folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Güneşi Gördüm | 2Oo9 | REPACK Dvdscr X264

Güneşi Gördüm | 2Oo9 | REPACK Dvdscr X264

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Önemli Uyarı: Filme ingilizce altyazı gömülüdür ve ardalan renginin tek renk olduğu müstesna sahnelerde filme gömülü "boyut film" yazısı görülmektedir ki zaten şimdiye kadar çıkan tüm sürümlerinde var filmin bu yazı fakat ne hikmetse kimse belirtmek istememiş Ben söyliyeyimde benden çıksın amacımız rs point kasmak değil,paylaşmak,insanların küçük mutluluklarına küçük katkılarda bulunabilmek..Dvdrip'i de kısa sürede çıkar diye tahmin ediyorum bekleyebilirseniz hiç indirmeyin bu sürümü diye de eklemek istiyorum..

http://rapidshare.com/files/247573872/G.G.2oo9.Repack.Ltrg.Nikoteen.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/247566191/G.G.2oo9.Repack.Ltrg.Nikoteen.part2.rar

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ben koyucaktım la :)

DOM..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

eline sağlık hoca bende bayadır bunu arıyodum sinemaya gidemedik gosterimden de kalkmış 

çok makbbule gecti

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Filmi sevgilim anlattı pek sevmedim bu tarz filmler kasıyo beni :)

ellerin dert görmesin 2 gün sonra eklemişsin belki izlerim tik atam :P

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    2 gün önce çıkan dvdscr sürümü bu REPACK dvdscr sürümünün x264 kodekli riplenmiş hali bak repack dvdscr de değil ki oda zaten dün akşam saat 11 de leechturkte yayınlandı ilk olarak pretime'lerime laf ettirmem bir filmin izlenebilir görüntüsünü film çıktıktan 2 gün sonra ekleyeceksem hiç eklemem bu konida hassasum :) ayrıca filmin bu formatınıda nete ilk atan benim dilediğin yerde araştırabilrisin ;)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    nikoteen ne cok calisyorsun sen ya.. banada soanada 2 tb dislerden lazim :| :/ :( :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek
    Sinemada izLedim GüzeLdi.. Yine İzLicem.. PayLaşım İçin SağoL :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------
    2 gün önce çıkan dvdscr sürümü bu REPACK dvdscr sürümünün x264 kodekli riplenmiş hali bak repack dvdscr de değil ki oda zaten dün akşam saat 11 de leechturkte yayınlandı ilk olarak pretime'lerime laf ettirmem bir filmin izlenebilir görüntüsünü film çıktıktan 2 gün sonra ekleyeceksem hiç eklemem bu konida hassasum :) ayrıca filmin bu formatınıda nete ilk atan benim dilediğin yerde araştırabilrisin ;)

hoca bu film 2 gün önce elime geçti hoca yalanmı söyleyecem film ilgimi çekmediği için bakmadım bile

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

hoca bu film 2 gün önce elime geçti hoca yalanmı söyleyecem film ilgimi çekmediği için bakmadım bile

tamam hoca sen öyle diyorsan öyledir :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    elinde umut filmi olan var mı ya avi

Boş İşler Uzmanı..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek
    amatörce yapılmış gibi blurlaştırmalar kötüydü, filmde kötü :)
Toplam Hit: 3898 Toplam Mesaj: 26