şekildeki 2 tane daha cisim olduğunu gördüm!
    aşagıya cektiğim videonun karelerinden birini koyuyorum isterseniz sizde inceleyin

http://img388.imageshack.us/my.php?image=ufo13ly.jpg

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    ufo gören masum köylü..koçum benim=))))
    kedidir kardeşim kedi

... sorcerer & musket ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    walla haji iki gündür bu lafı o kadar çok duydum ki! herkes bana artık : " Ufo gören masum köylü koçum benim" diyor :)))

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Belki de uçan bi ayıdır :D ya kuşa benzio uzaylı deil o...nerden mi biliom esas uzaylı benim :P :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Hajım isterseniz inceleyin demişsin... İstedim ve incelediim... panik yapmanıza gerek yoq... Zararsız kendi halinde bişi... Görünüşe göre o da bizden korkuyo, aşağıya inmeye korkuyo... ürkütmeyin varlığı, hiçç yokmuş gibi davranın, ben NASA'yı aradım dediler biz ilgileniriz... yakalarsak sizi bilgilendiririzz... Eğer zandığımız gibi ise dünya gözüyle bi de ufo görürüz... SaYGıLAR mina kyimm...

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    -Kuştur o Kuş..
    -Yoh Yoh Uçak Bu
    - Deil Deil Süpermen Buu...

Ne Günlerdi Bee..Güççükken Çok İzlerdim..Bide İ.T. Vardı Onu He İt Zannederdim Ben Ne Alaka Derdim..Güzel Şeyler Bunlar Böyle Uzaylı Fln..Daha Neler Görmüş Gibi Davranacaz Du Bakalım..

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    - haji panik yaptığım falan yok!
    - "oda bizden korkuyor demişsin" bizim ondan korktuğumuzu nerden çıkardın ( baknız: merhaba dünyalı, biz dostuz)
    - nasaya söylediğin iyi olmuş
    - rutin bir olay olmadığı için paylaşmak istedim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    AGA BU HAKKATEN UFO LAN OLUM BU RESMİ HEMEN GAZETEYE VER HEM ZENGİN OLURSUN HEMDE MEŞUR AGA BU UFO İŞTE TAHRİBAT FARKI :))))))))

Fuck this world if they cant understand me!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    benim o ben ben...
    uçuştaydım o sırada :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    bence kameraya sinek konmuş
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    haji show tv ile görüştüm yarın gelip görüntüleri izleyecekler! beğenirlerse alırlar! Bende tv'ye çıkarım :P

Toplam Hit: 4916 Toplam Mesaj: 39