folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Güneş Yanığı

Güneş Yanığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

S.a Müridler/Mürideler

Babamla Denize Gittik Yanlılıkla Kakao Yağı Almışız onu sürdük Babam Boydan boya yanık inim inim inliyor Titriyor Cok soğuk Dior ( MOTORLA GELDİ KASKIN ONÜ AÇIKTI )

Deniz Yanığı için Ne iyi gelir ? Bildiğiniz bir yontem warmı cabucak yapalımda

Memento Mori
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

direk müdehale yoğurt sonrasında  silverdin kullanmıştım ben + doktor hemen. Cilt kanserine kadar gider.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

kakao yağı mı oha :|

soğuk tedavi iyi gelir. soğuk su dökmeyin adama.  yoğurt falan sürün. ya da eczaneden kremler alın. 

ne diyon?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

Abi Cilt kanserimi ?.. Sizin başınıza Geldimi ... Bu Derece Yanık benimde Bacaklar omuzlar falan yanık da o daha kötü

Memento Mori
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Doktora git !!! Abi buraya böyle saçma sapan şeyleri nasıl yazıyorsunuz ya gidin doktora tedavinizi olun ya

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

sadece şunu söylüyorum silverdin . eşi benzeri olmayan bir ilaç. normalde böyle koca karı tarzı aynısı gaynımdada var şeylerinden hoşlanmam ama o acıyı çeken bilir.. :D yinede en sağlıklısı doktor 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Reskam bunu yazdı:
    -----------------------------

Abi Cilt kanserimi ?.. Sizin başınıza Geldimi ... Bu Derece Yanık benimde Bacaklar omuzlar falan yanık da o daha kötü

O kadar ileri bi hadise olacağını sanmıyorum. Bugünlük rahatlamaya bakın. Yarın hastaneye gidip krem mrem alın doktordan. Muayene olun

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

abi Şimdilik Ne Yapabilirim Die soruyorum ...

Memento Mori
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

bende dün gittim girdim denize çıktım hiçbişey sürmeden 1-1bucuk saat kadar günşlendim sabah güneşinde sonra yaklaşık 1 saat yüzdüm çıkınca komple kakao yağı sürdüm 1bucuk-2saat kadarda öyle güneşlendim acayip tatlı bi bronzluk oldu omuz bölgesinde filan acı var ama dayanılmıcak gibi değil belki babanın cildi biraz hassasdır.

boynumu yakamyı unutmuşum diğer yerlere göre beyaz kaldı boynum :D

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

Baracuda bunu yazdı:

bende dün gittim girdim denize çıktım hiçbişey sürmeden 1-1bucuk saat kadar günşlendim sabah güneşinde sonra yaklaşık 1 saat yüzdüm çıkınca komple kakao yağı sürdüm 1bucuk-2saat kadarda öyle güneşlendim acayip tatlı bi bronzluk oldu omuz bölgesinde filan acı var ama dayanılmıcak gibi değil belki babanın cildi biraz hassasdır.

Abi Babam 4-5 Saat Falan kaldı Ya Eşyaları bakıyordu 4 kişiydik 2 motor . ancak o şekilde o kaldı biz yüzdük sıkıldım cıktım o yüzdü

eve geldik düş aldık O yatağa girdiği gibi Başladı titremeye şimdi uyuyo araba kırmızısı gibi . Cildi war .

Memento Mori
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Reskam bunu yazdı:

Baracuda bunu yazdı:

Abi Babam 4-5 Saat Falan kaldı Ya Eşyaları bakıyordu 4 kişiydik 2 motor . ancak o şekilde o kaldı biz yüzdük sıkıldım cıktım o yüzdü

eve geldik düş aldık O yatağa girdiği gibi Başladı titremeye şimdi uyuyo araba kırmızısı gibi . Cildi war .

Aracınız varsa Cildiye doktorunun olduğu bir hastaneye gidin acil olarak. İhmal etmeyin. Vücut ısısı baya yükseldi mi sorunlar olur :|

ne diyon?
Toplam Hit: 3243 Toplam Mesaj: 36